dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Myślicie, że Bóg wybaczy?
aniamamajulci  
27-11-2007 09:03
[     ]
     
Wiem, że tego wiedzieć nie możecie ale ja nie mam już sił. Czy Bóg wybacza jeśli po śmierci dzicka nie ma już po co żyć. Ja myślę, że Bóg wybaczy matce która nie chce już żyć. Myślałam, że będzie lepiej, że czas złagodzi ból. Ale czas tylko potęguje tęsknotę i ból. Jestem na tym świecie tylko dlatego że boję się że nigdy nie zobaczę córeczki. Ale ja czuję że Bóg płacze razem ze mną. I że mnie kocha... i wybaczy... i pozwoli być z Nią. 
Ania

Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
zorka  
28-11-2007 20:07
[     ]
     
Chcesz zdecydować o swoim odejściu?
Też miałam takie myśli, tylko myśli.
Obudził mnie fakt, że przez tę decyzję moja mama straciła by córkę - tak samo jak ja swoją.
Tyle, że moja córka nie wybrała śmierci. 


Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
aniamamajulci  
28-11-2007 23:19
[     ]
     
Moja siostra mi powiedziała:
Ania pamiętaj, że Ty jesteś taką mamusi Julcią. nie ma różnicy między toba i Julcią a tobą i naszą mamą. I jestem też ja i choć nie wydaje Ci się to teraz znaczące ja kocham Cię bardziej niż siebie i wszystkich innych. Przeżyąłm śmierć swojej siostrzenicy - twojej nie przeżyję.
Nie mogę sprawić bólu swoim najbliższym którzy kochają mnie tak bardzo jak ja Julcie. Ale czasem nie widzę innej drogi. Nie mogę już ... 
Ania

Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
Pysia  
13-12-2007 20:54
[     ]
     
Dasz radę my aniołkowe mamy jesteśmy takim silnym gatunkiem że damy radę trzymaj się.NAsze aniołki patrzą na nas z nieba i podziwiają musimy życ dla nich one by tego chciały napewno 
Ada
http://www.swiatelkapamieci.pl/2007/1420-pamieci--patrycja-turzy-03052006-20022007.html
To nieprawda że Ciebie już nie ma

Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
magie  
17-12-2007 19:29
[     ]
     
Kochana, bądź silna, musisz być dla swojej rodziny tu na ziemii i dla Julci, żeby ona była szczęśliwa w niebie.Czytam Twoje posty, wczoraj myślałam o Tobie i o Twoim bólu. Pewnie zadawałaś pytanie DLACZEGO, tysiące razy i ja tego nie rozumię i chociaż sobie tłumacze na różne sposoby to jednak nie znajduje odpowiedzi. Ściskam cię mocno i wiedz, że jestem często z Tobą myślami i Twoją córusią.
Magie 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
aniamamajulci  
17-12-2007 20:14
[     ]
     
Dziękuję. Wy w swoim bólu potraficie pocieszyć. Znajdujecie słowa... 
Ania

Re: Myślicie, że Bóg wybaczy?
Lanko  
11-01-2008 23:14
[     ]
     
Aniu, ukojeniem dla mojej duszy po smierci mojego Synka byly czeste rozmowy o Nim, o ostatnich Jego dniach, minutach... i dzieki Bogu mialam najlepszych sluchaczy na swiecie. Moze i Ty sprobujesz? Czas chyba abym mogla splacic zaciagniety dlug. Bardzo chcialabym Cie wesprzec na duchu i chyba wiem jak. Oto moj adres; anetka.kol@wp.pl 
Aneta

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora