dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
aniazuza  
16-08-2007 13:07
[     ]
     
PROSZĘ WSZYSTKIE MAMY I TATUSIÓW JEŚLI WASZE DZIECIĄTKO NIE MA TAK JAK MOJE ROBACZKA MÓŻDZKU TO NAPISZCIE MI O TYM , NIE MAM POJECIA JAKIE TO MA KONSEKWENCJE W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM DZIECIĄTKA I POZNIEJSZYM ŻYCIEM. MOJA KOCHANA ZUZA JEST JESZCZE W MOIM BRZUSZKU , ALE LADA CHWILA MAM TERMIN I CIAGLE SIĘ ZASTANAWIAM CO CZEKA MOJE KOCHANE MALEŃSTWO... 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
aniazuza  
16-08-2007 13:11
[     ]
     
PROSZĘ O KAŻDĄ INFORMACJE. 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
martuś85  
16-08-2007 16:32
[     ]
     
moj synek odszedł ode mnie 22 .04.2007 miał wiele wad wrodzonych i miedzy innymi nie miał w ogole mozdzku, ale lekarze mi mowili ze bez samego mozdzku moze zyc i nawet widzac na ulicy takiego czowieka nie widzialabym ze nie ma mozdzku, ze niby to wcale nie takie straszne ale moj synek miał wiele inntch wad i nie mogl zeyc. Musisz wierzyc ze bedzie dobrze z tego co słyszałam to dzieci ktore nie maja robaka mozdzku moga zyc normalnie ale kochana moze usg sie myli? ja dokonalam terminacji ciazy bo synek nie mial szans na zycie miał wiele wad m.in. rozszczep kregoslupa i wiele wad mozgowia i powiem ci ze nie wszystkie jak sie pozniej okazalo potwierdziły sie, choc wiekszosc sie potwierdziła itak i tak by nie zył ale nie wszystkie wady sie potwierdziły moze w twoim przypadku tez sie myla. Wierz w to wiara czyni cuda! 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
aniazuza  
17-08-2007 08:34
[     ]
     
Martuś kochana bardzo ci współczuję, ja sama bardzo sie boje nie wiem co czeka moja kochaną niunie , mam tylko ogromną nadzieję że lekarze sie mylą, w poniedziałek mam sie stawić w poznaniu w szpitalu, boję sie tak bardzo, a czy mogę wiedzieć jakie jeszcze wady miał twój Aniołeczek. 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
basia 30 babelek  
16-08-2007 21:56
[     ]
     
Aniu własnie myśl pozytywnie,a napewno bedzie dobrze,czesto sie slyszy , że na usg widac cos czego nie ma,albo tak jak w moim przypadku nie widac nic a okazuje sie ,ze dziecko ma dwie wady,ktorych lekarz nie zauważył.Czesto zalezy od aparatu jakim lekarz sie posługuje.Niewiem czy konsultowalas te wade z innym lekarzem.Mysl pozytywnie ,a napewno bedzie dobrze.Pozdrawiam cie serdecznie i trzymam kciuki pa pa Basia 
Baśka

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
martuś85  
17-08-2007 21:20
[     ]
     
oto link gdzie wspaniała herzig przetłumaczyła wyniki sekcji mojego synka
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_terminacja&key=1185908626 
strach jest ogromny...lecz chęć na światełko jeszcze większa

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
herzig  
04-09-2007 14:22
[     ]
     
Do ania zuzia co to znaczy to sformulowanie "robaczek". Z tego co opisujesz mala ilosc wod plodowych, niska waga dziecka i maly obwod glowy wskazuje na wiele roznych powiklan. Co moge Ci radzic to dobrze wybrac szpital jezeli nie jest za pozno gdzie urodzisz swije dziecko.Moze to byc tylko duza niewydolnosc lozyska ktora spowodowala takie zachamowanie wzrostu dziecka a moga tez byc inne wady.Jezeli dziecko jest zle odzywianie w lonie matki bo lozysko zle funkcjonuje wazne jest wczesniejsze rozwiazanie ciazy najlepiej przez ciecie cesarskie i potem optymalna opieka nad nim po porodzie najlepiej dobra intensywna terapia i doswiadczenie pediatrow.
Pozdrawiam cieplo
Agnieszka 
agnieszka herzig

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU - DO HERZIG
aniazuza  
10-09-2007 14:28
[     ]
     
Witaj Agnieszko,moja Zuza prawdo podobnie nie miała w mózgu robaczka , ja nie bardzo znam sie na tym,ale lekarz tłumaczył mi że ,,on'' jest odpowiedzialny za zmysł równowagi.Owszem miałam miej wód płodowych , dzidzia była mała i miała mniejszą główke ,dlatego mój gin. wysłał mnie do poznania na badania ,byłam w 7 m-cu do tej pory wszystko było super dzidzia rosła książkowo i ja sie też czułam super, aż tu nagle stało sie jak się stało.Niestety tam uświadomili mi jaki jest stan mojego skarba.I tam się dowiedziałam że nie ma tego robaczka , że ma dysmorfię buzi, że ma wady rączek i nóżek i co najgorsze że może nie przeżyć, ale nic dokładniej ponieważ obraz z usg nie był już tak czytelny , aby potwierdzić to dokładnie.Po rozmowie z panią dr byłam jeszcze bardziej zdołowana ,ponieważ kazała mi czekać na rozwiązanie , wtedy miało sie wszystko okazać ,bo tak naprawdę nawet ona nic nie mogła mi powiedzieć konkretnie .Niestety moja Zuza nie przeżyła, zmarła w moim brzuszku. po porodzie widziałam moją księżniczke była śliczną dziewczyneczką,buzia jej była zdrowa, nie było tak jak mówili lekarze , Rączki też miała zdrowe,wiem ze napewno miała chorą nóżke tzw.końskie kopytko,słyszałam że można to operacyjnie skorygować,wiem że napewno miała coś z układem rozrodczym , ale co dokładnie to nie pamiętam , miała zrobioną sekcje, więc już nie długo się dowiemy co było przyczyną smierci mojej ukochanej córeczki.Wiem tylko napewno Agnieszko że moje cierpienie jest nie do opisania , tesknie tak bardzo,proszę tylko Boga , aby moje maleństwo przyszło do mnie w snach i powiedziało jak jej tam jest , czy jest zdrowa . 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU - DO HERZIG
marzena_mm  
11-09-2007 21:41
[     ]
     
bardzo mi przykro ze tak się stało.......
Marzena 
Marzena

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU - DO HERZIG
herzig  
14-09-2007 05:31
[     ]
     
Witaj
Wiem ze tesknisz i teknota jest ogromna. Mow i pisz o Niej to wazne. Twoja Zuzanka napewno wie i czuje i tez Ci pomaga przejsc przez ten nieopisany bol.To dobrze ze moglas ja zobaczyc i zachowac w pamieci i my tez o niej bedziemy pamietac. Pozwol temu uczuciu trwac i bedzie powoli lepiej. Jest taka terapia ktora pozwala latwiej przechodzic to co sie teraz w Tobie dzieje,terapia czaszkowo-krzyzowa. To jest praca z energia tylko przez dotyk rak. Zaczelam sie teraz tego uczyc i wiem ze moze pomoc. Poszukaj moze w Twojej okolicy jest taki terapeuta.
Pozdrawiam cieplo i serdecznie
Agnieszka 
agnieszka herzig

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU
Amtrak  
11-09-2007 20:11
[     ]
     
martuś85 napisał(a):
> oto link gdzie wspaniała herzig przetłumaczyła wyniki sekcji mojego synka

> http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_terminacja&key=1185908626


Linki z forum terminacja nie działają poza forum terminacja. 
--
Amtrak

Re: ZUZANKA BEZ ROBACZKA MÓŻDZKU - DO A.HERZIG,
aniazuza  
13-09-2007 13:39
[     ]
     
 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora