dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

wady współistniejące...
gosialech  
11-11-2005 13:07
[     ]
     
witam
moja córeczka nie ma dłoni i przedramienia , w szpitalu kiedy sie juz urodziła badali ja pod kontem wad współistniejących...usg jamy brzusznej , mózgowia itp.całe szczescie nic nie wykryto ale zastanawiam sie czy powinnam robic jakies dodatkowe badania teraz kiedy mała ma 13 miesiecy?! czy wciąz może okazac sie ze cos jest nie tak, ze względu na ta wade wrodzoną...?!
gosia 


Re: wady współistniejące...
ewamonika1  
11-11-2005 20:28
[     ]
     
Gosiu,
Piotruś ma szczątkową dłoń i być może nieco krótsze przedramię.
Poza konsultacjami chirurgicznymi i neurologicznymi nie robiliśmy żadnych dodatkowych badań.

Rozumiem Twój strach.

Jeśli ma Cię to uspokoić, spytaj zaufanego lekarza i może poproś o skierowanie na badanie.
My z mężem wybraliśmy drogę wiary w to, że badania w szpitalu (usg wielu narządów) robione tuż po urodzeniu, jeszcze w szpitalu, wykazałoby wady. Dlatego nie drążymy dalej. Jesteśmy dobrej myśli.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 11-11-2005 20:29 przez ewa

Re: wady współistniejące...
Dorota  
13-11-2005 09:56
[     ]
     
Nasz Hubco niestety ma jeszcze inne wady (min. wada dłoni) i w szpitalu zaraz po urodzeniu mił robione szereg badań, (robione w innych szpitalach) niestety z czasem dochodziły inne . Ale myślę że jeżeki twoja pociecha dobrze się rozwija to nie ma powodów do zmartwień. Dla pewność możesz porozmawiać z lekarzem o tym co cię niepokoi i w razie czego zrobić inne badania. 
Dorota Zywicka

Re: wady współistniejące...
gosialech  
13-11-2005 12:40
[     ]
     
dziekuje , myśle ze z małą jest wszystko ok, ale może powinnam jednak popytać lekarzy tak na wszelki wypadek, czasem dzieje sie cos czego na zewnatrz nie widac!oby jednak nic sie nie działo..... 


Re: wady współistniejące...
Timciak  
22-11-2005 20:32
[     ]
     
Nasza Gocha też poza rączka nie wykazuje żadnych innych objawów choroby. ale czasmi sie trochę martwie, że moze coś jeszcze,tak to juz jest. 
Magda gg1178884







http://www.stepinska.republika.pl/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora