dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
sasha  
15-10-2006 23:24
[     ]
     
Szkoda, ze nie spotkalam sie z zadna z Was po mszy ale spieszylismy sie z mezem.
Ale mam wazna wiadomosc...Przez przypadek rozmawialam chwilke z pania z Gazety Wyborczej, ktora byla zainteresowana msza, naszym forum i chcialaby o tym napisac. Obiecala, ze odezwie sie do mnie w tygodniu a ja zobowiazalam sie, że skontaktuje sie z innymi aniolkowymi mamami. Dlatego jesli ktoras z was chcialaby rowniez z nia porozmawiac to dajcie znac
Pozdrawiam cieplo
Ania 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955

Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
izula700  
16-10-2006 11:13
[     ]
     
Hej.
Jestem takze po stracie dziecka.dowiedzilam sie ze serce przestalo bic dziecku jak bylam w 7 m-cu.Rodzilam trzy miesiace temu i czuje pustke chcialambym sie wygadac moze jestes chcetna na rozmowe i spotkanie a moze jest wiecej osob chetnych
sasha napisał(a):
> Szkoda, ze nie spotkalam sie z zadna z Was po mszy ale spieszylismy sie z mezem.

> Ale mam wazna wiadomosc...Przez przypadek rozmawialam chwilke z pania z Gazety Wyborczej, ktora byla zainteresowana msza, naszym forum i chcialaby o tym napisac. Obiecala, ze odezwie sie do mnie w tygodniu a ja zobowiazalam sie, że skontaktuje sie z innymi aniolkowymi mamami. Dlatego jesli ktoras z was chcialaby rowniez z nia porozmawiac to dajcie znac

> Pozdrawiam cieplo

> Ania 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
makarka  
16-10-2006 13:43
[     ]
     
sasha: no to ja sie pisze;
planujemy jakies spotkanko jak gerka juz sie rozdwoi:) w tym tygodniu to ma nastapic.

izula: tak mi przykro , ze Ciebie tez spotkala taka strata; jak bedziesz miala sily i ochote to zapraszamy na spotkanko; niebawem ustalimy jakas date i miejsce; sciskam Cie cieplo; 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
gerka  
16-10-2006 17:22
[     ]
     
Sasha,
ja chętnie porozmawiałabym, bo uważam, że jest potrzeba mówienia o problemie..., ale mimo najszczerszych chęci chyba jednak nie dam rady, bo w tym tygodniu /mam nadzieję/ będę rodzić Jaśka, a później przez dłuższy czas juz głównie na Maluchu bedzie skupiało się moje życie.
Ale obiecuję dotrzeć na nasze planowane spotkanko jesli tylko na mnie poczekacie.
Pozdrawiam serdecznie
Paulina 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
monikarz  
16-10-2006 20:05
[     ]
     
sasha - ja byłabym chętna
nie wiem jak wyszłoby ze spotkaniem - jestem z Włocławka, już wróciłam do pracy
ale może mailowo mogłabym "porozmawiać" z dziennikarką
Podaję maila mmilenka@op.pl 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
sasha  
16-10-2006 21:33
[     ]
     
ok dziewczyny w takim razie podam wasze namiary mam tylko nadzieje, ze ta dziennikarka sie nie rozmysli bo trzeba o tym glosno mowic.
Co do spotkania to jestem jak najbardziej za i mysle ze po 1.11 byloby najlepiej.
Izula bardzo mi przykro....jak juz uzgodnimy termin spotkania to zapraszamy. Tymczasem jesli chcesz pogadac mozesz pisac na maila lub gg 6717522. Pozdrawiam

ps. makarka wyslalam ci zdjecie pomniczka mojego aniolka 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955
Ostatnio zmieniony 16-10-2006 21:37 przez sasha

Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
MałgosiaBB  
17-10-2006 01:10
[     ]
     
Ja mogłabym spotkac sie z panią z GW. Straciłam synka w 21 tc. Sasho, wysłałam do Ciebie maila z moim mailem i tel. 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
misiacz  
17-10-2006 11:01
[     ]
     
Czesc,
gdyby potrzebny był jeszcze ktoś - też mogę pogadać z dziennikarką nt. poronienia, mój mail mimoooza@gazeta.pl

A co do spotkania - też się piszę, byle było przed 25 listopada - później wyjeżdżam na prawie 3 tyg., a potem to już święta tuż-tuż.

Pozdrowienia dla wszystkich Mam z Bydgoszczy i okolic :-)) 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
izula700  
20-10-2006 07:39
[     ]
     
Mam nadzieje ze sie poznamy i dojdzie do spotkania.wszystkie przeszlysmy ciezkie chcwile i takie spotkanie dobrze nam by zrobilo.poznalybysmy problemy nasze.Kazda rada jest wazna.Mam nadzieje ze sie spotkamy szybko.
misiacz napisał(a):
> Czesc,

> gdyby potrzebny był jeszcze ktoś - też mogę pogadać z dziennikarką nt. poronienia, mój mail mimoooza@gazeta.pl

>

> A co do spotkania - też się piszę, byle było przed 25 listopada - później wyjeżdżam na prawie 3 tyg., a potem to już święta tuż-tuż.

>

> Pozdrowienia dla wszystkich Mam z Bydgoszczy i okolic :-)) 


Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
sasha  
24-10-2006 19:24
[     ]
     
Już po rozmowie... Bałam sie strasznie, bo pierwszy raz miałam komuś zupełnie obcemu opowiadać o moim Aniołku ale jakos poszło.Napiszcie dziewczyny jak było...
Pozdrawiam 

Ania

mama Aniołka Dominisi (+29.03.2006) i Emilki (*27.08.2007)
http://www.nekropolia.pl/karta.php?id=955

Re: Aniolkowe mamy z Bydgoszczy - wazne!
MałgosiaBB  
25-10-2006 23:23
[     ]
     
Ja rozmowy nie bałam się tak bardzo, jak tego jaki będzie efekt całości. Zobaczymy w piatek :) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora