dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

ceroidolipofuscynoza
Sabina  
05-04-2006 22:30
[     ]
     
Od kilku lat moje dziecko choruje na tą nieuleczalną chorobę, na razie sobie radzę nie poddaję się, ale nie wiem co będzie gdy jej już nie będzie ze mną. Może jest ktoś kto ma dziecko chore na ceroidolipofuscynozę ? 


Re: ceroidolipofuscynoza
kasia  
21-06-2006 10:42
[     ]
     
mam podobny problem lekarze u córki podejrzewają ceroidolipofuscynoze.CO TO JEST???nie moge niczego wyszukać na temat tej choroby 


Re: ceroidolipofuscynoza
mandi.mucha  
21-06-2006 22:58
[     ]
     
spróbuj dowiedzieć sie jai jest inny odpowiednik tej choroby tzn. nazwa i sie doezwij. to jest moje gg: 917664. zawsze możesz na mnie liczyć. po to przecież tu jesteśmy. 


Re: ceroidolipofuscynoza
ROXA  
11-08-2006 15:53
[     ]
     
czesc.moja siostra ma dwie coreczki chore na ceroidolipofuscynoze.u obydwoch zaczela sie w wieku 3 latek po przez padaczke.starsza ma 7 lat i jest praktycznie jak roslinka lezy nie ma z nia kontaktu.jest pod opieka hospicjum wyjazdowego.ma podlaczona morfine i gastrostomie.mlodsza corka Irenka ma 5 latek i w tamtym roku przestala chdzic.nie pije sama dlatego podlaczyli jej gatrostomie.ale je sama jeszcze.jesli masz jakiekolwiek pytania moja siostra Laura z checia ci wszystko powie.to jej numer kom 693432393.Roksana 


Re: ceroidolipofuscynoza
Bernadeta  
18-07-2006 21:44
[     ]
     
Witam.Mój synek Rafałek ma siedem latek i też jest chory na ceroidolipofuscynozę.Jest cudowny,najukochańszy i najdzielniejszy na świecie.Jest moją radością i całym moim światem.Też bardzo się boję,tego co nieuniknione. 


Re: ceroidolipofuscynoza
monika  
24-07-2006 15:55
[     ]
     
jakie są objawy tej choroby? moje dziecko tez jest chore nieuleczalnie ale na inną chorobę,lecz chciałabym poznać rodziców którzy maja podobne problemy. pozdrawiam 


Re: ceroidolipofuscynoza
Bernadeta  
24-07-2006 23:03
[     ]
     
Cześć,u Rafałka choroba pokazała się jak skończył 4 latka i od tego czasu postępuje.Teraz Rafałek ma 7 latek i nie widzi,nie chodzi,nie mówi,nie utrzyma nic w rączce i nie ma z nim kontaktu.Jest dzieckiem leżącym, które wymaga ciągłych inhalacji,odsysania,oklepywania i są problemy z jego nakarmieniam.Ciągle kaszle i bardzo cierpi.Pozdrawiam i mam nadzieję,że choroba Twojego Moniko dziecka nie jest taka straszna i w skutkach nieuchronna.Bernadeta 


Re: ceroidolipofuscynoza
ROXA  
11-08-2006 15:49
[     ]
     
witaj.moja siostra ma dwie coreczki chore na ceroidolipofuscynoze.od lat walczy z ta choroba.jesli masz jakiekolwiek pytania ona chetnie ci pomoze.to jest jej numer kom 693432393. 


Re: ceroidolipofuscynoza
Sylwia555  
12-10-2006 20:37
[     ]
     
Sabino ,czy dowiedziałaś się czegoś więcej? 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora