dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Zespół ARC
MamaAdusia  
18-07-2006 22:49
[     ]
     
Czy był przypadek zespołu ARC w Polsce? ARC (Artrogrypoza, cholestaza, niewydolność nerek)? 
Magdalena Puzoń

artrogrypoza
marzena_mm  
19-08-2006 14:53
[     ]
     
mój synek na artrogrypozę 
Marzena

Re: artrogrypoza
MamaAdusia  
19-08-2006 23:18
[     ]
     
To z dwojga złego "trafiłaś" trchę lepiej. Moje dziecko już nie żyje, a jego 5-cio miesięczne życie było pasmem cierpień. Też jestem ze Szczecina. Czy rodziłaś na Unii Lubelskiej? 
Magdalena Puzoń

Re: artrogrypoza
AsiaS  
22-08-2006 09:43
[     ]
     
Moja Malwinka miała artrogrypozę,nerki hypogeniczne, zostało to stwierdzone w czasie ciąży - żyła tylko 17 godz. (*)(*)(*) 
JoannaS

Re: artrogrypoza
marzena_mm  
26-08-2006 09:45
[     ]
     
Ja rodziłam w zdrojach. Spędzilismy w tym szpitalu 4 tyg, a potem jeszcze tydzień na noworadkach na Unii.
Było okropnie.....
Marzena 
Marzena

Re: artrogrypoza
MamaAdusia  
26-08-2006 11:19
[     ]
     
A ja akurat mieszkam w Zdrojach. Dziecko rodziłam na Unii i tam też go leczyli. Szpital w Zdrojach niestety nie poradziłby sobie z leczeniem małego. Jeśli chodzi o warunki bytowe dla matek z dziećmi to Zdroje są lepsze, ale jeśli chodzi o doświadczenie w leczeniu to Unii Lubelskiej jest najlepszym szpitalem. To samo zdanie mają profesorzy z CZD z Warszawy. Dzięki Bogu, że twój maluszek całą resztę ma zdrową. Bądźcie silni i walczcie dzielnie, a zobaczycie, że będzie dobrze. Czy lekarze mówili ci co mogło być przyczyną tej wady? 
Magdalena Puzoń

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora