dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

Mój Ukochany Piotru¶
marzenam  
15-11-2009 15:32
[     ]
     
Witam, mój Synek odszedł 26.10.09 :( po 5 tygodniach walki o życie. Urodziłam Go w 25 tc przez cc. Ci±gle zadaję sobie pytanie co było powodem przedwczesnych skurczów? i co było najpierw: skurcze czy infekcja? wszystko wydarzyło się tak szybko, nie potrafię sobie tego poukłdać. Miałam takie zaufanie do lekarzy...w 23 tygodniu trafiłam do szpitala z bólami brzucha, skurczami. Wtedy jeszcze nie były częste.Okazało się też że troszkę skróciła mi się szyjka macicy.Założono mi kr±żek zapobiegaj±cfy dalszemu skracaniu. Ale nie panikowałam. Cieszyłam się że jestem pod dobr± opiek±, nawet przez chwilę nie pomyslałam że może się co¶ złego wydarzyć.Po tygodniowym pobycie w szpitalu wróciłam do domu na...3 dni. Potem znów szpital i ....koszmar którego nigdy nie zapomnę. Zwijałam się z bólu przez tydzień. Były to skurcze,ci±głe skurcze,krwawienie. teraz wiem że ...prawdopodobnie ...przez tydzień..rodziłam. Dostawałam Salbutamol w kroplówce ale to nie pomagało!! mam wielki żal do lekarzy dlaczego nie zrobili nic ponadto? lekarze po prostu mi nie wierzyli!!!!! od jednego usłyszałam że jestem: SYMULANTKˇ!!!!błagałam o kontrolne badanie USG, nawet zwykłe badanie ginekologiczne było wybłagane, wyproszone!!! Twierdzili nawet że to bóle innego pochodzenia typu: zaparcia, kregosłup itp!!!!! to straszne jak zostałam tam potraktowana!!!! kobietki, przestroga na przyszlo¶ć: omijajcie szerokim łukiem szpital mswia na wołoskiej w warszawie!!!!!!!!!!!!!!! w końcu 21 wrze¶nia wybłagane przeze mnie usg wykazało że dzieje się co¶ bardzo złego ale NIKT NIE POWIEDZIAŁ CO DOKŁADNIE!!!Natychmiastowa decyzja o...zakończeniu ci±ży i.....transport do innego szpitala.Poród niestety....septyczny. Urodziłam chłopczyka, Syneczka, mojego ukochanego Piotrusia. Tak bardzo się bałm że Go nie zobaczę, że umrze od razu po operacji lub w trakcie. Jaka ulga gdy kilka godzin póĽniej usłyszałam: Pani synek samodzielnie oddycha! I jakie szczę¶cie kiedy następnego dnia Go zobaczyłam. Płakałam, płakałam ze szczę¶cia. Był taki malutki a jednocze¶nie taki silny!!!! walczył dzielnie z infekcj±, udało się!!! Niestety po około 2 tygodniach zaczęły sie problemy z oddychaniem. Płucka rozwijały się ale...nieprawidłowo. Diagnoza: dysplazja płucno-oskrzelowa. Respirator, tlenek azotu, sterydy..i...nasz strach o Piotrusia. Codzienne rozmowy z lekarzami, niektóre odbierajace nadzieję...
ale my z mężem wierzyli¶my do samego końca że nasz Synek będzie żył. Choć przyznam że w kilka dni przed ¶mierci± moja wiara ...osłabła...
choroba okazała się silniejsza...
dziękuję Bogu za każdy dzień, za każd± godzinę spędzon± przy inkubatorku a jednocze¶nie mam żal do Boga że zabrał nam Synka!! dlaczego????? dlaczego Boże??? dlaczego Piotru¶ urodził się po to żeby umrzeć??
Jaki był Piotru¶? Piotru¶ był..¶licznym chłpoczykiem podobnym bardzo do swojego taty :)a nade wszystko bardzo chciał...Ľyć!!! był ruchliwym dzidziusiem, ci±gle się kręcił, machał nóżkami: którego¶ dnia dostałam....kopniaka w rękę :) R±czkami chwytał wszystko co tylko wyczuł:kołderkę na której leżał,mój palec.Kilka razy wyciagn±ł sobie sondę przez któr± miał podawany pokarm a nawet...rozintubował się!! pielęgniarki nazwały Go: rozbójnikiem, ¶miały się że ma już dosyć inkubatora i chce wyj¶ć :) a jakiż był z Niego....żarłok :) szybko przybierał na wadze.
Nigdy nie zapomnę Jego pięknych br±zowych włosków, długich paznokietków u r±czek, delikatnych a jednocze¶nie silnych paluszków. Miał takie ¶liczne oczka. Jak je otwierał, miałam wrażenie że na mnie patrzy, prosto w oczy...
Cały czas czuję Jego ciałko, dotyk plecków, to jak uspokajam Go trzymaj±c za główkę. Tak wiele razy Go dotykałm, smarowałam kremem wysuszon± skórę na nóżce...
Czasem robił minki przypomonajace u¶miech i tak słodko ziewał.
Mój kochany Synu¶, tak bardzo Go kocham, tak mocno tęsknię. To straszne....nieodwracalnie stracić dziecko. to tak boli!!!!!!!!
dla mnie Syneczku zawsze będziesz żył. Nigdy nie powiem, że nie mam dziecka. Mam i zawsze będę miała wspaniałego Synka.
Jak to dobrze że...robiłam Ci zdjęcia Piotruniu!!!

¦pij słodko Aniołku. 


Re: Mój Ukochany Piotru¶
buleczka  
15-11-2009 15:53
[     ]
     
Bardzo mi przykro że straciła¶ Synka, że musiała¶ się z nim pożegnać na zawsze.
Miałam podobny dylemat do ciebie - wdzięczno¶ć za każdy dzień, każd± minutę i każd± sekundę jak± mogłam spędzić z moim Syneczkiem i jednocze¶nie ten ogromny żal że tak mało, że mój Synek miał z góry przes±dzony los, że urodził się aby być z nami króciutko, urodził się aby odej¶ć. Te uczucia nie mijaj± nawet teraz tak wła¶nie to czuję. Nie żałuję żadnej sekundy spędzonej z Synkiem, dał tak wiele szczę¶cia i rado¶ci.
Pielęgnuj wspomnienia bo teraz one towarzyszyć ci będ± w życiu.

Przytulam mocno

(*)(*)(*) dla Piotrusia 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Ukochany Piotru¶
marzenam  
15-11-2009 17:13
[     ]
     
Jak żyć po stracie? Twój Synek odszedł ponad rok temu, czy teraz jest Ci lżej? bo ja mam wrażenie że ta tęsknota i straszny ból pozostan± na zawsze :( że już nigdy nie będę cieszyć się życiem 


Re: Mój Ukochany Piotru¶
buleczka  
15-11-2009 20:31
[     ]
     
Marzena,
będziesz cieszyć się życie i będziesz szczę¶liwa. Przede wszystkim uwierz że można. Oczywi¶cie nie jest lekko i wszystko zależy od ciebie.
Dobrze to okre¶liła¶, mu Synek odszedł ponad rok temu. Ja nie liczę czasu, "szczę¶liwi czasu nie licz±".
Pierwsza rzecz jakiej się nauczyłam, jeszcze za życia Tomcia, to oddzielenie faktów i rzeczywisto¶ci od marzeń i pragnień.
Oczywi¶cie wiem bo to fakt, że Tomu¶ urodził się 22.06.2007r, wiem że nie dożył roku, wiem że pierwsze jego urodzinki spędzili¶my na cmentarzu, drugie również, i każde kolejne również tam spędzimy. Wiem, że zmarł 14.02.2008r, wiem że mineła pierwsza rocznica ¶mierci, wiem że min± kolejne. Wiem że w nasz± k±zd± rocznicę ¶lubu, 14.08, mija kolejne pół roku bez naszej Bułeczki. Ale ja nie liczę kolejnych miesięcy, tygodni czy dni Bez Bułeńki i nie liczę ile by miał gdyby żył. Nie liczę bo go nie ma z nami. Nie zastanawiam się jaki byłby duży, w co bym go ubrała itd. Nie robię tego bo wiem że to się nigdy nie zdarzy. Skupiam się i staram pamiętać jego, to co lubił, to w czym najfajniej wygl±dał, to jak się u¶miechał, czym i jak bawił, jakie miał piękne duże oczka i cudny rozbrajaj±cy u¶miech. Pielęgnuję te dobre wspomnienia.
Oczywi¶cie pamięta się wszystko, każd± jedn± sekundę spędzon± z dzieckiem, każde słowo lekarzy, pielęgniarek, ludzi. Pamięta się każdy szczegół. Ja wykonałam mał± "selekcję" wspomnień. Od ciebie tylko zależy które wspomnienia wysuniesz na pierwszy plan.

Czy jest lżej? Sama nie wiem. Chyba nie. Poprostu jest inaczej. Serce dalej tak samo mocno kocha, tak samo mocno tęskni. Wszystko pamięta, wszystko boli równie mocno. Ja poprostu zaakceptowałam sytuację i uczę się każdego dnia z ni± żyć.

Jak dalej żyć? Nie ukrywam że mam dwóch Synów, bo tak wła¶nie mówię. Że mam dwóch Synów, z których jednego życie zmusiło mnie do kochania na odległo¶ć, a drugiego darowało w ramiona. Mówię że Pierworodny zmarł przed ukończeniem 8 m-cy, brakło mu 8dni. Wręcz chyba chwalę się moj± dzieln± Bułeńk±, która całe swoje króciutkie życie przeżyła z u¶miechem i rado¶ci± na twarzy - tak też pamiętaj± Tomcia wszyscy nasi znajomi jako u¶miechnięt± mał± radosn± gadułkę. Chwalę się że mój Synu¶ był tak dzielny i tak kochał swoich rodziców że dla nas żył i nam wła¶nie pokazał że nawet takie życie potrafi być piękne. Nie tylko nam - podziwał go cały personel medyczny za u¶miech, za rado¶ć i za wolę i chęć żyć. Pewnie że bolało jak wszyscy mówili że to dziwne że on żyje bo takie dziecko powinno było umrzeć przy porodzie albo przy pierwszej reanimacji, bo jeszcze nie widzieli żeby kto¶ codziennie umierał i ożywał samodzielnie bez respiratora, żeby oddychał samodzielnie w takim stanie bez maski tlenowej. Był dla nich sensacj± i strachem ale za to wła¶nie go podziwiali. I mimo wszystko kibicowali aby żył dalej. Cieszyli się z nami że przeżył zabieg, w trakcie którego miał umrzeć, płakali kiedy umarł gdy miał już żyć stabilnie. I to jest piękne. To że takie małe dziecko potrafi tak zaskoczyć.
Gdzie¶ jest taki w±tek "Rosły trzy drzewa" czy jako¶ tak, przeczytaj, ja tam wpisałam że czuję się jak takie trzecie drzewo, oczywi¶cie te wcze¶niejsze etapy też przeszłam.

Pamiętaj, że każdy inaczej przechodzi żałobę i stratę ale każdy w pewnym momencie musi zamkn±ć jedn± furtkę aby otworzyć inn± i dojrzeć słońce w pochmurny dzień.

Przytulam mocno i wierzę że i Ty też dasz radę 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl
Ostatnio zmieniony 15-11-2009 20:41 przez buleczka

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Francesca  
15-11-2009 16:47
[     ]
     
Ł±czę się z Tob± w bólu i wysyłam milion ¶wiatełek dla Piotrusia!!! (*)(*)(*) 
http://ku-pamieci-mojej-coreczki-wiktorii.blog.onet.pl/2009/11/06/historia-wiktorii/

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Marta41  
15-11-2009 17:21
[     ]
     
Marzenko Kochana!
Kilka razy czytałam to co napisała¶ o Piotrusiu...tak Ci zazdroszczę... Moj± Marysię urodziłam w 23 tc, od razu zmarła... Nie wiem jakie miała oczka, nie słyszałam jej oddechu, nie przytuliłam żywej... Bardzo mi tego brakuje.
Marysię urodziłam 28.08.09, to już 2,5 miesi±ca temu. Teraz umiem już z tym żyć. Nie mogłam się pogodzić z t± strat±, teraz wiem,ze jej nie straciłam - jest ze mn± tylko inaczej.... Życzę Ci z całego serca aby¶ też tak czuła Swojego Piotrusia jak ja Marysię
przytulam mocno,
Marta 

Ostatnio zmieniony 15-11-2009 17:22 przez juljanmar

Re: Mój Ukochany Piotru¶
madlen31  
15-11-2009 18:13
[     ]
     
Bardzo współczuję i jest mi przykro że musiałas do nas doł±czyć .Ja Piotrusia straciłam w 17tc odszedł cichutko pod moim sercem.to było w maju 2008 roku.Choc minęło tyle czasu nadal za nim tęsknię a je¶li chodzi o to czy z czasem jest lżej to Cię w 100% pocieszyć nie mogę .Ja po roku czasu potrafiłam tak płakać jak w dniu kiedy dowiedziałam się że On odszedł.Bo sobie wspominałam że teraz miałby pół roczku chodziliby¶my w 3 na spacery i pewnie by się do mnie słodko u¶miechał tak jak kiedys robił jesgo brat i by gaworzył.Takie myslenie utrudniało mi funkcjonowanie.Teraz kiedy oczekuję kolejnego dziecka wyciszyłam się trochę bo wst±piła we mnie nowa nadzieja,nie wiem jak będzie za wcze¶nie by się cieszyć ale dopóki secce bije jest rado¶ć
¦wiatełka dla Piotrusia
Magda mama Krzysia 6lat Aniołka 8tc Aniołka Piotrusia ur.zm.20.05.2008 17tc i Maleństwa pod sercem 
http://piotrusryzak.pamietajmy.com.pl/index.php
http://nasza-klasa.pl/profile/20015534
Ostatnio zmieniony 15-11-2009 18:13 przez madlen30

Re: Mój Ukochany Piotru¶
monia27  
15-11-2009 20:06
[     ]
     
Ja swojego synka urodziłam w 40 tc, miałam już wszystko dla niego, łóżeczko, wózek, ciuszki, torbę spakowan± do szpitala i pozostało tylko czekac... niestety w termin porodu dowiedziałam się, że Kubusia serduszko nie bije... Nigdy Go nie widziałam, nie chcieli mi Go pokazać...Miałam możliwo¶ć pobyć z Nim w prosektorium, dotkn±c, ale nie odważyłam się zobaczyc buĽki, alatego, że miał zawinięt± po sekcji - próbowałam zdi±c ligninę , ale zobaczyłam krew i się wystraszyłam. Nie wiem , ale podejrzewam, że Go nie umyli nawet:( Czasem jak o tym my¶lę żałuję, bo mój synek to wspomnienia kopniaczków , zdięcia usg i nasze pożegnanie - nie wiem jak wygl±dał, ale napewno był ¶licznym chłopcem - taki przynajmniej jest w mojej wyobraĽni... Wiem,że to trudne, ale spróbuj dojrzec jak wiele dostała¶ - choć ten krótki czas z synkiem, może Ci będzie łatwiej...
Przytulam kochana, życzę Ci dużo siły, a dla Piotrusia (*)(*)(*) 
mama Aniołka Kubusia 40 tc + 25 .12.2008 (*)(*)(*)
http://kubuslinka.pamietajmy.com.pl/

Re: Mój Ukochany Piotru¶
haga  
15-11-2009 20:21
[     ]
     
Bardzo mi przykro, że musiała¶ doł±czyć do nas, aniołkowych mam. Ja też urodziłam w 25 tc., mój Tymonek odszedł po 6 tyg. walki. Czy można z tym żyć? Można, tylko to strasznie boli. Jak można? Na to jeszcze nie znam odpowiedzi. Czy z czasem jest lżej? Nie, ale jest inaczej. Mój Synek zmarł ponad 5 miesięcy temu, przestałam rozpadać się na kawałki, przestałam być zdziwiona, że ¶wiat nie zatrzymał się nawet na chwilę, przestałam pytać dlaczego, bo na to nie ma odpowiedzi... zaczęłam nie¶miało patrzeć w przyszło¶ć. Nie jest mi lżej, uczę się po prostu żyć na nowo, z obecn± w mym życiu strat±, ze smutkiem, z tęsknot±. Czy można się jeszcze cieszyć życiem? Można. Inaczej, bo jeste¶my inne, bo ¶mierć dziecka odmieniła każd± z nas, bo nic już nie będzie takie same. Chciałabym, z wielu powodów.
¦wiatełka dla Twojego Syneczka (*)
Agnieszka mama Tymka 25tc. (ur.28.04.2009 zm.09.06.2009) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶
justka  
16-11-2009 09:13
[     ]
     
Bardzo mi przykro Marzenko. Mój Sta¶ też walczył 2 tygodnie chociaż wiedzieli¶my że ma wyrok ¶mierci. Dla Piotrusia (*****) 
Ada¶(*1995 12tc), Klaudia(1996), Natalia(2001), Sta¶ (35tc 30.04.2008-*14.05.2008) i Pawełek 04.08.2009 :)

Re: Mój Ukochany Piotru¶
marzenam  
17-11-2009 13:35
[     ]
     
Piotruniu tak za Tob± tęsknię.........staram się wierzyć że jeste¶ szczę¶liwy Aniołku. Mama bardzo Cię kocha. 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknię, dzi¶ miałby dwa miesi±ce...
marzenam  
21-11-2009 15:43
[     ]
     
Synku ukochany dzi¶ Twoje urodzinki. Masz dwa miesi±ce...staram się wierzyć że jest Ci dobrze tam gdzie jeste¶. Daj znak mamusi że jeste¶ szczę¶liwy, proszę..dla każdej mamy przecież najważniejsze jest szczę¶cie jej dziecka..
Tęsknię...
Bardzo Cię z tat± kochamy, Piotruniu...
¦wiatełka dla Ciebie Synku (*)(*)(*) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknię, dzi¶ miałby dwa miesi±ce...
Agik  
21-11-2009 23:14
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszl± ostrygi: mała ilo¶ć wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknię, dzi¶ miałby dwa miesi±ce...
Grazyna74  
22-11-2009 09:45
[     ]
     
Dla Piotrusia
(*)(*)(*)(*)(*) 
mama
Sary 2001, Aniolka Adrianka 2004-35tc(*), Eryczka 2008 i Olivi 2010
http://adrianekkruger.pamietajmy.com.pl/



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknię, dzi¶ miałby dwa miesi±ce...
rozala84  
22-11-2009 13:27
[     ]
     
¦wiatełko dla Ciebie Piotrusiu (*)(*)(*)(*)(*)

Magda
Mama Aniolka Kubusia 03.12.08-16.12.08 (32tc) i malenstwa pod serduszkiem 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tak mi Ľle
marzenam  
25-11-2009 12:12
[     ]
     
Mój Aniołek miał się urodzić 1 stycznia 2010. Odt±d pocz±tek każdego nowego roku (miałbyć przecież pocz±tkiem nowego życia) a będzie wi±zał się ze ¶mierci± Piotrusia...

ostatnio same ciężkie dni za mn±: 21.11 - Synek miałby 2 miesi±ce a jutro...26.10 - minie miesi±c od ¶mierci Piotrusia...
Bardzo ciężko na sercu....
Jako¶ się trzymam...
Mama Piotrusia (ur.21.09.2009 - zm.26.10.2009)
Kocham Cię Syneczku! 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tak mi Ľle
rudzia71971  
25-11-2009 13:32
[     ]
     
Piotrusiu (*)(*)(*)(*)(*)
Mamo dużo,dużo siły. 

Ewa mama aniołka GRZESIA
i Krzysia szalonego łobuziaka

http://grzesiumajcher.pamietajmy.com.pl/



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tak mi Ľle
patrycja grzybowska  
25-11-2009 13:56
[     ]
     
Piotrusiu (*)(*)(*)(*)(*) 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tak mi Ľle
marzenam  
29-11-2009 13:33
[     ]
     
Piotruniu, my¶lę o Tobie codziennie, bardzo Cię kocham. Żyję dla Ciebie, zbieram siły dla Ciebie, dla twojego tatusia i wielu osób które zarówno Ciebie jak i mamusię kochaj±.
Aniołku mój, dla Ciebie (******) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tak mi Ľle
irys  
29-11-2009 13:35
[     ]
     
¦wiatełka dla Piotrusia (*****) i wielu sił dla Ciebie, przytulam mocno... 
mama Uli[*] i Łukasza

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Sylwia G  
29-11-2009 16:30
[     ]
     
Swiatelka dla Piotrusia(*)(*)(*)
Mama Aniolka Mateuszka(*18.10.2009)(+24.10.2009)
Dla Ciebie Syneczku(*)(*)(*) 
Sylwia Gorczynska

Re: Mój Ukochany Piotru¶
PaulinkaZG  
29-11-2009 18:14
[     ]
     
Dla twojego synka(*)(*)

mama Olafka ur.zm 29,10,2009r w 36tc 


Re: Mój Ukochany Piotru¶
patrycja grzybowska  
29-11-2009 22:27
[     ]
     
(***)(***)(***) ¶pij Aniołeczku 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
marzenam  
03-12-2009 12:36
[     ]
     
Witam, były już spokojniejsze dni a teraz ponownie dopadła mnie silna tęsknota za Piotrusiem. gdybym teraz Go urodziła cieszyliby¶my się z mężem naszym Szkrabem. Nie wyobrażam sobie pocz±tku roku bo 1 stycznia Synek miał przyj¶ć na ¶wiat. Chę żeby już było po ¶więtach. Im bliżej tych dni tym gorzej się czuję. w dodatku z mężem..no cóż, nie układa się...

Mama Aniołka Piotrusia
(ur.21.09.2009 - zm.26.10.2009)
Kocham Cię bardzo Syneczku (*)(*)(*)(*)(*) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
Ewa Romańska  
03-12-2009 13:11
[     ]
     
Przejd± te dni i będzie troszkę lepie . mi było strasznie Ľle jak przyszedł dzień porodu ale poszłam na cmentarz do mojego synka i pomogło. a z mężem musisz wypracować jaki¶ sposób bo on tez na pewno cierpi tylko jak każdy mężczyzna inaczej niż my kobiety. jak będziesz chciała porozmawiać to moze na gg lub inaczej/ chętnie służę pomoc±. 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
marzenam  
03-12-2009 19:37
[     ]
     
Piotruniu, ¶liczny Syneczku nie mogę sobie miejsca znaleĽć. Ogl±dałam dzi¶ Twoje zdjęcia Skarbie. Tak mi Ciebie brak...Przy¶nij się mamusi, proszę...
Piotru¶ (21.09.2009 - 26.10.2009) (******) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
mamaEmmy  
03-12-2009 21:34
[     ]
     
Twoj maluszek, otworzyl oczka i popatrzyl na ciebie. To tak wiele...
nawet nie masz pojecia jak ci zazdroszcze
Mocno pozdrawiam, trzymaj sie kochana

-------------------------------- 
----------------------------
mamaEmmy ur.zm. 22.09.2009 31tc i Maxa ur. 27.11.2010
http://mojamalutkaemma.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
beti23  
03-12-2009 22:11
[     ]
     
<<*>><<*>><<*>> 
-------------------------------------------------------------------
Fasolka 5tc 12.2007, Fasolka 5tc 04.2008, Ada¶ ur.zm.w 23tc. 27.01.2009r
"Tak bardzo chcę być z Tob±, czuć Twego serca bicie, za każd± z takich chwil oddałabym całe życie&

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
marzenam  
16-12-2009 14:05
[     ]
     
Piotrusiu, Synku kochany próbuję się u¶miechać i być dzielna dla Ciebie i chociażby dla Twojego Tatusia ale czasem gdy prganę Cię wzi±ć w ramiona jest mi tak tęskno i Ľle....bo wiem że nigdy tego nie zrobię w tym ziemskim życiu. Także przytulam Cię niemalże codziennie w sercu, w my¶lach. Tak często Cię tulę.
Kocham Cię Piotrusiu. Muszę wierzyć że jeste¶ szczę¶liwy.
Twoja mamusia.

Piotru¶ (21.09.2009 - 26.10.2009) 


Tak bardzo boli...
EwelinaJ  
19-12-2009 12:18
[     ]
     
Dzi¶ ogl±dałam zdjęcia mojego Bartusia. To tak bardzo boli. Nie potrafię się pozbierać. Przed rodzin±, mężem i znajomymi udaję, że jako¶ to wszystko do mnie dotarło ale tak nie jest. Tak bardzo chciałabym Cię synku przytulić i pocałować w czółko tak jak to robiłam kiedy jeszcze żyłe¶. Chciałabym znów zobaczyć te twoje ¶mieszne minki które robiłe¶ jak spałe¶. Tak wiele bym chciała ale Ciebie już nie ma i nie będzie tu na ziemi, wierzę że czuwasz nade mn± i tatusiem żeby już nigdy nas nic zlego nie spotkało. Kocham Cię najbardziej na ¶wiecie Bartusiu i tak bardzo żałuję że tak się stało. Mnóstwo ¶wiatełek dla ciebie synku i innych aniołków z którymi przebywasz.
Mama Aniołka Bartusia (*) 36 tc 03.20.2009r.-22.10.2009r., i Aniołka 11 tc 04.04.2008r. 
EwelinaJ.

Re: Tak bardzo boli...do Eweliny
marzenam  
19-12-2009 17:32
[     ]
     
Tak dobrze Cię rozumiem, ja też bardzo tęsknię za moim Piotrusiem i boje się ¶wi±t. Kupiłam Mu wczoraj....choinkę i aniołka na grób. Położę też opłatek...serce mi pęka...Ty tuliła¶ Synka, ja nie mogłam i to nie daje mi spokoju, że nigdy, nikt w tym króciutkim życiu Go nie przytulił. Trzymajmy sie Ewelinko, zróbmy to dla Naszych Aniołków. Bardzo chciałabym mieć Piotrusia przy sobie z powrotem ale tak sie nie stanie..życie naszych dzieci±tek przecież nie mogło być bezcelowe choć trudno doszukać się sensu w ich ¶mierci. Może to tajemnica....
Też mam zdjęcia Synka, jest taki piękny. Kocham Cię Piotrusiu.
Dla Piotrusia, Bartusia i pozostałych Aniołków (*******).
Marzena,
Mama Aniołka Piotrusia (*) 21.09.2009 - 26.10.2009. 


Re: Tak bardzo boli...do marzenam
EwelinaJ  
23-12-2009 20:48
[     ]
     
My z mężem dzi¶ kupili¶my Bartusiowi zielon± choineczkę z porcelany i mikołaja z reniferkiem. Jutro pojedziemy do niego ozdobić jego grobek i życzyć mu anielskich ¶wi±t. Tak bardzo chcieli¶my być w te ¶więta w trójkę, i w sumie jeste¶my tylko że Bartu¶ jest w postaci naszego Aniołka...Masz rację musimy się trzymać ale to takie trudne...ale musimy być dzielne dla naszych synków.
Wesołych ¶wi±t nasze kochane Aniołki czuwajcie nad nami. Bardzo Was Kochamy Skarby.
Mama Aniołka Bartusia 36 tc 03.10.2009r.-22.10.2009r, i Aniołka 11 tc 04.04.2008r. 
EwelinaJ.

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
marzenam  
24-12-2009 16:10
[     ]
     
Kochamy Cię mocno Syneczku, jeste¶ razem z nami w te ¦więta i każdego innego dnia! do końca ¶wiata i o jeden dzień dłużej

Twoja mamusia

Mama Aniołka Piotrusia (*****) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
marzenam  
30-12-2009 20:55
[     ]
     
Od kilku dni bardzo nasiliła się tęsknota za Syneczkiem. Tak tęsknię że aż boli..bardzo boli:( znalazłam dzi¶ przez przypadek wynik usg ci±ży ze zdjęciami na których tak wyraĽnie widać Piotrusia. Jego pierwsze zdjęcia z brzuszka mamy. My¶lałam że serce mi pęknie, szlochałam, szlochałam......
Piotru¶ widzi że mama ma czasem gorszy dzień i martwi mnie to bo wtedy pewnie On się smuci. Dlatego staram się być dzielna ale miewam załamania i wtedy czuję jakby cały mój ¶wiat run±ł.

Kochany Synku jestem z Tob± całym sercem.
Twoja mamusia.

Aniołeczek Piotru¶ (*********)
(21.09.2009 - 26.10.2009) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - znów jest gorzej
atusia13  
31-12-2009 09:45
[     ]
     
Czasami dziwię się jak tyle kobieta może wytrzymać. Tak strasznie mi przykro z powodu synka. Kolejny raz zawiedli lekarze, zabrałabym im wszystkim prywatne gabinety i takie pensje. Czasami zastanawiam się czy tak samo post±piliby z własnymi córkami? Pewnie wtedy szukaliby kontaktów zagranicznych. Przytulam do serduszka. Nie wiem jak ja dzi¶ wytrzymam ten dzień. 
Beata
Mama Marcelka z wad± letaln± ur.14.05.2009 - zm 24.03.2011 http://funer.com.pl/epitafium,marcel-wysocki,5849,1.html

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknota
marzenam  
12-01-2010 13:36
[     ]
     
Tęsknię za Synkiem kazdego dnia. Rozpacz zamieniła się wła¶nie w tęsknotę. Miewam lepsze dni. Przyszły wcze¶niej niż my¶lalam. Czasem mam wyrzuty sumienia bo ¶mieję się, miewam lepszy humor. My¶lę wtedy: czemu jest mi tak dobrze skoro niedawno straciłam Synka? wyrodn± matka jestem? ale patrz±c na to inaczej: Synek chciałby żebym się u¶miechała i była szczę¶liwa :)

dzi¶ bardzo tęsknię, ze zdwojon± sił± i płaczę, płaczę...tylko może inaczej bo ...oswoiłam się z bólem....

Mama Aniołka Piotrusia,
Synuniu kocham Cię bardzo (*******)
Piotru¶ (21.09.2009 - 26.10.2009) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknota
Iwona.J  
12-01-2010 14:01
[     ]
     
Nie jeste¶ wyrodna matk± i nawet tak nie my¶l. Ja też nie raz łapię na tym, że mam wyrzuty sumienia, bo mam dobry dzień, że się u¶miecham, że pod¶piewuję sobie jak gotuje obiad. My¶lę, że to nasze Aniołki maj± w tym swoja zasługę, że to one dodaj± nam siły i nie pozawalaj± cały czas się smucić a i my pod¶wiadomie robimy to przecież dla nich. Gdy jest Ci Ľle płacz, gdy masz lepszy dzień u¶miechaj się..... Mimo tego, że z czasem oswajamy ból i jest nam lżej z nim żyć zawsze będ± takie dni kiedy wszystkie wspomnienia wróc± i ból wróci z cał± sił±....tak to już będzie.... 

Iwona mama Mikołaja (*12.09.2008+05.01.2009) i Michałka 25.04.2010r oraz od niedawna Lenki 19.10.2007r

http://mikolaj.pamietajmy.com.pl/

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknota
marzenam  
21-01-2010 20:15
[     ]
     
Synku dzi¶ miałby¶/masz 4 miesi±ce. Smutno, tęskno i ....brakuje mi Ciebie Aniołku :( mam nadzieję że jeste¶ szczę¶liwy. Nic Cię nie boli, nie cierpisz, ¶pisz spokojnie :)Kocham Cię bardzo mocno Piotrusiu.

Marzena, mama Aniołka Piotrusia ur. 21.09.2009 zm.+26.10.2009. 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknota
marzenam  
06-02-2010 16:32
[     ]
     
Czas mija jak szalony, przestał się dłużyć. Tak trudno uwierzyć że bez Ciebie Piotrusiu, że to wszystko się wydarzyło. Tęsknię Synu¶ za Tob± i kocham Cię mocno.
A z tatusiem ci±gle się kłócę. Nie rozumiemy się...Pomóż nam Synku.

Marzena,mama Aniołka Piotrusia.
Piotru¶ (21.09.2009 - +26.10.2009) [*********] 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - tęsknota
andzias2  
06-02-2010 20:06
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*)dla Twojego Piotrusia, a Wam zycze duzo wzajemnego zrozumienia, czasem sama zastanawiam sie ze moj maz wytrzymywal i nadal wytrzymuje ze mna, ze ma tyle sily zeby mnie wspierac.To bardzo ciezkie zadanie, przeciez tatusiowie tez cierpia. 
Ania mama Olguni ur.04.02.2009-zm.07.04.2009, Amelki ur.2006 i małej nadzieji-Noemi 11.03.2010

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Joannap  
26-02-2010 09:32
[     ]
     
dla Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - masz już ponad pół roczku mój Aniołku
marzenam  
30-03-2010 11:17
[     ]
     
Kochany Syneczku 21 marca skończyłe¶ pół roczku. Bardzo za Tob± tęsknię. Codziennie my¶lę o Tobie, usmiecham się do Ciebie i bardzo Cię kocham. Wierzę że cały czas jeste¶ przy mnie Aniołeczku.

Twoja Mama.
Piotru¶ *21.09.2009 - +26.10.2009 (******) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - masz już ponad pół roczku mój Aniołku
Joannap  
30-03-2010 11:27
[     ]
     
Dla Piotrusia (*)(*)(*)(*)(*) 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - masz już ponad pół roczku mój Aniołku
KASIA1  
30-03-2010 12:15
[     ]
     
Dla Twojego Synka(*)(*)(*) 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - masz już ponad pół roczku mój Aniołku
patrycja grzybowska  
30-03-2010 14:53
[     ]
     
kochana ja czytam co napisałas przypomina sie mi to co ja przesz±łm wszystko takie podobne , tylko ze mój synek zył tylko 3 dni , urodziłam go naturalnie ,wazył zaledwie 650gram nie oddychał samodzielnie , u mnie mineło juz3 lata 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Mój Ukochany Piotru¶ - ¶niłe¶ mi się mój Aniolku :)
marzenam  
13-08-2010 11:07
[     ]
     
Syneczku ukochany, długo czekałam na taki sen :) tuliłam Cię w nim :)obudziłam się taka spokojna. Wiem, że czuwasz nade mn± Dziecko moje :)Bardzo Cię kocham Piotrusiu :)



Marzena, mama Aniołka Piotrusia 25tc, *21.09.2009 +26.10.2009 dla Ciebie Synu¶ ¦wiatełka miło¶ci i pamięci (*************************) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - ¶niłe¶ mi się mój Aniolku :)
Nadia7  
15-08-2010 14:28
[     ]
     
Piotrusiu, sprawiłes mamie wspaniały dar....dla Diebie ***********

Mama dwuletniego Franusia i Antosia 10.02.2010-24.03.2010 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Sylwia M.  
30-03-2010 14:27
[     ]
     
Moja córeczka Daria też urodziła się w 25 tyg. ci±ży z wag± 800 g. W chwili porodu dostała nawet 6 pkt Apgar. Żyła 3,5 miesi±ca. Też rozwinęła się u niej dysplazja oskrzelowo - płucna od respiratora, pod którym leżała równo 60 dni. Odeszła w dniu, w którym powinna się dopiero urodzić. 


Re: Mój Ukochany Piotru¶
marzenam  
01-06-2010 20:24
[     ]
     
Przytulam Cię Synuniu z całych sił i kocham mocno !!!! Tęsknię za Tob±, wierzę że cały czas jeste¶ przy mnie :)

Marzena, mama Aniołeczka Piotrusia (25tc) (*******) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - imieninki
marzenam  
29-06-2010 10:40
[     ]
     
Mój Ukochany Synuniu, miliony ¶wiatełek imieninowych pełnych miło¶ci od mamusi. Tęsknię ogromnie :(


Marzena, mama Aniołka Piotrusia (*21.09.2009 +26.10.2009) 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - imieninki
Alicja74  
29-06-2010 11:10
[     ]
     
Dla Piotrusia w dniu niebiańskich imienin (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)......

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo koccham i tęsknię i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - imieninki
Nadia7  
29-06-2010 14:21
[     ]
     
Dla Piotrusia (*) (*) (*) (*) (*)

Mama dwuletniego Franusia i Antosia 10.02.2010 - 24.03.2010. 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - imieninki
Joannap  
29-06-2010 16:12
[     ]
     
Imieninowe ¶wiatełko dla Ciebie malutki {*}{*}{*} 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Ukochany Piotru¶
patrycja grzybowska  
15-08-2010 14:46
[     ]
     
Aniołku pamietam (*) 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ci±zy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: Mój Ukochany Piotru¶
Nadia7  
18-08-2010 09:00
[     ]
     
dla Ciebie, Piotrusiu(*) (*)


Mama dwuletniego Frania i Antosia 10.02.2010 - 24.03.2010, kocham .... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
marzenam  
21-09-2010 20:49
[     ]
     
Piotrusiu, dzi¶ masz roczek Aniołku. Bardzo Cię z tatusiem kochamy, tęsknimy. Na zawsze będziesz naszym cudownym Synkiem, Słoneczkiem które dało nam tyle rado¶ci. Dla Ciebie odprawiona została Msza ¦w Dziękczynna. Jeste¶ z nami w każdej minucie naszego życia.


Marzena, mama Aniołka Piotrusia 25tc, *21.09.2009 + 26.10.2009 (*****************) Jeste¶ moj± Miło¶ci± 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
Joannap  
22-09-2010 09:15
[     ]
     
Piotrusiowi ja¶niutkie ¶wiatełko pamięci (*)(*)(*)

Mamę mocno przytulam... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
deli  
22-09-2010 11:06
[     ]
     
Dla Ciebie Piotrusiu ((*)) ((*)) ((*)) 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
AlexD2712  
22-09-2010 16:36
[     ]
     
Dla Piotrusia(*)(*)(*)(*)(*) 
Mama Aniołków Mateuszka (*+21.06.2005-22tc) i Jeremiaszka (*+29.03.2010-38tc)Kocham Was moje Skarby (*)(*) oraz ziemska Mama najcudowniejszego Oliwierka (22.05.2011)

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
Nadia7  
23-09-2010 15:09
[     ]
     
Piotrusiu, dla Ciebie mnóstwo urodzinowych buziaków.... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - pierwsze urodzinki
EwelinaJ  
23-09-2010 15:32
[     ]
     
Z okazji pierwszych Anielskich urodzinek dla Ciebie Piotrusiu mnóstwo ¶wiatełek (*)(*)(*).
Czuwaj Aniołku nad swoimi rodzicami.
Mama Aniołka Bartusia 36tc 03.10.2009r.-22.10.009r., Aniołka 11tc 04.04.2008r., i skromnej nadziei pod sercem 17tc. 
EwelinaJ.

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
marzenam  
26-10-2010 15:25
[     ]
     
Mój ukochany Piotru¶, mój Synu¶...dzi¶ mija rok od tego strasznego dnia...telefon o 4.50 rano..i te słowa: pani dziecko kilka minut temu zmarło...

Ale miło¶ć jest silniejsza od ¶mierci. Mój Synu¶ dla mnie będzie żył zawsze. Tęsknota, miło¶ć, wspomnienia, zdjęcia. Niby nie dużo pozostało a jednak tak wiele.

Tak mi ciężko(


Marzena, mama Aniołeczka Piotrusia 25 tc *21.09.2009 +26.10.2009. 

Ostatnio zmieniony 26-10-2010 15:28 przez marzenam

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
Joannap  
26-10-2010 15:46
[     ]
     
Marzenko przytulam z całych sił

Piotrusiu dla Ciebie maleńki (*)(*)(*)(*) Na pewno teraz tam gdzie jeste¶ trwa piękne urodzinowe przyjęcie a nasze wszystkie Aniołki bawi± się razem z Tob±... 
-------------------------------------------------------------------
"Czas upływa... Z róż opadaj± płatki, ale nie ciernie."


Kocham i tęsknię...



Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
Nadia7  
26-10-2010 16:03
[     ]
     
Piotrusiu, moc buziaczków dla Ciebie ....... 
------------------------
Wiola, mama i Franusia, i Antosia 10.02.2010-24.03.2010, i Jasia
http://antosobstawski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
deli  
26-10-2010 18:06
[     ]
     
Dla Piotrusia zapalam wiele ¶wiatełek ((*))((*))((*)), również dużo buziaków posyłam do nieba dla Ciebie Piotrusiu....

Marzenko mocno Cię przytulam,
pozdrawiam
Kasia 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
Alicja74  
26-10-2010 18:16
[     ]
     
Piotrusiu dla Ciebie milion ¶wiatełek do samego Nieba (*)(*)(*)....
i dodaj skarbie maleńki swojej mamusi sił by mogła życ choć bez Ciebie to dla Ciebie.

Marzenko przytulam Cię bardzo mocno

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*10.12.1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię i nigdy nie przestanę 


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
Agik  
26-10-2010 22:29
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)(*) 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszl± ostrygi: mała ilo¶ć wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


Re: Mój Ukochany Piotru¶ - rok temu :(
KASIA1  
27-10-2010 07:44
[     ]
     
Urodzinowe ¶wiatełka do samego nieba(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
mama Julii(*)(28.11.2009r)i małej Księżniczki Natalki

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora