dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Witam wszystkich
Katarzyna  
25-06-2006 18:20
[     ]
     
Jestem studentką Pedagogiki Specjalnej, nie mam chorego dziecka, ale mam na codzień styczność z dziećmi nieuleczalnie chorymi, pochodze z rodziny lekarskiej, sama studiowałam 3 lata medycynę. Zarejestrowałam się tu, by zdobyć wiedzę i pogląd na sprawy związane z przechodzeniem przez rodzinę choroby dziecka i wiele rzeczy mnie zaszokowało i otworzyło mi nowe spojrzenie na problem. Jestem Poznanianką, jeśli ktokolwiek potrzebował by mojej pomocy prosze śmiało pisać.
Katarzyna Derewnicka 


Re: Witam wszystkich
kasia  
25-06-2006 20:51
[     ]
     
Witam Cię moja imienniczko. 
kasia

Re: Witam wszystkich
kasiaslowik  
29-06-2006 14:49
[     ]
     
Witam serdecznie Katarzyno!!
Od niedawna jestem poznanianką i jeszcze nie znam miasta ani możliwości, więc poproszę o pomoc.
Mój Łukasz pomimo dużej sprawności fizycznej rączki ( wada lewej rączki i dłoni) radzi sobie doskonale. Jednak zauważyłam coś co mnie niepokoi i chciałabym skonsultować to z jakimś rehabilitantem. I przy okazji znowu zacząć ćwiczyć. Tylko nie bardzo wiem, w które drzwi zapukać. Może mogłabyś mi w jakiś sposób pomóc?
Gorąco pozdrawiam
Kasia Słowik 


Re: Witam wszystkich
Katarzyna  
29-06-2006 22:29
[     ]
     
Kasiu mój numer telefonu 660-467-138 jaką dokładnie wadę ma Twój synek, sama nie jestem rehabilitantką ale znam dwie dziewczyny ode mnie z roku które są już po Rechabilitacji i robią drugi kierunek, jedna z nich jest bardzo kompetentna, a jeśli wolisz renomowanego specjaliste skontaktuje się z rodzicamii znajdę kogoś. 


Re: Witam wszystkich
kasiaslowik  
03-07-2006 13:07
[     ]
     
Witam Katarzyno.
Próbuje dodzwonić się pod podany numer telefonu, ale nie mogę.
Mój Łukasz ma wadę wrodzoną lewej rączki. Jego dłoń jest pomniejszona i zniekształcona a jego rączka w nadgarstku cieńsza. Radzi sobie sprawnie, ćwiczy dłoń próbując chwytać ale nie podnosi lewej rączki do góry prosto tak jak prawą i to chciałambym skonsultować z rehabilitantem.
Bardzo chętnie skorzytam z wiedzy Twoich koleżanek. Jeżeli to jeszcze aktualne i nie stanowi rzadnego problemu.
Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam
Kasia Słowik 


Re: Witam wszystkich
Katarzyna  
11-07-2006 03:47
[     ]
     
Nie ale telefon mi padł,niedługo będę miała nowy numer, podam ci go lub ty podaj mi swój , mój mail calla@vp.pl 


podobny problem
marzena_mm  
19-08-2006 14:50
[     ]
     
witam.
mój synek tez ma problemy z lewa rączką. nie zgina jej w stawie. Do tego problemy z nóżkami -bardzo mało zgina w kolankach. Lekarze okreslili to jako zespół wad- artrogrypoza.
czy wada rączki twojego synka to reż artrogrypoza?? 
Marzena

Re: Witam wszystkich
marzena_mm  
19-08-2006 14:46
[     ]
     
witam. Skoro jest Pani z Poznania i interesuje sie tematem to z pewnościa znany jest Pani lekarz dr. Marek Napiontek i jego prywatny gabinet. Niedługo moje dziecko ma byc tam operowane. Może słyszała Pani cos o tej klinice dobrego czy złego??
pozdrawiam 
Marzena

Re: Witam wszystkich
Katarzyna  
13-01-2007 01:57
[     ]
     
Witam Pani Marzeno, cóż pozostaje mi tylko przeprosić ale długo mnie nie było, z powodu wypadku i ciężkiego urazu głowy, ale już wszystko jest ok. Nie znam wszystkich lekarzy w Poznaniu, moja uczelnia też raczej skłania sie ku pedagogice psychologii a nie medycynie więc ciężko od kogoś cos sie dowiedzieć. Minęło już sporo czasu, mam nadzieję że wszystko się udało.
Serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Derewnicka 


Re: Witam wszystkich
Katarzyna  
13-01-2007 01:47
[     ]
     
Witam Przepraszam, długo mnie nie było ale miałam wypadek i dość długo chorowałam. Moja oferta nadal jest aktualna, jeśli ktokolwiek z Poznania potrzebuje pomocy przy chorym dziecku jestem do dyspozycji mój gg 2657164 


Re: Witam wszystkich
Katarzyna  
13-01-2007 01:52
[     ]
     
AA chciałam też dodać że dość trudno jest o uzyskanie pomocy od moich koleżanek, w większości ciężko je namówić. Ja mogę zrobić wszystko co w mojej mocy by pomóc. Od rozmowy począwszy, przez gromadzenie informacji, czy bezpośrednią opiekę lub pomoc w rehabilitacji. Zostawiam mój inny mail K.Derewnicka@interia.pl oraz nr gg 2657164 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora