dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

wrodzona przepuklina przeponowa
Anita187  
12-07-2010 16:45
[     ]
     
Witam wszystkie Mamy!
Jestem w 21 tc i tydzień temu wykryto na skanie u mojego dziecka przepulkine przepony:(.Mieszkam w Wielkiej Brytanii i słyszałam ze zdarza się tu bardzo dużo pomyłek,sama nie wiem co mam dalej robić.Byłam w dwóch szpitalach i w obydwóch powiedziano mi ze zdecydowanie to przepuklina przepony,ale za wiele mi nie powiedzieli jak mogę ratować moja dzidzie,a wręcz skłaniali mnie do usunięcia.Jestem załamana i proszę o jakąś pomoc co mam dalej robić,czy lepiej może jechać do Polski....
Proszę o kontakt:
anitka187@interia.pl
Tel. +447784181894
Z góry dziękuje 

Ostatnio zmieniony 12-07-2010 16:48 przez anitkaa187

Re: wrodzona przepuklina przeponowa
mondziaczek  
12-07-2010 19:20
[     ]
     
Witaj, staramy się trzymać zasady, że piszemy w jednym miejscu,tu znajdziesz dużo informacji: http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_chore&key=1184227292
A tak po krótce dzieci z przepukliną mają duże szanse na przeżycie, jest jeszcze możliwość operacji w okresie prenatalnym. Ja mam synka 3 lata i 5 m-cy, który miał nie przeżyć doby. Jak wejdziesz na nasz wątek znajdziesz mnóstwo informacji. Nie poddawaj się! 
Monika - mama Macia - Żółwiczka 22.02.2007r.

Re: wrodzona przepuklina przeponowa
EwelinaW  
12-07-2010 22:45
[     ]
     
Po pierwsze pisz na tam, gdzie mondziaczek mówiła.
po drugie, w Anglii masz chirurga od operacji wewnątrzmacicznych wpp.
Buziaczki i siły życzę. 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora