dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

zuzanka
zuzanka  
21-04-2009 11:52
[     ]
     
bardzo bym chciała

po raz kolejny zajść w ciążę, ale po pierwsze muszę czekać -ponieważ miałam cc,a po drugie

jakoś ciężko mi o tym myśleć bo bardzo chciałam mieć tą moją zuzankę,i nie moge o niej

zapomnieć ,może to zbyt świeża rana ,może jak wydobrzeje fizycznie ,i chociaz w jakimś

stopniu psychicznie ,to bardziej zapragnę drugiego dziecka,nie wiem co mam myśleć ,te myśli

kotłują się w mojej głowie 
zuzanka

Re: zuzanka
Zuzaf  
21-04-2009 12:32
[     ]
     
Witaj
Ja

urodziłam swojego synka - Mateusza 2-04-2009 i też mam ten sam dylemat, zwłaszcza, że to

była piata próba i piąty aniołek w naszym życiu. Mimo to chcę jak najszybciej spróbować

znowu. Mamy już oboje po 32 lata i nie wiele czasu już zostało. Zwłaszcza, że nie wiadomo

czy następnym razem się uda. Te pół roku z Matuszkiem to był najpiękniejszy okres w naszym

życiu. Chciałbym być z nowu w ciąży. Na rodziłam naturalnie więc ten okres oczekiwania

będzie krótszy. Życzę nam obu powodzenia i siły

Zuzaf 


Re: zuzanka
zuzanka  
21-04-2009 13:52
[     ]
     
bardzo mi

przykro że tyle razy próbowaliście i cały czas tak samo się kończy,jednak wierzę że następna

ciąża skończy się tak jak sobie to wymarzyłaś ,u mnie to będzie dopiero druga próba -ale tez

mam już 33 lata -a jak to mówią z wiekiem coraz trudniej,nigdy nie myślałam że może mnie to

spotkać ,tyle się słyszy o takim nieszczęsciu ale nie myślałam że taka tragedia mnie spotka

POWODZENIA CI ŻYCZĘ 
zuzanka

Re: zuzanka
Marlena  
21-04-2009 17:05
[     ]
     
Dziewczyny-

jestesmy jeszcze mlode!!! Ja mam 33lata i tak sie czuje! Myslcie pozytywnie- bedzie

dobrze!!! 
__________________________________

Tomulek(27tc)
Dzieciątko(12tc)
Maleństwo (6tc)

Re: zuzanka
bebla  
21-04-2009 17:14
[     ]
     
Ja kończę 34 za kilka dni.

Rok temu czułam się 10 lat młodziej, byłam w ciąży, planowałam następne, bo chciałam mieć

trójkę dzieci. Teraz czuję się 20 lat starzej, dzieci nienawidzę. 
------------------------
Krzyś 36tc ur.29.10.2008 zm.30.10.2008
Agnieszka ur.17.12.2009
Karolek zm...(16tc?) - ur.11.08.2013 21tc
Jacuś ur.14.08.2014

Re: zuzanka
zuzanka  
25-04-2009 06:40
[     ]
     
bardzo

tęsknię 
zuzanka

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora