dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

  • 13-12-2006 03:41 Witam (SylwiamamaKajtusia)
Witam
SylwiamamaKajtusia  
13-12-2006 03:41
[     ]
     
Jestem mama 4miesiecznego synka ktory urodzil sie z zanikiem miesni.Lekarze dalej szukaja co jemu jest. Mial robione tysiace roznych testow ale wszystkie byly dobre. Moj synek rowniez jest na ventylatorze do oddychania bo sam nie daje rady. Jestem ze Szczecina ale obecnie od 20 lat meiszkam w Kalifonii. Moze ktos jest tutaj i jest w podobnej systuacji.
Pozdrawiam wszystkich.
Sylwia 


Re: Witam
Sylwia M.  
19-12-2006 11:52
[     ]
     
Witaj, też mam na imię Sylwia i mieszkam w Szczecinie. Gorąco Was pozdrawiam 


Re: Witam
marzena_mm  
19-12-2006 16:36
[     ]
     
Cześć. Ja też jestem ze Szczecina. Mój synek (ma teraz 14 miesięcy) ma artrogrypozę. To coś zupełnie innego od zaniku mięśni. Jednak ma też problem z mięśniami- zbliznowacenie mięśni. Ale jeszcze nie miał robionych pod tym katem zadnych badań.
Na tym forum jest na pewno wiele osób które maja taki problem jak Ty i na pewno ktoś się do ciebie odezwie.
Ja życzę powodzenia i wytrwałości (chociaż mnie samej jej trochę brakuje :-) ) i wiary. Ja wierzę że u mojego Mateuszka będzie tylko lepiej. Teraz jest 3 tygodnie po operacji stóp. I juz się nie mogę doczekać, bo wierzę - wiem że za kilka miesiecy będzie chodził !!!!
pozdrawiam Marzena. Szczecin 
Marzena

Re: Witam
SylwiamamaKajtusia  
20-12-2006 03:32
[     ]
     
Dziekuje za mile slowa. Ja takze wierze ze u mojego synka stan sie poprawie i wszysko bedzie dobrze. Pozdrowienia dla Ciebie i caluski dla Mateuszka.
Sylwia 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora