dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

nie rośnie
renata35  
31-01-2010 13:59
[     ]
     
Witam serdecznie.Jestem mamą 19miesięcznego Grzesia który waży 8kg.Od 11 m-cy nie przybrał na wadze.Urósł niewiele.Kariotyp wyszedł prawidłowo.W tej chwili czekamy na wynik kariotypu szczegółowego.Czy ktoś miał podobny problem? 


Re: nie rośnie
voilet  
01-02-2010 13:07
[     ]
     
a jak duży się urodził, a wcześniej przybierał na wadze?? 


Re: nie rośnie
renata35  
02-02-2010 11:54
[     ]
     
Urodził się z wagą 2350g.W pierwszym miesiącu przybrał bardzo mało,póżniej było lepiej.Gdy miał 8-9 miesięcy ważył 8kg.Tak zostało do dzisiaj.Je różnie,raz z apetytem innym razem bez.Nie wpływa to na przyrost wagi. Przy ząbkowaniu nawet spadł do 7600./miesiąc temu/W tej chwili waży 7800-7900.Jestem załamana.Mieszkam pod Koszalinem.Do każdej dobrej poradni mamy kilkaset kilometrów.Do endokrynologa i gastrologa umówieni jesteśmy w Lublinie.Jestem na etapie poszukiwania dobrych specjalistów.Bo nie muszę nikomu mówić,ze pozostawieni jesteśmy sami sobie . 


Re: nie rośnie
martek  
04-02-2010 10:12
[     ]
     
a czemu na wizytę do lekarzy jeździsz tak daleko?
My chodzimy do Warszawy do endokrynolog - Instytut matki i dziecka dr Staroszczyk - bardzo dobra i dokładna. Do genetyka w Warszawie na Działdowska do profesora. Warszawa już trochę bliżej niż Lublin. Moje dziecko też za bardzo nie rośnie i nie przybiera na wadze ale on to ogólnie jest drobny i w związku z tym ciągle mu wyszukują różne choroby. 


Re: nie rośnie
iskac27  
07-02-2010 14:04
[     ]
     
Witam!
Zajrzyj na post z Silver Russell. Myślę że możesz tam znaleźć odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie! 
iskac

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora