dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Pytanie
ina  
28-02-2009 13:43
[     ]
     
Straciłam dzidziusia w 5tc. Czy mój maluszek miał już duszę? Czy jest Aniołkiem? 
ina

Re: Pytanie
anik  
28-02-2009 15:11
[     ]
     
Każde dziecko, które się poczyna, już od pierwszych chwil swego istnienia ma duszę i wszystko by stać się pełnym człowiekiem. Twoje dzieciątko żyje teraz w Bogu. Jest także twoim orędownikiem. Mów mu o tym co cię boli i cieszy, mów o prośbach które masz do Boga, a ono przedstwi Mu je. Głęboko w to wierzę, bo od śmierci mojego synka, który odszedł w 7 tc cały czas czuję jego obecność w naszym życiu. Gdy mam problem i nie widzę wyjście, to proszę go by wstawił się do Boga w tej intencji.
Przytulam cię
Anik 


Re: Pytanie
zorka  
28-02-2009 17:43
[     ]
     
Oto jest pytanie...

Człowiekiem jest się od chwili poczęcia (...często czytam to na plakatach "obrońców życia" i sama tak chcę myśleć).

Pewnie jest to wielka tajemnica - również naszej wiary. 

Ostatnio zmieniony 19-03-2009 19:18 przez zorka

Re: Pytanie
miriam2  
16-03-2009 21:58
[     ]
     
Potwierdzam to co napisała Anik. Od samego początku ma się duszę w dodatku całkowicie dojrzałą choć ciało jeszcze nie dojrzałe. 


Re: Pytanie
ina  
17-03-2009 18:41
[     ]
     
To samo powiedział mi mój wujek, który jest zakonnikiem. Teraz naprawdę wierzę, że Ktoś tam na górze jest. Że JEST i BĘDZIE. 
ina

Re: Pytanie
karolina_23  
16-04-2009 09:50
[     ]
     
Oczywiście, że tak!!!
Od chwili poczęcia mała drobinka, którą nosimy pod sercem to już jest nasze dziecko, które ma nie tylko ciało ale również i duszę!!!
Masz w niebie swojego Aniołka, który zawsze jest przy Tobie.
Światełka dla Twojego dzieciątka (*) 
Mama Aniołka Mateuszka (+ 24 paź. 2007), Amelki (31.12.2008) i Agatki (16.07.2011).

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora