dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

dzieci z zespolem retta
IWONABABIARSKA  
17-11-2008 21:43
[     ]
     
poszukuje kontaktu z rodzicami dzieci chorych na zespuł retta 

Ostatnio zmieniony 17-11-2008 21:44 przez IWONABABIARSKA

Re: dzieci z zespolem retta
IWONABABIARSKA  
18-11-2008 08:04
[     ]
     
WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE MOJA CÓRECZKA CHORUJE NA ZESPÓŁ REETA DZISIAJ PATRYSIA MA 9 LAT JEST BARDZO POGODNĄ I UŚMIECHNIĘTĄ DZIEWCZYNKĄ BARDZO CHCIAŁYBYŚMY NAWIĄZAĆ KONTAKT Z RODZINAMI DZIEWCZYNEK KTURE CHORUJĄ NA TEN ZESPÓŁ I WYMIENIĆ SIE DOŚWIADCZENIAMI Z NASZEGO ŻYCIA POZRAWIAMY 


Re: dzieci z zespolem retta
kasia2  
21-04-2011 23:03
[     ]
     
witam iwono
mam 4letniom córeczke z zespołem retta.dopiero odkrywam tą chorobe.proszę o porady jak opiekować
się córką.z góry dziękuje 


Re: dzieci z zespolem retta
bigusia  
19-11-2008 17:20
[     ]
     
Witam jestem mamą 15-letniej Karolci z Zespołem Retta. Chętnie podzielę sie doświadczeniami. 
Hania

Re: dzieci z zespolem retta
EWA SZCZOTKA  
09-03-2009 15:45
[     ]
     
Witam serdecznie jestem mamą 8 -letniej Wiktorii . Moja córeczka też ma zespół retta bardzo chciałabym zasięgnąć informacji moja córeczka wstrzymuje powietrze i sztywnieje myślałam że to padaczka ,ale po zrobionych niedawno badaniach EEG okazało się że to nie jest padaczka .mam takie pytanie czy któraś z dziewczynek ma takie ataki i jak sobie z nimi radzić.prosze o odpowiedz .Pozdrawiam. 
ewa


Re: dzieci z zespolem retta
bigusia  
10-03-2009 07:39
[     ]
     
Moja córeczka ma ataki padaczkowe, a także wstrzymuje powietrze, bądź też bardzo szybko oddycha.Napisz na mojego maila, Chętnie porozmawiam. 
Hania

Re: dzieci z zespolem retta
nielot  
12-03-2009 23:12
[     ]
     
Witam. Zajrzyjcie na tego bloga, pisze go mama Milczącego Aniołka. Pisze pięknie i baaardzo mądrze.
http://matka-od-aniola.blog.pl/
Pozdrawiam ciepło 


Re: dzieci z zespolem retta
justa00  
10-01-2011 00:25
[     ]
     
Witam czy mogła by mi pani coś więcej opowiedzieć o zespole retta,jak u córki go stwierdzono.Podaje meila; Justyna19875@amorki.pl 


Re: dzieci z zespolem retta
kasia2  
21-04-2011 23:13
[     ]
     
witam haniu
moja córcia ma 4latka i ma zespół retta. prosze o porade,jak pomóc jej gdy ma atak płaczu i zachowuje się jakby była nieobecna.z góry dziekuje 


Re: dzieci z zespolem retta
bigusia  
22-04-2011 08:17
[     ]
     
witaj. Moja córka Karolinka ma już prawie 18 lat. Ostatnio powstała super strona i forum www.rettsyndrome.pl , tam jest lista mailingowa, gdzie mozna się zapisać i wszyscy dyskutujemy poprzez maile , bądz na forum. Tam są wspaniali i doświadczeni rodzice , którzy zawsze pomogą:) Teraz w maju bedzie spotkanie w Katowicach- rodzin dziewczynek z Zespołem Retta. pozdrawiam. Jeśli mogę pomóc to prosze pisać. 
Hania

Re: dzieci z zespolem retta
kasia2  
28-04-2011 17:44
[     ]
     
Witam
Jestem mamą 4 letniej Mariuni z zespołem RETTA .
Prosze o porady jak wychowywać córke i jak jej pomagać w napadach płaczu i problemach z wyprużnianiach. Z góry dziekuje za pomoc .Czy dziewczynki z zespołem RETTA chodzą do przedszkoli i szkoły? Moja córeczka nie mówi - czy jest sposób na nauke tej czyność ? Prosze o odpowiedzi. 


Re: dzieci z zespolem retta
Małgosia  
18-03-2009 14:35
[     ]
     
Wprawdzie nie mam dziecka z zespołem retta ale mam dziecko cierpiące na bardzo podobne zaburzenie rozwoju- na AUTYZM. Kamilek ma 4,5 latek i cały czas o niego walczymy.
Wam też zyczę powodzenia i dużo sił.
Pozdrawiam 
Małgosia mama Kamilka www.pomagamykamilkowi.com.pl

Re: dzieci z zespolem retta
en1704  
19-06-2011 19:10
[     ]
     
Moja córka ma 2 lata, prawdopodobnie ma Zespół Retta, proszę o jakieś porady. Córka jest uśmiechnięta i pogodna. Najlepiej prywatnie pod adres tasiaz@wp.pl 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora