dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

moja mała przyjaciółka
kaste11  
17-05-2006 13:26
[     ]
     
Rzadko tu zaglądam, ale dzisiaj czuję się szczególnie szczęśliwa. Moja trzylatka nad ranem jak zwykle przywędrowała do naszego łóżka "przytulić się". Rano gdy się obudziła spojrzała na mnie i pierwsze jej słowa brzmiały: "Wiesz mamusiu jesteś moją naaajlepszą przyjaciółką na całym świecie" akcentując słowo najlepszą. Dotychczas byłam przyzwyczajona do słów "kocham cię" lub "jesteś fajna". Słowo przyjaciółka wydało mi się takie... "dorosłe". I jeszcze ta powaga z którą to mówiła. I wczoraj usłyszane zdanie mówione do kolegi z podwórka "moja mamusia jest najlepsza na świecie". To wszystko powoduje, że unoszę się nad ziemią z dumy i szczęścia mimo tego, że ciągle mam w sercu ranę, że nie mam przy sobie mojej drugiej córeczki Zosi, że musiała odejść. Wiem jednak, że warto żyć, warto walczyć, warto czekać. Warto. 


Re: moja mała przyjaciółka
edi7  
17-05-2006 17:12
[     ]
     
No...:)warto:)
zazdroszczę i czekam aż kiedys do mnie tak uroczo przemówi moje dziecko:) 
edyta

Re: moja mała przyjaciółka
Iwonka  
17-05-2006 23:02
[     ]
     
Oj, jakie to piękne, co napisałaś , ja mam bratanka który mi powiedział że mnie bardzo kocha. jest moim ulubieńcem on i moja córka Oleńka. Jego takie prześmieszne powiedzonko to cytuję :ciociu patrz jaki mam mieczny świetl. No zgadnijcie co to? 


Re: moja mała przyjaciółka
kaste11  
18-05-2006 09:34
[     ]
     
Nie mam pojęcia:)))))))) Moja córka nie używa aż takich zagadek. Przychodzi mi do głowy jedynie świetlny miecz???:)) 


Re: moja mała przyjaciółka
Iwonka  
18-05-2006 15:49
[     ]
     
Zgadłaś .przypomniałam sobie jak moja córka , na biedronkę mówiła : balaka, a na wiaderko: wawietko jeszcze reklama to była:kamana. Można by ze zwrotów naszych dzieci ułożyć cały słownik. Moja córka ma już 16 lat , minęły te lata nie wiadomo kiedy i tęsknię do takiej malutkie dziewczynki z kitkami i małymi łapkami i...to już nie wróci. jakie to ważne cieszyc się z tych chwil, najważniejsze w życiu 


Re: moja mała przyjaciółka
mamajaromira  
18-05-2006 20:08
[     ]
     
Kasiu,
To cudownie usłyszeć takie słowa od własnego dziecka. Właśnie wyobraziłam sobie jak to Twoje złotowłose Szczęście przytula się do Ciebie i to mówi. Masz rację dla takich chwil warto żyć, warto walczyć!
Cieszę się, że masz taką mądrą i wspaniałą córeczkę - przyjaciółkę od serca:)) 
Monika

Re: moja mała przyjaciółka
zorka  
19-05-2006 10:55
[     ]
     
Za córeczką tęsknię strasznie (Martynka żyła 10 dni). Ciekawe, czy dla mojego chłopca też będę mogą być "najlepszą przyjacółką"...?

:) 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora