dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

witam
ania30  
11-08-2006 14:43
[     ]
     
Mam na imie ania Jestem mamą niedowidzącego 7 letniego Grzesia . Mój synek niedowidzi od 4 miesięcy.Proszę podzielić sie ze mna swoimi doświadczeniami jak postepować z takim dzieckiem. Pozdrawiam ANIA 


Re: witam
nemiki  
11-08-2006 21:35
[     ]
     
Witam Cię Aniu. Jestem mamą niewidomego Tomisia. Tomek w październiku skończy dopiero 3 lata więc moje ewentualne rady są już napewno nieaktualne...
Napisz skąd jesteś i czy znana jest przyczyna niedowidzenia Grzesia.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Grzesia.
Aneta 


Re.cześć Aneta
ania30  
12-08-2006 12:13
[     ]
     
Witam Cię serdecznie.Mój Grześ miał w styczniu zapalenie opon mózgowych i niestety ma powikłania tz. zanik nerówó wzrokowych. Widzi ale bardzo mało.Jestem z małego miasta(koło Kutna) jest on jedyną osobą u mnie w miasteczku która tak mocno niedowidzi Pozdrawiam Ania 


Re: Re.cześć Aneta
dorka71  
18-09-2006 14:29
[     ]
     
Aniu,moja córka nie widzi wcale i żeby wiedzieć jak ona odbiera różne rzeczy też zamykam swoje i próbuję czuć,a wtedy steram się przekazać w prosty sposób to co czuję.Jest to trudne i wymaga dużo pracy.Grześ ma 7 lat,więc jest w wieku szkolnym.Czy chodzi do szkoły?Czy należycie do związku niewidomych i słabowidzących?Przejrzyj Strony internetowe np;Tęcza i może czegoś dowiesz,ale myślę że w związku powinni ci pomóc.Pozdrawiam Dorota 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora