dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Pytanie do mam aniolkowych
Alex84  
16-02-2012 18:48
[     ]
     
Drogie mamy Aniolkow moze wy mi doradzicie i pomozecie 12.02 minely 4 miesiace jak nie ma naszej coreczki z nami. Bylam ostatnio na wizycie kontrolnej poniewaz 7 dni po miesiaczce dostalam plamienia a nigdy tak nie mialam dotego dochodzily bole w dole brzucha takie klujace mam je przewaznie caly czas od momentu urodzenia Lenki do tego boli mnie cala szyjka macicy lekarz stwierdzil ze to jest normalne ze nie mam czym sie martwic ze tak jest po porodzie. Droga rzecza jak poprosilam go o to aby powtuzyc badani hormonow i cytomegali i chlamydi oraz toxoplazmozy odpowiedzial mi ze dopiero wtedy jak do pol roku bedziemy sie starac o dzidziusia i nic nie wyjdzie. Dodam ze mieszkam za granica staram sie znalesc jakiegos dobrego lekarza tutaj. Czy wy drogie mamy mialyscie jakies problemy po porodzie i kiedy zaczelyscie sie starac o malenstwa po jakim czasie, lekarz nam juz dal zielone swiatelko ale ja juz nie wierze mu tak bardzo z mezem pragniemy miec malenstwo ale bardzo sie boimy kolejnej proby. A jak to bylo u was
Swiatelka dla naszych aniolkow(*)(*)(*)(*)(*)
Kocham cie coreczko (*)(*)(*)(*) 


Re: Pytanie do mam aniolkowych
Marcia  
16-02-2012 20:41
[     ]
     
My zaczelismy sie starac w trzecim miesiacu po stracie naszej coreczki i udalo sie za pierwszym razem! Ale przed zajsciem porobilam podstawowe badania krwi i usg aby sprawdzic czy wszystko po porodzie jest ok! No i miesiac przed zaczelam juz brac kwas foliowy! Jak jestes gotowa psychicznie i wyjda wszystkie badania wporzadku to nie zwlekaj! Powodzenia!
Mama Anioleczka Majeczki(+30 tydz. ciazy) i malego szczescia w brzuszku! 


Re: Pytanie do mam aniolkowych
Martka  
17-02-2012 13:34
[     ]
     
ja również zaszłam w kolejną ciążę po 3 cyklu. Nam lekarz nie kazał zwlekać ze względu na nasz stan psychiczny. Fakt, że ciąża po ciąży odbiła się na moim zdrowiu (problemy z zębami i kręgosłupem), ale za to mam w domu upragnione biegające Szczęście. Życzę dużo siły i powodzenia. 
Marta, aniołkowa mama Szymonka i Filipka (30 Tc)
oraz ziemska mama Weroniczki i Hani



Re: Pytanie do mam aniolkowych
Martynka552  
18-02-2012 18:19
[     ]
     
ja po porodzie pierwszego Synka w czasie owulacji miałam bóle brzucha, nie mogłam w pracy wysiedzieć moja koleżanka powiedziała, ze tak po porodzie odczuwa sie dni płodne, nie wiem ile w tym prawdy ale fakycznie trzy cykle było tak samo, zaszlam w ciążę w czwartym cyklu wiedziałam ze już czas, inaczej życie nie miało sensu, kiedy zobaczylam dwie kreski juz nie skakałam ze szczescia jak za pierwszym razem wiedziałam ze przed nami trudna droga, ciąża zagrożona, leki, zastrzyki codziennie w brzuch, 5 razy pobyt w szpitalu strach strach strach ale opłacalo się w 37tc urodził się zdrowy, śliczny i tak bardzo upragniony Olaf, wiem ze Nikus czuwał nad nami, pozdrawiam 
Nikodem ur. i zm. 06.05.2010 (*37tc) i Olaf ur. 27.05.2011 (37tc)
http://nikodemsiwko.pamietajmy.com.pl

Re: Pytanie do mam aniolkowych
Justyna_82  
18-02-2012 20:10
[     ]
     
Mnie po porodach nic nie bolało. Plamienie, które u mnie trwało po połogu i pierwszej miesiączce okazały się resztkami łożyska. Na pewno powinnaś znaleźć lekarz, który zrobi badania o których piszesz. Jeżeli będziesz szukała lekarza na NFZ to oni nie chętnie ale dobry prywatny lekarz to prawdziwy skarb. Ja wszystkie te badania o których piszesz robiłam tylko za nie płaciłam. 


Re: Pytanie do mam aniolkowych
petszopek  
19-02-2012 14:01
[     ]
     
u mnie po porodzie bylo jakies 3 dni krwawienia, po 3 dniach ju znosilam zwykle wkladki. Czyli tyle co nic. Nie pamietam zeby mnie cos bolalo, a zielone swiatlo mialam od poczatku, lekarze mowili, ze jesli psychicznie czuje sie gotowa to droga wolna. Odczekalam 6 tygodni , po ktorych dostalam@ potem kolejny a nasteonego si enie doczekalam, bo juz bylam w ciazy. I nie zaluje,im dluzej sie czeka, tym bardziej sie czlowiek boi i odklada zaslaniajac sie strachem. W kwietniu przywitam sie z synkiem :) 
Mama Zosi *19/05/2011+ (39tc),
http://zofiaannadrabiuk.pamietajmy.com.pl
Mama Rysia ur 19/04/2012;teraz mam dla kogo zyc!!

Re: Pytanie do mam aniolkowych
Alex84  
21-02-2012 18:57
[     ]
     
Dziekuje bardzo za wasze odpowiedzi, zdecydowalismy z mezem ze po tej miesiaczce zaczynamy sie starac jesli jest nam pisane zostac rodzicami to sie uda jesli nie bedziemy probowac dalej 


Re: Pytanie do mam aniolkowych
Justyna_82  
21-02-2012 21:22
[     ]
     
To my trzymamy kciuki. I brawa za taką postawę. Wiele sił trzeba znaleźć aby dojść do takich wniosków szczegolnie jeżeli chodzi o parę. 


Re: Pytanie do mam aniolkowych
AnjaT  
23-02-2012 13:03
[     ]
     
Ja w drugą ciążę zaszłam 4 miesiące po porodzie. Całą ciążę czułam się dobrze i oprócz nadwagi ze względu na dwie ciąże pod rząd to mi nic nie dolega i nie dolegało. Trzymam kciuki za starania :) 
Ania
Mama Aniołka Mikołaja (*16.06.10 +1.12.10) i Ziemskiego Krystianka (ur.30.06.11r)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora