dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Moja Karolina Maria
marzekal  
31-12-2005 12:42
[     ]
     
Urodziłam 21.12.2005r. Mała jeszcze nie jest z nami, nadal musi być w szpitalu. Myślę, że tylko dzięki opiece jej braciszka wszystko skończyło się dobrze. Dostałam lekkich bóli więc na wszelki wypadek pojechaliśmy do szpitala. Już na miejscu (mamy do miasta ponad 10 km.) na korytarzu spotkana położna, która wysyła mnie od razu na salę porodową, odklejenie łożyska i pani ordynator przypadkowo na porodówce. Szybka cesarka (uśpienie), cięcie wzdłuż i wydarcie Małej z zalanej krwią macicy. Odsysanie całego układu pokarmowego i inkubator. Wigilia w szpitalu ale jaka szczęśliwa. To nic, że wszyscy w domu, że starsze dzieciaki u babci, to nic, że samotny wieczór, to nic, że Mała w drugim końcu korytarza. Teraz jestem w domu i nie mogę jej odwiedzać (lekkie przeziębienie). To nic. Najważniejsze, że została, że jest... 


Re: Moja Karolina Maria
malomi  
31-12-2005 13:24
[     ]
     
Gratuluje z całego serca!!! 


Re: Moja Karolina Maria
zorka  
13-01-2006 09:24
[     ]
     
To jest najważniejsze! Reszta to bzdetki. :)
Gratulacje! 


Re: Moja Karolina Maria
Jola  
14-01-2006 09:12
[     ]
     
Gratulacje :-) 


Re: Moja Karolina Maria
Iwonka  
22-03-2006 12:34
[     ]
     
Cieszę się razem z Tobą, na pewno już urosła i śmieje się od ucha do ucha. Pozdrawiam Cie. 


Re: Moja Karolina Maria
edi7  
22-03-2006 21:42
[     ]
     
Ja również gratuluję i zastanawaim się jak przeoczyłam ten wątek:)pewnie przez złamaną nogę;) 
edyta

Re: Moja Karolina Maria
a.zaborowska1  
23-03-2006 15:07
[     ]
     
Gratuluję !!! z całego serca! 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora