dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Zespół pasm owodniowych
jajamajka  
31-07-2009 13:38
[     ]
     
szukam porad i wsparcia u rodzicow ktorzy mieli do szynienia z ta choroba .. wczoraj na usg wykryto u mnie ten zespol i jestem wrecz odretwiala z niepokoju o sowje dziecko .. tyle naczytalam sie w necie na ten temat ze az mnie glowa boli a do tego mieszkam w UK gdzie podchodza bardzo lekcewazaco do wszelksich chorob ... blagam o pomoc . chocby rozmowe 
jajamajka

Re: Zespół pasm owodniowych
Basiulek_24  
01-08-2009 15:42
[     ]
     
witaj, jest mi bardzo przykro z powodu choroby twojego malenstwa, niestety nie mam zielonego pojecia na temat tej choroby, ale jedno co ci moge powiedziec to to ze jesli mieszkasz w uk to jestes naprawde w dobrych rekach, zalezy tylko od ciebie jak pozwolisz sie traktowac, jesli znasz jezyk, pytaj o wszystko, zawsze miej pod reka szereg pytan, nie przejmuj sie jesli sa one nawet glupie, zawsze pytaj, jesli masz jakas opinie wyraz ja, jesli czytalas cos w internecie i cos znalazlas pytaj i stwierdzaj, to ci bardzo duzo pomoze, lekarze sa tu naprawde znakomici fakt ze w ciazy jesli wykrywaj problem nie daja szans i pierwsza rozmowa to terminacja, nie przejmuj sie tym, wierz i mod sie ze bedzie dobrze cuda sie zdazaja, ja rowniez mieszkam w uk, i w 20tyg ciazy wykryto u mojego malenstwa torbielowatosc nerek z zanikajacym plynem owodniowym, nie dawali nam dokonca zadnych szans "jak donosze ciaze to dziecko przezyje max2dni " dzis ma rok i 2 tyg, jest na dializie w domu i przygotowujemy sie do przeszczepu.niestety w ciazy niebedziesz slyszala zbyt dobrych szans ale naprawde nie przejmuj sie, po porodzie bedzie zupelnie inaczej. jesli chcesz pogadac to moje gg 3988924 niestety zadko jestem ale na gg podam ci moj tel i mozemy tak pogadac, przeszlismy nie jedno wciagu ostatnich 2lat wiec jesli chodzi o anglie i sluzbe zdrowia moge cos pomoc czy doradzic.trzymaj sie i nie zalamuj, bedzie dobrze, tylko trzeba wierzyc.
buzka
jajamajka napisał(a):
> szukam porad i wsparcia u rodzicow ktorzy mieli do szynienia z ta choroba .. wczoraj na usg wykryto u mnie ten zespol i jestem wrecz odretwiala z niepokoju o sowje dziecko .. tyle naczytalam sie w necie na ten temat ze az mnie glowa boli a do tego mieszkam w UK gdzie podchodza bardzo lekcewazaco do wszelksich chorob ... blagam o pomoc . chocby rozmowe 


Re: Zespół pasm owodniowych
Basiulek_24  
01-08-2009 16:09
[     ]
     
troszke poszukalam na ten temat i teraz wiem o czym mowa. zajrzyj na ten watek

http://www.dlaczego.org.pl/forum/download_thread.php?site=nowe&bn=nowe_chore&thread=1158787468 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora