dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milenka;((  
28-06-2006 18:14
[     ]
     
napisze wam co sie stalo czego nie moge zniesc i przezyc kuzynka zapisala mnie na wizyte do ginekologa do kobiety na zatorze robila mi usg i powiedziala ze jestem w ciazy wypisala mi kwas foliowy i kazala przyjsc na kolejna wizyte ktora odbyla sie w 8 tygodniu ciazy wtedy stwierdzila ze dziecko sie slabo rozwija i zapisala mnie na kolejna wizyte w 11 tygodniu ciazy wtedy zrobila mi usg wypisala mi skierowanie do szpitala i powiedziala ze dziecko jest martwe ze nie zyje zapytalam dlaczego z jakiego powodu lecz ona powiedziala ze nie znajdzie sie przyczyny pojechalam wiec do szpitala odrazu pytali mi sie jakie mialam badania robione a moj ginekolog nie zrobil mi zadnych badan badan krwi zupelnie niczego lekarze wiec mi zrobili wszystkie badania i okazalo sie ze zgon dzidziusia byl w 5 tygodniu ciazy wiec jak bylam u ginekologa w 8 to dziecko juz od trzech tygodni nie zylo lekarze jeszcze powiedzieli ze jeszcze kilka tygodni jak bym nosila martwego dzidziusia w brzuszku to ja bym nie zyla zrobili mi operacje lekarze i usuneli dzidziusia nie moge sie ocknac pragne zeby to byl sen z ktorego sie obudze i bede czola bicie drugiego malenkiego serduszka 


Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milenka;((  
28-06-2006 18:16
[     ]
     
milenka;(( napisał(a):
> napisze wam co sie stalo czego nie moge zniesc i przezyc kuzynka zapisala mnie na wizyte do ginekologa do kobiety na zatorze robila mi usg i powiedziala ze jestem w ciazy wypisala mi kwas foliowy i kazala przyjsc na kolejna wizyte ktora odbyla sie w 8 tygodniu ciazy wtedy stwierdzila ze dziecko sie slabo rozwija i zapisala mnie na kolejna wizyte w 11 tygodniu ciazy wtedy zrobila mi usg wypisala mi skierowanie do szpitala i powiedziala ze dziecko jest martwe ze nie zyje zapytalam dlaczego z jakiego powodu lecz ona powiedziala ze nie znajdzie sie przyczyny pojechalam wiec do szpitala odrazu pytali mi sie jakie mialam badania robione a moj ginekolog nie zrobil mi zadnych badan badan krwi zupelnie niczego lekarze wiec mi zrobili wszystkie badania i okazalo sie ze zgon dzidziusia byl w 5 tygodniu ciazy wiec jak bylam u ginekologa w 8 to dziecko juz od trzech tygodni nie zylo lekarze jeszcze powiedzieli ze jeszcze kilka tygodni jak bym nosila martwego dzidziusia w brzuszku to ja bym nie zyla zrobili mi operacje lekarze i usuneli dzidziusia nie moge sie ocknac pragne zeby to byl sen z ktorego sie obudze i bede czola bicie drugiego malenkiego serduszka 


Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milenka;((  
28-06-2006 18:16
[     ]
     
 


Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milenka;((  
28-06-2006 18:16
[     ]
     
 


Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milenka;((  
28-06-2006 18:19
[     ]
     
milenka;(( napisał(a):
> napisze wam co sie stalo czego nie moge zniesc i przezyc kuzynka zapisala mnie na wizyte do ginekologa do kobiety na zatorze robila mi usg i powiedziala ze jestem w ciazy wypisala mi kwas foliowy i kazala przyjsc na kolejna wizyte ktora odbyla sie w 8 tygodniu ciazy wtedy stwierdzila ze dziecko sie slabo rozwija i zapisala mnie na kolejna wizyte w 11 tygodniu ciazy wtedy zrobila mi usg wypisala mi skierowanie do szpitala i powiedziala ze dziecko jest martwe ze nie zyje zapytalam dlaczego z jakiego powodu lecz ona powiedziala ze nie znajdzie sie przyczyny pojechalam wiec do szpitala odrazu pytali mi sie jakie mialam badania robione a moj ginekolog nie zrobil mi zadnych badan badan krwi zupelnie niczego lekarze wiec mi zrobili wszystkie badania i okazalo sie ze zgon dzidziusia byl w 5 tygodniu ciazy wiec jak bylam u ginekologa w 8 to dziecko juz od trzech tygodni nie zylo lekarze jeszcze powiedzieli ze jeszcze kilka tygodni jak bym nosila martwego dzidziusia w brzuszku to ja bym nie zyla zrobili mi operacje lekarze i usuneli dzidziusia nie moge sie ocknac pragne zeby to byl sen z ktorego sie obudze i bede czola bicie drugiego malenkiego serduszka 


Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia  
29-06-2006 18:19
[     ]
     
Każdy zadaje sobie to pytanie-"dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!".A odpowiedzi nigdy w życiu się nie znajdzie.Mozna by zamęczyc się myślami .Ja jestem świetnym przykładem. 
kasia

Re: zabrali mi dzidziusia do nieba dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abowsza  
01-07-2006 22:07
[     ]
     
Nasz synek urodził się z zespołem edworsa. Nie wiedzieliśmy, że Wiktor urodzi się chory. Dzien jego narodzin był dla niego poczatkiem końca. Mały nie miał żadnych szans na jakiekolwiek życie. Najgorsza była ta bezradność. To,że nie mogliśmy mu pomóc. Mogliśmy tylko patrzeć jak nasze maleństwo umiera. Uwierzcie, że nie ma gorszego widoku. To maleństwo które nikomu nic złego nie zrobiło walczyło o każdą sekundę życia. My musieliśmy patrzeć na tą z góry przegraną bitwę i mogliśmy go tylko kochać z całego serca. Każdy telefon wcześnie rano lub póżnym wieczorem napawał nas przerażeniem i starchem czy to już. Aż w końcu nadeszła ta sobota. Było wcześnie rano...
Pozdrawiam mamy
Ania 
abowsza

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora