dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
20-07-2010 20:45
[     ]
     
Witam wszystkich Aniołkowych rodziców!
Jestem mam± malutkiego Aniołka Piotrusia, ale może od pocz±tku.
Pod koniec wrze¶nia tamtego roku ujrzałam na te¶cie dwie ¶liczne wyczekiwane kreseczki. Jestem w ci±ży! Wspaniałe uczucie, pierwsze dziecko, obawy też były ale to normalne. W naszych domach ogromna rado¶ć. Pierwsze miesi±ce były trudne, poranne mdło¶ci, wymioty, brak apetytu, odruch wymiotny już na widok samej lodówki. Ciężkie trzy miesi±ce. PóĽniej było już dobrze, dużo sił, zapału i chęci do remontu małego kolorowego pokoiku, tyle pomysłów i marzeń. Brzuszek powoli się zaokr±glał, poczułam pierwsze ruchy mojego maleństwa. Nowy Rok nie przyniósł tego szczę¶cia z tych wszystkich życzeń noworocznych. 28 stycznia 2010 - data, której nigdy nie zapomnę. Standardowa wizyta u Pani doktor, na korytarzu emocje wzrastały bo pewnie poznamy już płeć, w końcu to już 19 tydzień. Tak, będziemy mieć synka to była ta dobra wiadomo¶ć, zła jest chory. Rozpłakałam się, zaczęłam się trz±¶ć ze strachu, nie wierzę... PóĽniej poszło lawinowo, podejrzenie dysplazji tanatoforycznej, czyli ¶miertelnej, wizyta w klinice ginekologii. Usłyszałam w takiej sytuacji ma pani prawo do terminacji ci±ży. Jak mogłabym wyrazić zgodę na ¶mierć własnego dziecka, przecież jestem Jego mam± i muszę Go chronić tak długo jak tylko będę mogła, do końca. Każd± noc płakałam, tak trudno było w to uwierzyć, tak mało informacji o jednostce chorobowej mojego synka. Postanowili¶my z mężem, że będziemy starać się wykorzystać czas ci±ży na to wszystko czego nie uda nam się zrobić póĽniej. Nie łatwo było robić bałwanka w ¶niegu i mówić Piotrusiu to Twój pierwszy bałwanek...
Ci±ża nadal nie była łatwa, wyl±dowałam w szpitalu z kolk± nerkowa, wielowodzie, to już nie tylko ból psychiczny, doł±czył się ból fizyczny. Ale nadal chciałam się dla niego starać.
25 maj 2010 - wstałam rano z dziwnym uczuciem, to będzie dzi¶ albo jutro. Nie myliłam się. Po południu zaczęły się skurcze. M±ż wrócił z pracy i postanowili¶my jechać to sprawdzić w końcu to 36/37tydzień ci±ży. Poród się zacz±ł, Piotru¶ leżał po¶ladkowo, cc i 5min po północy, już 26 maja, w Dzień Matki ujrzałam swoje maleństwo! Trzęsłam się ze szczę¶cia i ze strachu o niego zarazem. Niestety szczę¶cie nie trwało długo. Piotru¶ żył zaledwie 2godz i 15min. Za spraw± cudownego personelu dane mi było mieć Go na rękach. Trzymałam Piotrusia do chrztu, byli¶my z mężem z nim do końca. Odszedł na moich rękach, w naszej obecno¶ci, słysz±c nasze słowa, czuj±c nasze pocałunki. Zd±żyli¶my powiedzieć mu żeby się nie bał, że bardzo Go Kochamy. Serduszko za które gotowi byli¶my życie oddać przestało bić...
Dzi¶ nadal jest ciężko, pewnie nigdy nie będzie łatwo. Bardzo mi Go brakuje, chciałabym żeby mi się przy¶nił, żeby powiedział czy mnie Kocha, czy pamięta nasze wspólne ¶piewanie z tat±, czy jest ze mnie dumny.
Mam 25 lat i nie boję się ¶mierci, bo chcę się spotkać z własnym dzieckiem, upragnionym dzieckiem, wymarzonym dzieckiem, z moim Piotrusiem. 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r
Ostatnio zmieniony 11-08-2010 15:11 przez malgoska

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Ewa Romańska  
20-07-2010 21:16
[     ]
     
Mocno Cie przytulam. a dla Piotrusia mnóstwo ¶wiatełek*****

Ewa mama Filipka 5,11,2009 37tc 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
andzias2  
20-07-2010 21:20
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)swiatelka dla Twojego Piotrusia
Twoj synek nie mogl dac Tobie piekniejszego prezentu. Zycze duzo sil.Ja gdy urodzilam pierwsza coreczke, zaczelam bac sie smierci, balam sie,ze nagle odejde i nie bede mogla byc z moja coreczka. Gdy zmarla moja druga coreczka-Olgunia to tak jak ty przestalam sie bac smierci. Wierze ze jak nie tu na ziemi, to TAM bede z moja ukochana coreczka. 
Ania mama Olguni ur.04.02.2009-zm.07.04.2009, Amelki ur.2006 i małej nadzieji-Noemi 11.03.2010

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Alicja74  
20-07-2010 21:22
[     ]
     
To takie przykre, że kolejny aniołek powiększył niebiańskie grono i znowu pytanie Dlaczego ???
Najja¶niejsze ¶wiatełka dla Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)....., a Ciebie mocno przytulam.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
agatka  
20-07-2010 21:43
[     ]
     
Jestem z Tob±. Dla Twojego Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)Moja Kasiunia też sprawiła że nie boję się ¶mierci
mama Kasiuni (*+18.07.2008) 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Lileńka  
20-07-2010 21:58
[     ]
     
Tak mi przykro, że musiała¶ do nas doł±czyć...

Piotrusiu to dla Ciebie (*)

¦ciskam. 

Mama Idy (*07.02.2002), Stasia (*10.06.2007) i Aniołka Lileńki (*+03.01.2010, 38 tc.)
http://lilenkap.pamietajmy.com.pl



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
smutna mama  
20-07-2010 23:50
[     ]
     
Twój synek w niebie cieszy się z tak wspaniałej mamy! Jeste¶ wielka!!
Dla Piotrusia (*)(*)(*)(*) 
mama Oskarka zm.21.05.2009 (*)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Joannap  
21-07-2010 06:26
[     ]
     
Małgosiu przytulam z cały sił...

Dla Piotrusia (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
KASIA1  
21-07-2010 08:36
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro. Przytulam.

dla Piotrusia(*)(*)(*) 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
21-07-2010 09:06
[     ]
     
Witajcie!
Dziękuje za wasze wpisy. Wiem, że rozumiecie mnie w pełni i nie potrzeba tu żadnych słów.
Normalnie powinnam pilnować karmień, czystych pieluszek, czekać na pierwsze słowo, z±bek, kroki, na pierwsz± w życiu laurkę. A dzi¶ pilnuję kwiatków na grobie, pomniczka, zniczy. Miałam być najszczę¶liwsza na ¶wiecie, a dzi¶ ¶wiat mój ma smak łez.
Trzymajcie się Aniołkowe mamy, ¶wiatełka dla naszych Aniołków(*) 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
dora81  
21-07-2010 13:30
[     ]
     
Bardzo mi przykro,że do¶wiadczyła¶ tego co my, straty swojego najukochańszego dziecka...

¦WIATEŁKA DLA NASZYCH ANIOŁKÓW (*)(*)(*)(*)(*)(*)

Mam aniołka Gabrysi (17.07.09r)38tc. 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
AlexD2712  
21-07-2010 15:22
[     ]
     
¦wiatełko dla Twojego Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Ja również nie boję się ¶mierci bo wiem, że będzie to jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu, bo w końcu będę na zawsze z moimi Synkami Mateuszkiem i Jeremiaszkiem.


Mama Aniołków Mateuszka (*+21.06.2005-22tc) i Jeremiaszka (*+29.03.2010-38tc)Kocham Was moje Skarby (*)(*) oraz ziemska Mama najcudowniejszego Oliwierka (22.05.2011)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
24-07-2010 08:01
[     ]
     
Witajcie!
Mijaj± kolejne dni, a moje cierpienie, tęsknota s± coraz większe. Dochodzi do mnie, że już nigdy Go nie zobaczę, nie przytulę. Mam tylko kilka tych zdjęć o które też się boję, że mog± się zniszczyć. Czy te krótkie chwile spędzone z moim maluszkiem, krótkie bo za krótkie o całe życie, nie ulec± z mojej głowy? Pytam, bo Was nie krępuje się zapytać choć miałoby to być najgłupsze pytanie. 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
mamaMateusza  
24-07-2010 08:17
[     ]
     
Gdzie¶, kiedy¶ przeczytałam zdanie, które jest dla mnie piękne i prawdziwe

...i nie zapomnisz nigdy o to b±dĽ spokojna...

(*)(*)(*) dla Piotrusia 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miło¶ć mogła Cię ocalić, nigdy by¶ od nas nie odszedł...

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
DarMa  
21-07-2010 16:11
[     ]
     
Gdy czytam to co napisała¶ to płyn± mi łzy, bo wyobrażam sobie jak bardzo Piotru¶ był z Wami szczę¶liwy. Na pewno Twój Aniołek mocno Cię kocha i jest Wam wdzięczny za to wspólne ¶piewanie i za tego bałwanka w zimie i pewnie pamięta każd± chwilkę jak± spędził z Wami tu na ziemi...

Mój Ada¶ urodził się dzień póĽniej niż Twój Piotru¶, a w ci±ży podobnie jak Ty przechodziłam kolkę nerkow± i wielowodzie. Tylko, że mój lekarz żadnych poważnych wad nie widział u mojego maluszka i twierdził, że taka moja uroda w ci±ży że mam więcej wód płodowych. Gdy urodził się Ada¶ i okazało się, że jest w bardzo ciężkim stanie, byłam w szoku i nie byłam przygotowana na to co się stało. Bardzo teraz żałuję, że nie pożegnałam się z nim tak pięknie jak Wy ze swoim synkiem.

Trzymaj się malgoska, dużo siły Ci życzę i mocno przytulam. A dla Piotrusia zapalam ¶wiatełko (*)

DarMa - mama Aniołka Adasia (*+ 27.05.2010r.) 


Aniołek Ada¶ (*+ 27.05.2010 r. 38tc)
Aniołek (+21.12.2011 r. 9tc)
Aniołek (+29.09.2012 r. 10tc)
Pola (*27.11.2013 r. 39tc)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
MamaAdasia  
21-07-2010 17:03
[     ]
     
(*) Dla Piotrusia
Bardzo żałuję, że nie było mi dane pożegnać się z moim dzieckiem. Zazdroszczę tego pożegnania Tobie i mężowi. Wiem, że teraz byłoby mi ciuteńkę lżej i łatwiej.
¦ciskam mocno 

Ania- mama:
Adasia- Aniołka 36tc. 2.10.2008r. [']
Aniołka 10tc., 18.09.2007r.[']

Zuzanny Marty 18.11.2010 32/33tc
i Zofii Agnieszki 27.07.2012 39tc

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
goska01  
21-07-2010 19:03
[     ]
     
¶wiatełka dla Piotrusia(*)(*)(*)........

Ciebie przytulam z całych sił

mama PRZE¦LICZNEJ Księżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
sandruska  
21-07-2010 19:55
[     ]
     
smutne:( bardzo:( wiem co czulas ja mialam podobnie, wyrok smierci pewny nic nie mozna zrobic ból straszny!!
współczuje!!
¶wiatełka dla Piotrusia[*][*][*][*][*][*]
a dla Ciebie siły siły i jeszcze raz siły 
Sandra Mamusia kochanego Kubusia! 14.05.2010r [*]:(
Oliwki 14.04.2011r [*]:(
I Wiktorka ur 11.01.2013r:)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Hanulka2009  
21-07-2010 23:13
[     ]
     
Kochana Małgosiu,
tak mi strasznie przykro, tym bardziej, że mój starszy (żyj±cy) synek urodził się w Dzień Matki (i w moje urodziny).
Jeste¶ bardzo, bardzo dzieln± kobiet± i zrobiła¶ wszystko tak, że nie będziesz musiała sobie niczego wyrzucać. Wiem, że teraz to marna pociecha, ale z czasem to będzie wspomnienie piękne bardziej niż bolesne...

Bardzo mocno Cię ¶ciskam i przesyłam ¶wiatełka dla Twojego Piotrusia!

Kasia, mama Hanulki (Z Miło¶ci powstała¶ - W Miło¶ci przebywasz), Jerzyka (ur. 26.05.2007) i Stefka (w drodze) 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Milenka  
22-07-2010 10:40
[     ]
     
Bardzo mi przykro. Mocno Cię przytulam.Twój Piotru¶ na pewno się Tob± opiekuje. Zobaczysz, że będzie odwiedzał Cię w snach.
(+)(+)
Mama Kalinki (+19.06.2010) 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
hannah  
24-07-2010 16:19
[     ]
     
Małgosiu, łzy lec± z oczu, jak bardzo chciałabym móc pożegnać sie tak pieknie z moj± córeczka jak Ty to zrobiła¶..............

Jeste¶ cudown± i m±dr± kobiet± , wiedziała¶ co Cię czeka..........pozwoliła¶ dalej żyć ..........

¦wiatełka dla Twojego Syna {{*}}{*}{{*}}{*}

Ciebie mocno przytulam! 
Hannah mama Majeczki (38tc *+ 15.01.2010) i Zuzi i Mikołajka

majaknopek.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
25-07-2010 19:44
[     ]
     
Witajcie!
Ciężko jest my¶leć, że kiedy¶ za¶wieci słońce. Boje się my¶leć, a raczej boje się być szczę¶liwa to tak z trudem przychodzi. ¦mieję się ale się nie u¶miecham. Mam Piotrusiowe zdjęcia na komodzie, mam ¶liczny pomniczek Piotrusia, który sama wymy¶liłam, będę miała również Piotrusiowy pamiętnik w postaci pudełka z pami±tkami po synku, których nie udało mi się mu pokazać ale były dla niego przeznaczone. Milusi kocyk, pajacyki, body, test ci±żowy, a nawet dwa bo nie wierzyłam, buciki, które m±ż dostał w prezencie, szatkę od sióstr bernardynek z Krakowa potart± o cudown± figurkę Dzieci±tka Jezus, któr± owijałam brzuszek każdej nocy. Jest jeszcze mały milusi mi¶ ale on pomaga mi zasn±ć i zostanie w łóżku. Ten mi¶ dużo widział i wiele mych łez go zmoczyło i pewnie jeszcze nie raz zmoczy. Boję się, że je¶li zechcę starać się o drugie dziecko to tak jakbym zapomniała o Piotrusiu. Czy Piotru¶ nie będzie zazdrosny? Chciałabym żeby było tak jak Piotru¶ sobie tego życzy. Bardzo Go Kocham i strasznie za Nim tęsknie, ale tak bardzo chciałabym być ziemsk± mam±. Piotru¶ już nigdy do mnie nie wróci, to ja czekam na dzień kiedy się z nim spotkam. Mam straszny mętlik w głowie, czy kiedy¶ życie się poukłada? Tak bardzo chciałabym żeby Piotru¶ mi się przy¶nił, dlaczego nie chce do mnie przyj¶ć choć we ¶nie? Serce boli, krwawi, cierpię... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
26-07-2010 22:05
[     ]
     
Witajcie!
Dzi¶ mój Piotru¶ kończyłby dwa miesi±ce. Powinnam Go teraz bawić, karmić, całować, ¶piewać Mu piosenki... Dlaczego nie mogę być po prostu szczę¶liwa... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Ewa Romańska  
26-07-2010 22:25
[     ]
     
Dla Piotrusia********

Ewa mama Filipka 5,11,2009 37tc 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Joannap  
27-07-2010 19:51
[     ]
     
Dla Piotrusia (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
28-07-2010 20:15
[     ]
     
Witajcie!
Jak wygl±da życie Aniołkowej mamy. Otóż wstaję rano, choć cał± noc przesypiam spokojnie, budzę się już zmęczona. Zanim cokolwiek zrobię siadam przed komputerem sprawdzam co się dzieje na forum, zostawiam ¶wiatełko i jak±¶ my¶l dla synka, przejrzę folder z ostatnimi zdjęciami mojego synka. PóĽniej mogę się ubrać i co¶ zje¶ć, choć wcale nie czuję głodu. Wsiadam w samochód i jadę na cmentarz. Po powrocie do domu znów zasiadam przed komputerem... Czy już tak zawsze będzie wygl±dał mój dzień? A gdzie pranie pieluch, prasowanie, karmienie, przewijanie, przecież dopiero dwa miesi±ce temu urodziłam...
Mam 25lat, moje koleżanki jeszcze bawi± się w klubach, maj± plany i marzenia, a ja czuję się staro. Już tak wiele przeżyłam, stałam i co dzień stoję nad grobem syna. Moje największe marzenie prysło niczym bańka mydlana...
Kocham Ciebie Piotrusiu i nigdy nie przestanę... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Joannap  
29-07-2010 19:33
[     ]
     
Małgosiu moje życie przez kilka miesięcy wygl±dało tak samo...dzisiaj do tego "rozkładu" doszło jeszcze kilka innych obowi±zków...staram się powrócić do "normalnego życia". Choć tak szczerze to sama nie wiem do końca co mie¶ci się tej definicji...

Przytulam
Dla Piotrusia (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
malgoska  
09-08-2010 19:58
[     ]
     
Mijaj± kolejne dni, tygodnie bez mojego Skarbka.
Każdego dnia zastanawiam się jakby to było mieć Go teraz przy sobie. Wiem, że byłoby cudownie. Tak bardzo chciałabym wrócić mu życie. i ci±głe pytanie dlaczego?
Dzi¶ czuję się jak w taniej grze, kto¶ pod moj± nieuwagę poruszał myszk± i game over. Nie da się już nic zrobić. Nie można zacz±ć gry od pocz±tku. Piotru¶ był i zawsze będzie najważniejszy, na pierwszym miejscu w moim sercu. Nie chce mi się przy¶nić, a bardzo tego potrzebuje. Tak bardzo chciałabym usłyszeć, mamo kocham cię, cieszę się że dała¶ mi życie i nie martw się nie bolało mnie w brzuszku. To tak niewiele przecież. Boję się, że jest zupełnie inaczej, że Piotru¶ nie ¶ni mi się bo mnie nie kocha i cierpiał w czasie ci±ży. Co dzień my¶lę o naszych ostatnich wspólnych chwilach, to tak krótko trwało, za krótko... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki
Alicja74  
09-08-2010 20:17
[     ]
     
Małgosiu, nawet tak nie my¶l, że Piotru¶ nie ¶ni Ci sie dlatego , że Cie nie kocha. On kocha Cie i to bardzo mocno,tak samo mocno jak Ty Jego. Poczekaj jeszcze troszke, a na pewno Twoj synus sam zdecyduje kiedy ma przyj¶ć do Ciebie we snie, zobaczysz .
Trzymaj się cieplutko, przytulam Cie mocno.
Dla Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*).....

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
11-08-2010 15:19
[     ]
     
Życie jest okrutne, boli...dlaczego muszę tak cierpieć. Dlaczego mój synek, Piotru¶ na którego tak czekałam, tak cieszyłam się nie żyje... Dlaczego macierzyństwo mnie się kojarzy z cierpieniem...Płacz jest ze mn± każdego dnia, nie potrafię się zorganizować, mam tylko ten mały grobek, kilka zdjęć i wspomnienia. Chciałoby się pamiętać tylko te szczę¶liwe chwile, jednak najważniejsze nasze wspólne chwile s± bolesne. To jest jaki¶ horror, jak mam normalnie żyć przecież dziecko umierało mi na rękach.
Kochane czas wcale nie leczy ran... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Joannap  
11-08-2010 19:32
[     ]
     
Małgosiu niestety czas nie leczy...oj nie...

Ostatnio Hania zacytowała piękne i prawdziwe słowa Ks.J. Twardowskiego - one oddaj± wszystko:

"Nie mówcie tym, którzy stracili ukochane dzieci, że „czas zagoi rany". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostaj±, bo ¶mierć ukochanych dzieci jest też trochę ¶mierci± nas samych: co¶ w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jeste¶my tacy sami."

Przytulam mocno...dla Piotrusia (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
deli  
18-08-2010 11:05
[     ]
     
Małgosiu, dokładnie wiem jak to boli... Mój Synek też umierał przy mnie,niestety nie na moich rękach bo nawet wtedy nie mogłam Go wzi±ć w ramiona ale mogłam całować i całowałam, głaskałam, obejmowałam w miare możliwo¶ci... Wiem aż za dobrze jak to boli bo my¶li wracaj± ci±gle do tego momentu...

Pielęgnuj te wspomnienia zwi±zane z chrztem Piotrusia, mi nie dane było być przy chrzcie Franka, ochrzczono Go w nocy na OIOM-ie jak nas tam nie było, dlatego teraz za każdym razem jak widzę w ko¶ciele chrzest ryczę jak oszalała...

Uczę się żyć... i Ty próbuj Kochana bo dla naszych Aniołków warto próbować...
Życzę Ci dużo sił jak i nam wszystkim.

Dla naszych dzieci (*)(*)(*)
Kasia 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
atusia13  
02-12-2010 09:10
[     ]
     
Masz rację czas nie leczy ran, a i nic tej straty nigdy Wam nie wypełni. Ból niewyobrażalny...Gor±co przytulam do serduszka.Dla Piotrusia ¶wiatełka {*}{*}{*} 
Beata
Mama Marcelka z wad± letaln± ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
KarolciaiJa  
23-01-2011 21:52
[     ]
     
Masz rację, nie leczy, ale po jakim¶ czasie boli trochę mniej, lub raczej inaczej. Ja kilka dni temu kiedy my¶lałam że najgorsze mam już za sob± do¶wiadczyłam dnia kiedy każde wspomnienie budziło we mnie takie łzy jakby to zdarzyło się wczoraj. Następnego dnia znowu było ok. Kto¶ kiedy¶ dobrze napisał - tego bólu się nie da oszukać, tylko my uczymy się z nim żyć.. 
________________________________
Karolinka 27.10-27.11.2010 (32tc). Jest taka cierpienia granica,za któr± się u¶miech pogodny zaczyna.
siostrzyczka Martynka, 05.10.2013,39 tc
Madzia 15.09.2016 kolejna jesienna siostrzyczka, 38 tc

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
15-08-2010 18:44
[     ]
     
Przykro robi się na widok szczę¶liwych rodziców...
Moje szczę¶cie trwało krótko, o całe życie za krótko. 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
mamaMateusza  
15-08-2010 20:29
[     ]
     
wiem doskonale o czym mówisz, przykro bardzo :(.. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miło¶ć mogła Cię ocalić, nigdy by¶ od nas nie odszedł...

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Nadia7  
18-08-2010 08:59
[     ]
     
dla Ciebie Piotrusiu (*) (*)

Mama dwuletniego Frania i Antosia 10.02.2010 - 24.03.2010, kocham .... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
23-08-2010 18:07
[     ]
     
Słońce wschodzi i zachodzi, ludzie ¶miej± się, bawi±, życie toczy się dalej...DLACZEGO...skoro mój ¶wiat, moje życie legło w gruzach. Nie ma mojego Skarba, mojej Kruszyny, mojego dziecka, synka, Piotrusia. Ile jeszcze łez wyleję, gdyby to mogło co¶ zmienić. Cały czas cierpię, tęsknię, serce pęka z bólu... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
01-10-2010 16:31
[     ]
     
To już 4 miesi±ce, długie i bolesne. To jest jaki¶ koszmar. Najbliższa mi osoba odeszła na zawsze, nie potrafię się z tym pogodzić. Nie umiem i nie chcę. Jak mógł dać mi to największe szczę¶cie w życiu kobiety, a potem tak zwyczajnie mi je odebrać. Kto daje i zabiera... Okrutne, nieszczę¶cie, łzy, ból, cierpienie, bezsilno¶ć, bezsensowno¶ć to słowa które najlepiej opisuj± moje życie. Skoro boli to po co żyć. A może by tak eutanazja. Jak mam wierzyć, ze może być jeszcze dobrze skoro jego już nie będzie... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Joannap  
01-10-2010 19:11
[     ]
     
Piotrusiowi (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
atusia13  
01-10-2010 21:26
[     ]
     
Małgosiu, nie jestem w stanie nic napisać. Łzy lec± i rozpraszaj±...nie potrafię skupić my¶li. Znam Twoj± walkę od pocz±tku. Dla Twojego maleństwa najja¶niejsze ¶wiatełko(*) 
Beata
Mama Marcelka z wad± letaln± ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Nadia7  
01-10-2010 21:22
[     ]
     
Piotrusiu, dla Ciebie (*) (*) (*) (*) ....

Dobrze, na pewno nie, przecież wraz z naszymi maleństwami umarła czę¶ć nas.....Tylko kto to zrozumie..... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
tymira  
02-10-2010 06:36
[     ]
     
¦wiatełko dla ciebie Piotrusiu(*) Doskonle Cię rozumiem moja córeczka zmarła po 29dnich walki. Była naszym pierwszym wymarzonym dziecikei, też miłam cc i także mam 25lat 
Urodziła¶ sie dla nieba córeczko:*
mama:
Laura Faustyna 30.07.2010-27.08.2010
Mikołaj ur. 26.09.2011

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
11-10-2010 19:56
[     ]
     
Z każdym dniem jest ciężej. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam kryzys wiary, brak chęci do życia, szukam jakiego¶ wytłumaczenia dlaczego tak się stało i nie potrafię go znaleĽć. Boję się że to moja wina, bo posłuchałam lekarza i brałam w czasie ci±ży antybiotyk mimo że w ulotce było napisane może uszkadzać płód. Jak mogłam być tak głupia, nie ochroniłam swojego dziecka. To wszystko moja wina. To przeze mnie Piotru¶ nie żyje. Jak mam dalej żyć z tak± my¶l±... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
mamaMateusza  
11-10-2010 20:21
[     ]
     
To nie jest Twoja wina. Każda z nas chciała dla swojego dziecka jak najlepiej, robiła wszystko żeby było tylko dobrze. Dbała o siebie, biegała do lekarza itd...
"Kto¶" mimo wszystko zadecydował inaczej o losie naszych dzieci i naszym.
Może zabrakło nam szczę¶cia , jaki¶ szczę¶liwych zbiegów okoliczno¶ci. Może lepszego lekarza...nie wiem...A może tak miało być...
Na żadne pytanie nie znajdziemy odpowiedzi ale , to na pewno nie Twoja wina. 

*+ Mateusz 38tc i maleńki Aniołek, ziemski Miłosz
-----------------------------------------------------------------------------------------
Gdyby nasza miło¶ć mogła Cię ocalić, nigdy by¶ od nas nie odszedł...

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Joannap  
11-10-2010 20:23
[     ]
     
Malgosiu tulę Cię z całych sił...nie jestem w stanie dzisiaj napisać nic sensownego ale wiedz jedno...była¶, jeste¶ i będziesz najwspanialsz± mam± na ¶wiecie i w głębi serca dobrze o tym wiesz...prawda??!! Po prostu nie wiedzieć czemu, ale życie zgotowało nam dzisiaj taki los...i żadna z nas nie jest w stanie poj±ć DLACZEGO.
Trzymaj się ciepło i życzę Ci naprawdę wiele sił...
Piotrusiowi (*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
deli  
11-10-2010 20:40
[     ]
     
Małgosiu, to nie Twoja wina. Kochana nie obwiniaj się, w ulotkach większo¶ci leków jest tak zapisane ponieważ nie robi sie badań na kobietach w ci±ży ale mogę Ci zagwarantować, że jest mnóstwo kobiet, które w ci±ży stosuje antybiotyki i rodz± zdrowe dzieci...

Ja również dopatrywałabym się innej przyczyny, tak jak napisały dziewczyny... szukam jej każdego dnia a czy znajdę, nie wiem... Wiem, że s± takie dni, że ciężko sie nie obwiniać, wiem... ale my¶lę, że nasze Słoneczka nie chciałyby tego...
Sciskam Cię Kochana,
dla naszych Słoneczek w Niebie ((*))((*))((*)) 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
28-10-2010 11:59
[     ]
     
Witajcie!
26 minęło 5 miesięcy jak Piotrusia nie ma tu na ziemi. Co dzień wracaj± wspomnienia tamtych dni, tych z u¶miechem na twarzy i tych ze łzami w tle. Co noc kład±c się do łóżka my¶lę jak było, a jak mogłoby być. Tyle marzeń prysło jak bańka mydlana. Czy moje dziecko wie, że Go kocham? Czy zd±żyło poczuć moj± miło¶ć. Tak bardzo chciałabym usłyszeć kocham cię mamo... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
patrycja grzybowska  
28-10-2010 15:31
[     ]
     
Kochana twoje dziecko wie i czuje ze ty masz go w sercu , nie musisz mówic ale twoja miłosc i tak ono czuje , gwarantuje ci to , serce mówi samo za siebie , i napewno jest z ciebie dumne. Kazda z nas zastanawia sie jakbby to było gdyby nasze dzieci były z nami ale jest tak a nie inaczej wiec musimy nauczyc sie zyc bez nich ale obok nich , czujac ich na swoich ramionach w swoich sercach i myslach.
pozdrawiam i zycze duzo siły
Patrycja 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
01-12-2010 20:49
[     ]
     
Witajcie!
Mijaj± kolejne dni, tygodnie, miesi±ce życia bez mojego maleństwa. Przyszła kolejna zima...w tamtym roku miałam Piotrusia jeszcze tak blisko, w moim brzuszku. Razem lepili¶my bałwanka, teraz też ulepimy bałwanka już nie z Piotrusiem tylko dla Niego...znów zrobi się smutno, łza się w oku zakręci ale czego nie robi się dla dzieci... Tak bardzo Go Kocham, często mówię do Niego, proszę o różn± pomoc i wiecie co Piotru¶ mi pomaga. 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
patrycja grzybowska  
02-12-2010 17:59
[     ]
     
wiem kochana ja tez mojego Andrzejka prosze o wszystko prawie kazdego dnia z nim rozmawiam 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
07-12-2010 19:15
[     ]
     
Witajcie!
Chciałoby się powiedzieć w tym trudnym przed¶wi±tecznym czasie. ¦więta zawsze były dla mnie wspaniałym okresem. Pamiętam jako dziecko, że często było też ciężko, brak pieniędzy, zatroskanie mamy. Ale zawsze było koniec końców szczę¶liwie, tak jak być powinno. Dzi¶ nie chce mi się my¶leć o ¶więtach, nie potrafię się z nich cieszyć. W tamtym roku, tak niedawno temu przecież Piotru¶ rósł w moim brzuszku, ¶miali¶my się, że już w 2010 roku będzie na ¶więta z nami, że będzie wesoło tak jak to jest z takimi maluchami... Tak mi ciężko to wspominać, wtedy nie wiedziałam, że s± to ostatnie szczę¶liwe chwile mojego macierzyństwa. Zbliżaj± się ¶więta, a ja nadal nie potrafię powiedzieć Boże b±dĽ wola Twoja... Zbliżaj± się moje urodziny, a ja nie potrzebuje żadnego prezentu, chciałabym Go mieć przy sobie... 26 grudnia kończyłby 7 miesięcy... I b±dĽ tu szczę¶liwy... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
09-01-2011 20:29
[     ]
     
Długo się nie odzywałam, dużo się działo w ostatnim czasie. Każda z nas Aniołkowych mam musiała przeżyć czas ¶wi±t, czas rado¶ci, rodzinnych spotkań... ciężko jest jak brakuje w tym ważnym czasie najważniejszej osóbki... To miały być nasze pierwsze ¶więta... tak ciężko jest u¶miechać się skoro tam w głębi serca płacze.
Każdego dnia s± ze mn± wspomnienia zeszłego roku, moment w którym dowiedzieli¶my się o chorobie naszego Piotrusia, czas narodzin i umierania. Zastanawiam się jak to możliwe, że moje serce jeszcze bije. Tuliłam upragnionego synka, umierał mi na rękach, a ja nie mogłam nic zrobić choć na co dzień zajmujemy się z mężem ratowaniem ludzkiego życia...
Tak bardzo chciałabym Go zobaczyć, przytulić, pocałować...chciałabym Go spotkać we ¶nie. 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Joannap  
10-01-2011 11:55
[     ]
     
Malgosiu przytulam...
Piotrusiowi ¶wiatełko pamięci (*)(*)(*)(*)... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
23-01-2011 15:40
[     ]
     
Witajcie!
Zbliża się dużymi krokami dzień (rocznica), w którym dowiedzieli¶my się o chorobie Piotrusia. 27 styczeń 2010 roku... To było jak tajfun, tsunami, huragan, trzęsienie ziemi, które odebrało cał± stabilizację i pewno¶ć siebie. Mówimy z mężem, że nasze życie dzieli się na to sprzed diagnozy i po diagnozie... Mam 25 lat, moje koleżanki jeszcze szalej± na dyskotekach, a mnie przyszło się zmierzyć z czym¶ niewyobrażalnym...mój synek umierał mi na rękach, nie mogłam nic zrobić... rodzice nie powinni stać nad grobami własnych dzieci...to nie ta kolejno¶ć...
Trzymajcie się Aniołkowi rodzice... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
MOTTO  
23-01-2011 17:01
[     ]
     
bardzo Ci współczuję, i przytulam cię bardzo, bardzo mocno.
Ten ¶wiat jest okrutny, nikt nas nie zrozumie, jak tylko My - Rodzice, tak bardzo do¶wiadczeni przez los....

mama Różyczki +31.08.2010 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Meggi  
23-01-2011 21:45
[     ]
     
Małgosiu, bardzo mi przykro. Twoja historia wywołała u mnie łzy, tym bardziej, że tego samego dnia ja też urodziłam chłopca, równe dwie godziny po Tobie, lecz wtedy moje łzy były łzami szczę¶cia. Dzi¶ płaczę po stracie moich dwóch synków i podobnie jak każda z nas tutaj pytam, dlaczego to się stało? Dlaczego patrzymy na ¶mierć naszych dzieci? Dlaczego musimy ogl±dać je martwe zamiast patrzeć na ich roze¶miane buĽki?
Nie znam odpowiedzi na te pytania. Może komu¶ potrzebne s± te nasze łzy, może potrzebna jest ¶mierć naszych dzieci? I nasze cierpienie? I nasza bezsilno¶ć? Ale by odpowiedzieć pozytywnie na te pytania, trzeba spojrzeć w to oczyma wiary. My¶l±c tylko zwyczajnie po ludzku nigdy się z tym nie pogodzimy i już na zawsze pozostanie w nas bunt, który zabije nas od ¶rodka.
Małgosiu, jeste¶ siln± dziewczyn±, która w przepiękny sposób pożegnała się ze swoim dzieckiem. Ty i Twój m±ż byli¶cie dla Piotrusia rodzicami o jakich każde dziecko marzy. I choć chwila z nim była taka krótka to wiem i wierzę że dla Piotrusia była najpiękniejsz± chwil± jego krótkiego życia. Mógł poczuć Twój zapach, Twoj± miło¶ć, Twoje ciepło. Czuł obecno¶ć i wielk± troskę swojego taty.
Ty zrobiła¶ dla niego wszystko co mogła¶ uczynić. Nic więcej. A Piotru¶? Jest teraz szczę¶liwy, u¶miechnięty, radosny i wiesz co?
Modli się za swoj± mamę i tatę i na pewno nie chce widzieć Cię smutnej. Jak każde dziecko, gdyby mógł podbiegł by teraz do Ciebie, odsłonił Twoj± zasłonięt± w bólu twarz i powiedział: "Nie płacz mamu¶, wiesz? Ja bardzo Cię kocham" 
Magda mama Wiktorii(*+2001r- 11tc.), Marysi(*+2005- 5tc.), Tymoteuszka 26.05.2010 oraz Ignasia i Stasia(*+12.01.2011r- 20tc.)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
26-01-2011 15:59
[     ]
     
Dzi¶ mija 8 miesięcy...długich, trudnych miesięcy... Ile my aniołkowi rodzice mamy zapasu łez? One wci±ż płyn± i płyn±. Piotru¶ jest już dużym Maluszkiem, ma burzę czarnych włosków na głowie, br±zowe duże oczka i kilka bialutkich z±bków w roze¶mianej buzi...tak Go sobie wyobrażam...to jest straszne, że mogę Go sobie tylko wyobrażać...tak bym chciała Go zobaczyć, usłyszeć choć jedno słowo... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
KG  
04-02-2011 13:51
[     ]
     
Jak czytam Twoj± historię to od razu widzę wspaniał± kobietę, mamę, która mimo tego iż wiedział±¶, że jest cięzko chory nie pozwoliła¶ Mu odej¶c, zrobiła¶ wszystko, żeby Piotru¶ mógł Was rodziców zobaczyc, żeby¶cie mogli Go pocałowac, przytulic...
Jestem pewna, że jest z Ciebie dumny

Piotrusiu daj mamie znac że się ni± opiekujesz
¦wiatełka dla Twojego Aniołka (*)(*)(*)

Kasia - mama Aniołków Mateuszka i Adasia oraz ziemskiej Amelci 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dzi¶ - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
04-02-2011 14:06
[     ]
     
Dziękuje Kasiu... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
28-02-2011 10:56
[     ]
     
W sobotę minęło 9miesięcy jak się urodziłe¶, jak odszedłe¶. Piotrusiu każdego dnia, każdej nocy jeste¶ w mojej głowie, pamięci, sercu, my¶lach, wspomnieniach. Pamiętam wszystko, krok po kroku, ranek 25, kiedy czułam że to już tuż tuż...chor± gołębice na balkonie...drogę do szpitala, kiedy prosiłam tatę żeby zrobił jeszcze jedno kółko...tak się bałam...pamiętam ich twarze...moment Twoich narodzin, Twoj± minkę, wydmuchany nosek w moj± stronę, pamiętam Twój płacz...chwila która trwała wieczno¶ć, bo może zdarzy się cud... Pamiętam jak mówili, powinien przeżyć do rana i minę Pani dr która mówiła nie jest dobrze...pamiętam jak Cię do mnie przywieĽli na salę, jak dostałam Cię na ręce, zostali¶my w trójkę sami...Pamiętam jaki byłe¶ mały, gładki, cichy i spokojny...Pamiętam siostrę, która była przy Twoim Chrzcie...Pamiętam ten mały grymasik... Pamiętam co mówiłam, co mówił tata, pamiętam jak Cię całowali¶my... Pamiętam Pani± dr która powiedziała serduszko przestało bić... Całe Twoje życie... Nigdy nie zapomnę Skarbie:* 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
KG  
28-02-2011 11:01
[     ]
     
Małgosiu...
My też Pamiętamy

{*}{*}{*} Piotru¶ masz wspaniał± mamę...Daj Jej sił na każdy nowy dzień... 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dzi¶ - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
01-03-2011 22:50
[     ]
     
Nie jestem ani wspaniała, ani wyj±tkowa...jestem do niczego. Nienawidzę siebie...nienawidzę za to, że kiedy zaszłam w ci±że z Piotrusiem, bardzo tego chciałam, ale gdy pojawiły się codzienne mdło¶ci, wymioty to ja zachowałam się jak skończona egoistka, powiedziałam wtedy gło¶no kilka niemiłych słów, nigdy tego nie zapomnę i nigdy sobie tego nie wybaczę...to pewnie dlatego Bóg i Piotru¶ postanowili, że nie ma co przychodzić do kogo¶ takiego... Gdybym tylko mogła cofn±ć czas...jak mogę teraz być dobr± matk± dla synka pod moim serduszkiem, nie chcę już więcej nikogo krzywdzić 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
anikia  
01-03-2011 23:01
[     ]
     
Gosia nawet tak nie my¶l, że jeste¶ do niczego! Dała¶ na pewno Piotrusiowi wszystko co mogła¶, a los zrobił co zechciał. Każdej na pewno trafił sie kiepski dzień i narzekała na ci±żę. Ja narzekałam i w pierwszej i w drugiej, gdy mdło¶ci mnie wykończały, ale nie uważam, ze jestem zł± matk±. Jeste¶my tylko ludzmi.
Kochana mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej. Piotru¶ na pewno Cię kocha i czuwa nad wami.
Przytulam Cię mocno.

Piotrusi przytul mamusię, żeby się usmiechnęla

¦wiatełko dla Ciebie Piotrusiu

-------------------------------------------------------------- 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
aneta20  
01-03-2011 23:18
[     ]
     
Nie mozesz tak myslec bylabys wspaniala Mama! Ja tez mialam gorsze dni i wypowiedzialam kilka niemilych slow ale uwierz ze to nie mialo zadnego wplywu na to co sie stalo. Piotrus napewno by tego nie chcial bys sie obwiniala. Zycze Ci duzo sil na te ciezkie chwile a dla Piotrusia najjasniejsze swiatelka (*)(*)(*)(*)


Mama Majeczki-Aniolka ur.zm.6.11.2009 33tc,maleńki Aniołeczek 6tc(*) marzec 2011 oraz ziemski cud Alan 19.04.2012 37tc
http://majawoszczyna.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Janet  
01-03-2011 23:21
[     ]
     
¦wiatełka dla Piotrusia (*)(*)(*) a dla Ciebie dużo siły 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Janet  
01-03-2011 23:20
[     ]
     
Małgosiu. Ja również mogłabym za wiele my¶li dać sobie w twarz, pamiętam jak my¶lałam, że już mam do¶ć chodzenia w ci±ży, że mogłabym urodzić bo ile można...Mam do siebie o to żal, czasami czuję się winna,my¶lę że Pan Bóg ukarał mnie za takie podej¶cie, że mała nie byłaby szczę¶liwa bo to wszystko słyszała. A przecież tak bardzo jej pragnęłam, tak czekałam.
Gdy czytam Twoj± historię łzy ciekn± same po policzkach. Mi niestety nikt nie zaproponował pożegnania z mał±, ja byłam otumaniona dolarganem, przez my¶l mi nie przeszło, że mogłabym zostać z ni±, przytulić i się pożegnać.Nie mogłam usłyszeć jej płaczu, nie mogłam poczuć jej ciepła bo gdy j± rodziłam już nie żyła. Zabrali mnie na szycie a gdy przyszłam malutkiej już nie było. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Tak bardzo mi jej brakuje. Z każdym dniem coraz bardziej. 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
01-03-2011 23:29
[     ]
     
Dziękuje...
Te my¶li kr±ż± w mojej głowie, od momentu kiedy dowiedziałam się o chorobie mojego synka do dzi¶...Wie o tym tylko mój m±ż, a od teraz i Wy... Szukam jakiego¶ wytłumaczenia, bo stwierdzenie pech nie jest wystarczaj±ce... Martwię się, bo w brzuszku jest drugi synek, nie chciałabym Go zawie¶ć...
Dobrze, że jeste¶cie... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
KG  
02-03-2011 11:54
[     ]
     
Małgosiu, musisz uwierzyc w to, że nie mogła¶ nic zrobic, ze to Los, Bóg... zdecydował za Ciebie, może tak- Twój Piotru¶ cierpiał by bardziej, a tak ma najlepiej jak tylko można miec...
A Twoje małe szczę¶cie pod sercem jest teraz i czeka na Twoje radosne dni...

Piotrusiu (*)(*)*) 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dzi¶ - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama

Ostatnio zmieniony 02-03-2011 11:54 przez KG

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Magdalex  
02-03-2011 12:21
[     ]
     
Małgosiu nie możesz się tak obwiniać. Teraz musisz być silna dla maleństwa które nosisz pod sercem.Trzymam kciuki a dla Piotrusia ¶wiatełka(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
21-04-2011 21:42
[     ]
     
Jeszcze rok temu...siedziałe¶ sobie w moim brzuszku... Pamiętasz nasz± wspóln± pisankę? Ja umiem tylko zygzaki, a tata tylko marynarza...ale to i tak była najpiękniejsza i najcenniejsza pisanka, bo z Tob± w ¶rodku. W tym roku mieli¶my razem nie¶ć koszyczek do ¶więcenia...mam nadzieję, że siedzisz na moim ramieniu... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
KarolciaiJa  
21-04-2011 22:41
[     ]
     
Bardzo mnie wzruszyło to co napisała¶. Przykro mi. Nie potrafię dodać nic więcej. Ale wiesz co czuję jako aniołkowa mama, taka jak ty..To nie tak miało być. Przykro mi. 
________________________________
Karolinka 27.10-27.11.2010 (32tc). Jest taka cierpienia granica,za któr± się u¶miech pogodny zaczyna.
siostrzyczka Martynka, 05.10.2013,39 tc
Madzia 15.09.2016 kolejna jesienna siostrzyczka, 38 tc

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Asiczka  
22-04-2011 01:31
[     ]
     
Zapalam ¶wiatełka [*][*][*]dla Twojego Piotrusia....... 
Mama Aniołków +04.09.2004 (8tc),+09.09.2009 (18tc).....i Kacperek(29tc) ur.22.06.2010r.

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
24-04-2011 21:17
[     ]
     
Tak bardzo tęsknie... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
12-05-2011 21:38
[     ]
     
Zbliża się ten dzień...już zawsze będzie to TEN DZIEŃ... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
asik84  
12-05-2011 22:06
[     ]
     
kolejna smutna historia:( Bardzo Ci współczuję ale dane Ci było pobyć z nim ten krótki czas, widziała¶ Go, tuliła¶, całowła¶, po prostu była¶ przy nim, mi nie było to dane i będę tego żałować do końca życia... 
Asia, mama Bartusia (3.02.2011) i Aniołka Julci (3.11.2008 - 30 tc)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Klara M.  
15-05-2011 20:11
[     ]
     
Piotrusiu(*).........
Małgosiu Tobie sił...na Ten dzień i na każdy nowy....
To niestety trzeba przetrwać...
Nie mamy wyj¶cia... 
Klara M.
Mama Marcelka
(*+19.10.2006) http://marcelekwichtowski.pamietajmy.com.pl
Emilki(*+11 tc)- 14.06.07
Aniołka'08
-- i ziemskiego Cyprianka
Ostatnio zmieniony 15-05-2011 20:13 przez klara1913

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
25-05-2011 20:41
[     ]
     
Rok temu... rok temu byłam na izbie porodowej, miałam nadzieję, że ten ból to jeszcze nie to, przecież nie jestem gotowa...mylę się jednak. Trafiam na trakt porodowy, w KTG wyraĽne skurcze, badanie lekarskie i decyzja o cc... Jeszcze pobranie krwi na badania, kroplówka, leki... o 23 trafiam na blok operacyjny, ci¶nienie 220/120 tak to ze strachu... szybkie znieczulenie...mija godzina, jest już 26.05.2010 rok godz 00:05 przychodzi na ¦wiat nasz Syn, Piotru¶. Jest ¶liczny, ma czuprynę na głowie, wydmuchuje nosek w moim kierunku, słyszę jego płacz... PóĽniej dwie godz rozł±ki, ja leżę na sali pooperacyjnej, a Piotru¶ jest na oiom-ie całe szczę¶cie nie jest sam jest z nim tato...przynajmniej się nie boi... po dwóch godz. słyszę od pani dr, czy chce się pani pożegnać z synkiem...a ja się jeszcze nie zd±żyłam dobrze z nim przywitać... przywoż± Go do mnie, jeste¶my cał± rodzin±, we trójkę sami na sali, jest półmrok, Piotru¶ wreszcie jest w moich ramionach, kilka ciepłych słów, pocałunków, szybki chrzest...ostatni oddech... 26 maja 2010 roku o godz. 2:20 zostajemy na tym ¦wiecie sami, Piotru¶ odchodzi na zawsze, a my osieroceni rodzice musimy nauczyć się z tym żyć... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
atusia13  
25-05-2011 20:54
[     ]
     
Ze łzami w oczach Gosiu czytałam Twoje wspomnienie z porodu Piotrusia...,my¶lami będę jutro z Wami. Przytulam mocno. 
Beata
Mama Marcelka z wad± letaln± ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
26-05-2011 07:18
[     ]
     
min±ł rok, ciężki długi rok, a mnie się wydaje jakby to było wczoraj... gdyby los był dla nas łaskawszy dzi¶ piekliby¶my tort, kupowali ¶wieczkę, zabawki i czekaliby¶my na go¶ci... jak dzi¶ wygl±dasz Synku? jeste¶ małym rozrabiak±? ile masz z±bków? pierwszy krok masz już za sob±? znasz już jakie¶ słowo? to takie trudne Piotrusiu, być Twoj± mam± i nie móc uczestniczyć w Twoim życiu... Mam nadzieję, że kto¶ tam na Górze zaplanował dla Ciebie dzi¶ ¶więto... Piotrusiu dzi¶ s± Twoje urodzinki, pierwsze urodzinki... Bardzo Cię Kocham Synku:* 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
julia29  
26-05-2011 09:00
[     ]
     
Serce mi się kroi jak czytam Twoj± historie. I to jeszcze w taki dzień straciła¶ synka... los jest okrutny.
¦wiatełka urodzinowe dla Twojego Synka. Może w niebie moja Asia jest na urodzinach u Twojego Piotrusia....
¦ciskam Cię mocno i życzę dużo siły.
mama Asi +* 20.12.2010 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
anikia  
26-05-2011 09:03
[     ]
     
Małgosiu przytulam mocno, los bywa okrutny, Piotru¶ patrzy na Ciebie z góry i cieszy się że ma taka kochajac± mamę

urodzinowe ¶wiatełka dla Piotrusia {*}{*}{*} 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
26-05-2011 10:25
[     ]
     
czuję się jak trędowata... czuję się strasznie ukarana, ukarana na całe życie... kiedy inne mamy maj± swoje ¶więto my mamy rocznicę, tak strasznie bolesn± rocznicę, a najtrudniejsze w tym wszystkim jest to że tak będzie już do końca moich dni... tak bardzo bym chciała Go teraz przytulić, poczuć się mam±... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
mama_ani  
26-05-2011 11:15
[     ]
     
Mój Boże, nie wiem co Ci napisać:(
Tylko to, że ja sama wierzę w to, że u Pana Boga nie ma przypadków i że On nas nie krzywdzi...
Wierzę w to, że On ukoi Twój ból, a Piotru¶ będzie i jest Twoim darem, bo będzie się zawsze za Ciebie bardzo mocno modlił i za cał± Wasz± rodzinę!Nie chciałam Cię urazić... 
WSZYSTKO JEST ŁASKˇ

www.agnieszkamamaani.blogspot.com
Aniusia, ur.2.03.2011, zm.12.03.2011

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
26-05-2011 11:36
[     ]
     
Dziękuje Wam za słowa otuchy... Niczym nigdy żadna z Was mnie nie uraziła. Jest to trudny dzień dla każdej z nas tu na forum, życzę wszystkim mamom w tym szczególnym dniu spokoju serca... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
asik84  
26-05-2011 11:54
[     ]
     
przecież jeste¶ mam± tylko, że Aniołkow±. I to już nigdy się nie zmieni. 
Asia, mama Bartusia (3.02.2011) i Aniołka Julci (3.11.2008 - 30 tc)

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
27-05-2011 20:31
[     ]
     
Miałam nadzieję, że Piotru¶ przy¶ni mi się w nocy... Niestety:( tak bardzo tego potrzebowałam. Dzi¶ moja siostra powiedziała, że ¶nił jej się Piotru¶, że już chodzi, jeszcze nieudolnie ale pierwsze kroki ma już za sob±... poryczałam się, dlaczego nie mogę tego widzieć??? dlaczego Piotru¶ nie przychodzi w snach do mnie? Czy to dlatego, że to nie ja Go ubierałam? bardzo chciałam ale byłam jeszcze wtedy w szpitalu? czy to możliwe, że Piotru¶ ma do mnie żal? ciężko, ciężko, ciężko:( 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
anikia  
28-05-2011 18:49
[     ]
     
Kochana na pewno Piotru¶ nie ma żalu do Ciebie o nic. Przecięż jestes jego ukochana mam±. Może przychodzi do Ciebie ale Ty po prostu nie pamiętasz tego. Nie wszystkie sny zapamietujemy. 
-----------------------------
http://funer.com.pl/epitafium,emilek-augustynowicz-zyl-19-godzin,5535,1.html

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
20-06-2011 19:17
[     ]
     
Tęsknie... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
mama_wiktorka  
20-06-2011 19:48
[     ]
     
Gosiu wszystko jest w rękach Boga.Gdyby nie wiara, nie pozbierałabym się po ¶mierci mojego synka. Wierzę,że kiedy¶ spotkamy się z naszymi synkami i to będzie wielkie szczę¶cie.

¦wiatełka dla Piotrusia [*] [*] [*]

Wiktorek 21.04.2011 38tc[*] 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
26-10-2011 21:35
[     ]
     
Każdego dnia my¶lę o moim synku. Brakuje mi snów z Nim, dlaczego nie przychodzi do mnie we snach? Tęsknie za Nim. Chciałabym wiedzieć jak wygl±da, czy już mówi, czy chodzi? Jak wygl±da Jego buzia jak się ¶mieje...czy ma gilgotki...? Kocham Go, a czy On mnie też kocha? 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
aagnieszkkaa  
26-10-2011 22:35
[     ]
     
Kocha, kocha bardzo.

Dla Aniołeczka ((***************))

..................................... 
Mama Mateuszka *+01.08.2011 [*] 39tc oraz słoneczka Laury *01.04. 2014r. http://mateuszekaniolek.pamietajmy.com.pl/


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
29-03-2012 21:35
[     ]
     
Czas płynie, czasem jest lepiej czasem gorzej...jedno się nie zmienia, ból bo Ciebie nie ma. Czasem wyobrażam sobie jakby to było gdyby¶ tu z nami był... Pewnie rozrabiałby¶ i roz¶mieszałby¶ małego Szymka...Czasem pewnie zdenerwowałby¶ mamę, byłoby normalnie...Szczę¶liwie... A tak zamiast patrzeć na to jak ro¶niesz jak się zmieniasz patrze na Twój grób i pomnik który jest zawsze taki sam... dwa lata temu byłe¶ w moim brzuszku, podskakiwałe¶...byłe¶... B±belku potrzebuję Ciebie zobaczyć... W dzień jako¶ leci, wiesz jest Szymek i tata, ale wieczorami, jak już wszyscy ¶pi± zostaje sama ze swoim bólem...
Nobla dla kogo¶ kto wymy¶li lek na ten ból... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
Mama 3 kobietek  
31-03-2012 10:20
[     ]
     
Ja sie tez dorzucam do tego Nobla... Za wszystko go daja, to moze ktos cos wymysli, zeby ten bol byl mniejszy...?
Swiatelka dla Piotrusia... (***************) 

Tajemnica miło¶ci większa jest niż tajemnica ¶mierci. (O. Wilde)

Mama Mai, Julii i Aniołeczka Lusi http://lucjahelena.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
25-05-2012 20:53
[     ]
     
Za kilka godz minie drugi rok, jak się Piotru¶ urodził, za kilka godzin minie drugi rok jak odszedł... Tylko ból nie mija, boli tak samo... czasem wydaje mi się, że boli mocniej, bo wtedy, dwa lata temu mogłam Go przytulić i pocałować...a dzi¶ nie... Czy czas leczy rany? niestety nie... To życie zmusza nas do tego żeby tak my¶leć. Rany s± i będ± zawsze...będ± boleć jak tylko zaczniemy ich dotykać...i nawet jak uda nam się żyć i funkcjonować przez cały rok to i tak nadejdzie ten dzień kiedy znów zapłaczemy...rocznica... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
iwona78  
26-05-2012 08:36
[     ]
     
¦wiatełko dla Piotrusia (*)(*)(*)

Zgadzam się z tob± u nas również zbliża się do rocznicy narodzin synka, rok temu już wiedziałam że jego serduszko przestało bić.

mama aniołka Alanka (ur * 30.05.2011 zm. 25.05.2011) 


Re: Mój Piotru¶ - najwspanialszy prezent na Dzień Matki...tylko dlaczego tak krótko?
malgoska  
28-04-2013 09:10
[     ]
     
Mój synu¶ miałby już prawie trzy latka... Ciekawa jestem jak mógłby teraz wygl±dać, co by już potrafił zrobić, powiedzieć...Czuje się oszukana, bo Piotruli nie ma i już nigdy nie będzie, a ja co roku będę my¶lała o tym samym, jak by to było gdyby wrodzonej łamliwo¶ci ko¶ci nie było...
Patrze na mojego dwuletniego synka Szymka i smutno mi, że Szymcio bawi się dzi¶ sam, bo przecież ma brata, tylko że Piotru¶ jest w niebie. Szymek na pytanie gdzie jest Piotru¶ pokazuje paluszkiem na zdjęcie na komodzie, a na pytanie gdzie Piotru¶ mieszka pokazuje paluszkiem niebo... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Mój Piotru¶ *+26.05.2010...
malgoska  
25-05-2013 12:54
[     ]
     
To już trzy lata, a zarazem dopiero.Ból jest cały czas, raz lżejszy, a raz cięższy...nawet i łzy jeszcze s±...kiedy¶ my¶lałam że one po prostu wyschn±, nic z tego...
Pamiętam wszystko z tamtego dnia, uczucie tuż po przebudzeniu, wiedziałam że to już, ból który przeszywał moje ciało, strach i lęk... ciężko 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ *+26.05.2010...
malgoska  
26-05-2013 17:21
[     ]
     
to dzi¶, dzi¶ s± Toje urodzinki. 3 latka już masz mój B±belku. Obudziłam się w nocy, spojrzałam na zegarek, była 2:11...trzy lata temu trzymałam Cię w ramionach, tuliłam, całowałam i szeptałam do uszka i już za chwilę Ciebie nie było... Nigdy nie zapomnę tych chwil... Kocham Cię Piotrusiu... Tęsknie i tak bardzo pragnę by¶ był tu z nami... 
mama Aniołka Piotrusia ur.zm.26.05.2010
http://piotrusciebiera.pamietajmy.com.pl/ i ziemskiego Szymcia ur.29.05.2011r

Re: Mój Piotru¶ *+26.05.2010...
Alicja74  
26-05-2013 18:24
[     ]
     
Urodzinowe ¶wiatełka dla Ciebie Piotrusiu (*)(*)(*)....


Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię , i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Piotru¶ *+26.05.2010...
mery.k  
27-05-2013 09:13
[     ]
     
Piotrusiowi naja¶niejsze ¶wiatełka ((**)) ((**)) a mamę mocno przytulam 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora