dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

artrogrypoza-szukam lekarza
jacek  
03-09-2010 17:22
[     ]
     
Witam wszystkich.Jestem tu nowy i w sytuacji życiowej jeszcze bardziej.Jestem ojcem 3-tygodniowego Kubusia z artrogrypozą.Mam prośbe do znających temat,szukam lekarza ze Śląska (okolice Czestochowy-mieszkam),który wie coś wiecej na temat tej paskudnej choroby.Po urodzeniu usłyszelismy z żoną tylko tyle ze podejżewają artrogrypozę :( i co my mamy robić dlalej z dzieciaczkiem ?????? czy tą chorobę jakos sie leczy poza rehabilitacją ??? bardzo prosze o kontakt z kimś kto zna temat w miare na czasie,ponieważ znalazłem posty ale z wczesniejszych lat. jak cos to mój mail jacky28@o2.pl
pozdrawiam wszystkich 


Re: artrogrypoza-szukam lekarza
nowik  
03-09-2010 19:19
[     ]
     
Widziałam jak lekarz /ortopeda/ "gipsuje" konczyny celem stopniowego "wymuszania" prawidłowej pozycji w stawach. Polecam dobrego specjaliste ale z Poznania doc, być może już profesor Jóźwiak ze szpitala 28 czerwca w poznaniu.
Wytrwałości 
nowik

Re: artrogrypoza-szukam lekarza
jacek  
03-09-2010 21:05
[     ]
     
co do gipsowania to wiem,tyle ze nasz mały ma juz zrobione łuski na nózki i rączki. A w pierwszym poście pytałem o postepowanie dalej poza własnie łuskami(gipsami) i rehabilitacją,czy tą chorobe trzeba jakos leczyc tzn. tabletki,zastrzyki itd??????? jestesmy mega świeży w tym temacie a od lekarzy tez za duzo sie nie dowiedzialem :( 


Re: artrogrypoza-szukam lekarza
beti23  
04-09-2010 20:10
[     ]
     
Witaj, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc ale w internecie natknęłąm się na blog o chłopcu, który cierpi na artrogrypozę. Jeśli jeszcze nie natknąłeś się na tego bloga to poczytaj, może znajdziesz tam jakieś wskazówki http://dzielnywojcieszek.blogerki.pl/2010/05/20/co-to-jest-artrogrypoza_bjiai.html 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Adaś ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie&

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora