dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Bardzo prosze o pomoc !!!!!!
michal19837  
29-06-2007 21:14
[     ]
     
hej nie wiem co mam robic u mojego dziecka nienarodzonego stwierdzono zespół downa z wadami serca nerek nie wiem co mam zrobic jak mam myslec co robic lekarez nie daja szans malemu
jestesmy za mlodzi na taki cięzar boimy sie wszytskiego ech dopiero teraz sie to okazało nie bierzym innej opcji jak takiej ze malenstwo sie urodzi powiedzcie czy to zle ze juz myslimy ze jak niebedziemy wstanie udzwignac tego to sprobujemy mu załatwic lepsze zycie lekarze nie daja nam nadzijei ale my chcemy zeby walczyli o niego jak tylko sie da wszystko zaczeło sie od tego ze stwierdzili ze mały nierośnie a potem juz sie posypało łacznie z małowodzie niewwiem o co chodzi mam metli boje sie jak nie wiem daje nr GG jakby ktos chcial pogadacv 8263999 prosze o jaies słowo porade 


Re: Bardzo prosze o pomoc !!!!!!
Green Tea  
30-06-2007 00:24
[     ]
     
Michale,
z tego, co napisałeś wynika, że Wasze dziecko ma wady letalne czyli śmiertelne. Jeśli byłoby chore na zespół Downa z możliwością życia, to zapewne lekarze by Wam to powiedzieli. Nie wiem co Wam poradzili, bo ostateczna decyzja należy zawsze do rodziców, a częściej do kobiety.
Ja jestem mamą po terminacji ciąży: u mojej córeczki stwierdzono całkowity brak główki i mózgu i podjęliśmy decyzję o zakończeniu ciąży zgodnie z ustawą.
Na forum Dlaczego jest podforum Terminacja ciąży, ale właśnie ze względu na temat, jest ono zamknięte i żeby się tam dostać, trzeba napisać prośbę do administratora albo malomi. Tam są same kobiety, które poddały sie terminacji ciąży (z wyjątkiem jednej), bo ich dzieci nie miały żadnych szans na życie. Bez względu na Waszą decyzję otrzymacie tam pełne wsparcie i wszelkie informacje.

Bardzo Wam współczuję. Wiem przez co przechodzicie... Najważniejsze, żebyś nie zostawił sam swojej żony, bo ciężar tragedii jest często zbyt wielki, by go dźwigać w pojedynkę... 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: Bardzo prosze o pomoc !!!!!!
załamana  
08-07-2007 21:50
[     ]
     
Michale, jak bardzo mi was żal...Proszę, bądź przy żonie i wspólnie przez to przejdźcie - bez względu na to, co zdecygujecie. To najgorsza decyzja w Waszym życiu i nikt nie pomoże wam jej podjąć, ale jesteśmy z Wami myślami i modlitwą 
Sylwia, mama Aniołka -Kasi 22tc, Jaśka i Zosi

Re: Bardzo prosze o pomoc !!!!!!
mfAgnieszka  
15-07-2007 13:20
[     ]
     
Michale, jesteśmy rodzicami Marcinka Aniołka. Wiemy, jak bardzo Wam teraz ciężko, ale pamiętajcie, żeby w każdej trudnej chwili trzymać się razem, wspierać i wzmacniać! Jesteście dla siebie bardzo bardzo ważni. Wiemy co to strach o dziecko, jesteśmy z Wami!

rodzice Marcinka Pyzatka (3 latka i 7 m-cy)Agnieszka i Michał 


Re: Bardzo prosze o pomoc !!!!!!
załamana  
15-07-2007 22:58
[     ]
     
Michale cieszę się że masz synka!! Żyje i to jest ważne. Rozmawialiśmy dziś na gg i stąd wiem...Trzymaj się - może tu znajdziesz odpowiedzi, może dziewczyny Ci pomogą 
Sylwia, mama Aniołka -Kasi 22tc, Jaśka i Zosi

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora