dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Zaniedbana stopa końsko-szpotawa u 6-latka
akgraczyk  
30-04-2006 22:49
[     ]
     
Prosimy o radę.
Nasz znajomy sześcioletni chłopiec cierpi na nigdy nie leczoną wadę stopy określaną jako końskostopie. Prosimy o informację, czy jest jeszcze możliwość skutecznego leczenia. Liczymy na Wasze doświadczene, ewentualne adresy dobrych lekarzy lub ośrodków leczniczych. Pozdrawiamy.
Anna i Krzysztof 

Ostatnio zmieniony 30-04-2006 22:51 przez Anna i Krzysztof

Re: Zaniedbana stopa końsko-szpotawa u 6-latka
Ewelina  
30-05-2006 20:56
[     ]
     
Dopiero dzisiaj to przeczytałam kochani.Mój syn przeszedł 3 operacje takich stópek.Najpierw w wieku 10 miesięcy -prawa nózka.Lekarze popełnili błąd założyli mu gips na 1,5 miesiąca gdzie cały werżnął sie w nóżke.Szukałam po tym incydencie dobrego lekarza i znałazłam w Poznaniu,jest naprawde dobry.Poprawił prawą nózke 2 razy a lewą operował tylko raz i dziś nie ma śladu na niej.
Jedyną wadą jest to że operuje w prywatnej klinice "Hair-Clinic Poznań"(jedna nózka to ok 8 tys zł juz ze zmianami gipsów,czas leczeni ok 3 miesięcy)
http://www.hair-clinic.poznan.pl/index.php?act=8&lang=1
a oto strona lekarza Marek Napiątek
http://www.ortop.com.pl/
Tu znajdziecie państwo adres i więcej informacji o nim.
Oczywiście przeprowadza też operacje na kase chorych tylko ze jest bardzo długi czas oczekiwania w kolejce.
Nigdy niebęde żałowała wydanych pieniędzy tych pieniędzy, zapożyczyłam się ale było warto.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
o to mój numer gg 5252866 lub ewelina142@poczta.onet.pl 


Re: Zaniedbana stopa końsko-szpotawa u 6-latka
arduk  
03-09-2006 21:42
[     ]
     
Witam, przypadkowo wszedłem na tą stronę, nie wiem czy wasza to o co się pytacie jest jeszcze aktualne, ale odpowiem, stpe szpotawą w wieku 6 lat mozna leczyć, choc teraz już operacyjnie, podam kontakt do dobrego lekarza, to progf. Marek Napiontek z Akademii Medycznej w Poznaniu, przyjmuje prywatnie tgakże w Warszawie, w Centrum Medyczne LIM Hotel Marriott
Aleje Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Tel. (0-22) 621 06 46, 630 51 15
Fax (0-22) 630 50 49

cmed@cm-lim.com.pl
www.cm-lim.com.pl

Centrum Medyczne współpracuje z Gabinetem Ortopedycznym prof. dr hab. med. Marek Napiontek
Konsultacje po uprzedniej rejestracji telefonicznej.
Jest to bardzo dobry lekarz,leczył także mnie z podobnym przypadkiem tylko w wieku dużo dużo starszym, myśle ze z powodzeniem zajmie sie przypadkiem tego chłopca i oby jak najszybciej ułatwi mu to późniejsze normalne zycie, życze mu tego i powodzenia, Andrzej

akgraczyk napisał(a):
> Prosimy o radę.

> Nasz znajomy sześcioletni chłopiec cierpi na nigdy nie leczoną wadę stopy określaną jako końskostopie. Prosimy o informację, czy jest jeszcze możliwość skutecznego leczenia. Liczymy na Wasze doświadczene, ewentualne adresy dobrych lekarzy lub ośrodków leczniczych. Pozdrawiamy.

> Anna i Krzysztof 


Re:
marzena_mm  
22-09-2006 23:07
[     ]
     
witam.
moj synek też ma min. taka wadę. Będzie operowany w grudniu.
a jak wasz znajomy chłopczyk? czy juz jest może po operacji??? 
Marzena

Re: Zaniedbana stopa końsko-szpotawa u 6-latka
teresa  
06-10-2006 19:49
[     ]
     
Cześć moja córeczka miała operację w Zakopanym na nóżki jedną końsko-szpotawą a drugą płasko-koślawa sa tam świetni lekarze jak chcecie to napiszcie do mnie moje gg to telcia 829691 czekam pa. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora