dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DLA OJCÓW
Nie jesteś zalogowany!       

problem straty u ludzi znanych
wustyle  
18-05-2007 12:28
[     ]
     
Wlasnie przeczytalem, ze michal i ania wisniewscy stracili dziecko... Tak sie zastanawiam, jak to jest w przypadku osob znanych? Pamietam, ze po odejsciu Laury dostalismy sporo maili, sms-ow, telefonow z wyrazami wspolczucia. Przyszedl jednak taki moment, kiedy nastapilo "przeladowanie" kondolencji. Kazda nastepna powodowala we mnie zlosc i chcec zapadniecia sie pod ziemie.
Czy media beda bardzo sprawe naglasnialy?
Czy beda skazani na komentarze, artykuly, materialy filmowe, w ktorych osoby obce i postronne beda mowic o ich tragedii?
Mam nadzieje ze oboje poradza sobie w tej trudnej sytuacji.

Zycze im duzo sil. Bardzo duzo. 
Sebastian - tata Laury, Zuzi i Antosia

Re: problem straty u ludzi znanych
basiamamalaury  
21-05-2007 17:06
[     ]
     
a wiesz, ja zastanawialam się dokładnie nad tym samym... kiedy media obeszła wiadomośc, że Ania znow w ciąży myślałam o tym jak bardzo musza być pewni, że nic złego ich nie spotka, że dziecko zdrowe i żywe szczęśliwie pojawi się na świecie. Zazdrościłam tej beszczelności wobec życia, której my jesteśmy już pozbawiani. Bardzo jej współczuję, ze tak osobista tragedia musi być rozdmuchiwana i komentowana medialnie. Naprawdę, nie zazdroszczę... 

Basia mama Laury Czarodziejki (ur. 14.07.2001 zm. 22.09.2004)

Antosia (6 lat) i Marysi (2 lata)

Re: problem straty u ludzi znanych
onka  
23-05-2007 12:36
[     ]
     
Basiu, miałam dokładnie te same odczucia, brzuszka nie było widać, a już mówili o dziecku, o imionach - przyznam, że wkurzało mnie to, właœnie ta pewnoœć i siła prezentowania. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora