dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

WITAJCIE
monia29  
08-08-2012 15:18
[     ]
     
Zacznę od tego, że bardzo się cieszę, że znalazłam to forum. Jestem w 20 tc i moje życie zawaliło się dokładnie 2 dni temu. Ale zacznę od początku. W pierwszą ciążę zaszłam w październiku 2011 jednak w 9 tc miałam zabieg łyżeczkowania z powodu nie przekształcenia się ciałka żółtego. Mówiąc najprościej nie było serduszka. W marcu tego roku miałam ostatnią miesiączkę bo jak się okazało zaszłam w ciążę. Byłam taka szczęśliwa...Kiedy minął I trymestr zaczęłam powoli przyzwyczajać się do tego, że będę mamą i to było piękne uczucie. Mój synek to niezłe ziółko bo już w 16 tc odczułam jego pierwsze ruchy.A tu w 20 tc taka wiadomość: PRZEPUKLINA PRZEPONOWA LEWOSTRONNA!!!! Na razie wiem niewiele. Wizytę u dr Agaty Włoch w Rudzie Śląskiej mam 17 sierpnia. Ma zrobić echo serca płodu i pokierować nas dalej. W głowie mam totalny mętlik, układam różne scenariusze, a najgorsze jest chyba to, że przestałam dotykać brzuszka, w którym cały czas rusza się mój ukochany synuś:( W rozpoznaniu mam napisane: uwidoczniono żołądek w klatce piersiowej, przesunięcie serca i śródpiersia na prawą stronę. Czytam Wasze posty i podziwiam Was za siłę do walki. Ja na razie jestem tym wszystkim przerażona. Nie wiem o co mam prosić w modlitwach...tak bardzo chciałabym, mieć zdrowego, ślicznego synka. Choroba i komplikacje paraliżują mnie totalnie i czasem myślę,że lepiej dla niego, żeby odszedł by nie cierpiał podłączony do aparatury... Pomóżcie dziewczyny.... 


Re: WITAJCIE
natka1609  
08-08-2012 21:50
[     ]
     
Mi rowniez bardzo przykro, ze tu dołaczyłas.
Ja sie dowiedziałam w 22 tyg. Wiekszosc z nas przeszlo taka sama droge a wiec rozpoznanie, echo, kordocentoza, ewentualnie wyjazd na operacje w Belgii, a przede wszystkim ogromna wiara i nadzieja,ze bedzie dobrze, bo tylko to pozwala przetrwac w tych ciezkich chwilach. Pamietaj, ze nie jestes sama, wyobrazam sobie co teraz czujesz, bo nie tak dawno przezywalam to samo. Zycze Ci duzo duzo siły, bo napewno bedzie potrzebna. Bede mocno trzymac kciuki. A w razie pytan smiało mozesz pisac. Przytulam mocno! 
Mama Mariczki ur.zm.15.03.2012 (35tc) i Martynki ur.09.07.2013

Re: WITAJCIE
atusia13  
12-09-2012 14:52
[     ]
     
Witaj Moniko. Niestety dopiero teraz zauważyłam, że wołasz o pomoc. Upłynął miesiąc od Twojej wiadomości mam nadzieję, że jeszcze walczysz...
Wiadomość o wadzie...wciąż pamiętam jak my dowiedzieliśmy się o naszym synku, o jego wadzie letalnej mózgu i wadach współistniejących w zasadzie dla lekarzy wykluczających narodziny żywego dziecka. Gdy stanowisko lekarzy w stosunku do naszego Skarba było lekceważące wiedzieliśmy już , że jego życie jest w naszych rękach i musimy otoczyć go większą opieką. Nie bój się brzuszka, nie bój się prosić w modlitwach o cud narodzin zdrowego synka, o siły, o wiarę w to , że robisz dobrze. Nie myśl o tym co będzie, zajmij się chwilą obecną. Twój synek już jest w Twoim brzuszku. Nie myśl o aparaturach, szpitalach. Siły na to by i z nimi się zmierzyć nadejdą w odpowiednim czasie. Uwierz mi jak się kocha wszystko jesteś w stanie zrobić. Nauczyłam się zakładać rurkę tracheo, sondę itp. Mając synka z wadą letalną nauczyłam się bardziej cenić sekundy. Będąc przy Nim w szpitalu nie martwiłam się, że nie ma nas w domku, ale cieszyłam się, że mogę być z Nim na oddziale. Życzę dużo siły. 
Beata
Mama Marcelka z wadą letalną ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: WITAJCIE
asiunia01  
12-09-2012 19:01
[     ]
     
Hej Dawno Tu nie zagladalam co u was?? Badz silna trzeba wiezyc w to ze sie uda:) nam dawali 3% szans na przezycie gdy mala sie urodzila. A jednak zyje. Nie mozna ukrywac ze przeponowka jest bardzo powazna choroba jednak da sie z nia wygrac wszystko zalezy od tego jak bardzo rozlegla jest wada i jak silny jest maluszek. TRzymam kciuki za was. usciski:* 
Mama Mikusi;* ur.07.06.2010r. WPP lewostronna

Re: WITAJCIE
Ryba2508  
14-09-2012 13:48
[     ]
     
Witam Ciebie, jestem w podobnej sytuacji.
Jakie rokowania dla dziecka stawiają lekarze?
Jeżeli będziesz miała ochotę to odpisz na gg 7703005 lub maila mirkaaa@tlen.pl
Może będę mogła wam pomóc
trzymajcie się 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora