dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

kaprogest-spłaszczony pęchęrzyk ciążowy
ajusia  
07-02-2009 12:39
[     ]
     
Jestem szczęśliwa ponieważ noszę pod sercem 8 tygodniowa fasolkę,

ale tak bardzo się o nią boję bo znowu mogę ją stracić. Nie chcę znowu tego przeżywać. Po

ostatniej wizycie u lekarza dostałam Kaprogest ponieważ pojawiły się plamienia i pęcherzyk

ciążowy jest spłaszczony. Czy jest szansa że wszystko będzie dobrze. Czy któraś z Was miała

spłaszczony pęcherzyk? Jakie mam szanse na donoszenie mojego maleństwa?

Ajusia-mama

Konradka 7 lat, Oleńki 1 Rok, Aniołka 18tc i fasolki 8tc 

Ostatnio zmieniony 08-02-2009 21:04 przez ajusia

Re: MOJA FASOLKA I STRACH
LILU  
07-02-2009 14:46
[     ]
     
moja

droga ja nie mialam takiej sytuacji ale napewno wszystko bedzie dobrze jestem z

toba:-)
badz pozytywnej mysli... 
malachowska

Re: kaprogest-spłaszczony pęchęrzyk ciążowy
Doncia08  
10-02-2009 09:39
[     ]
     
Moja droga nie wiem co ci napisac ja nie mialam takiej sytuacji,ale też

stracilam dziecko i wiem,że bardzo sie teraz boisz o to maleństwo pod serduszkiem!!!Ja

wierzę jednak,ze bedzie dobrze z tą twoja fasolką!!!!Nie martw sie i wiedz,że trzymam za

Ciebie ,za was kciuki i juz dzisiaj pomodle się za was,aby wam sie udało!!!A twój i mój

aniołek będą nad nami i wami czuwac!!!!Trzymaj się kochana i bądź dobrej myśli!!!!Mocno cię

sciskam!!!!Mama aniołka Julci(*+08.09.08)i dwóch ziemskich chłopców w tym tez Konradka

prawie 8 lat i Krzysia 4,5!!!A to są światełka od nas dla twojego aniołka(*)(*)(*)(*)(*)pięc

bo i od naszej Julci!!! 
Dorcia

Re: kaprogest-spłaszczony pęchęrzyk ciążowy
minimonia  
10-02-2009 13:25
[     ]
     
kochana, spłaszczony pęcherzyk ciązowy o niczym złym nie świadczy.

ja w drugiej ciązy miałam raz spłaszczony, raz okrągly- zalezy jak babka ustawiła tą głowicę

do usg transwaginalnego- a chyba takie własnie miałas? Jak docisnęła mocniej to pecherzyk

się rozciągał, jak mniej to był okrągły :) trzymam kciuki za twoje malenstwo. 
Monika, mama Okruszka 31.03.07 6tc [*] , Kamilka 01.01.08 23tc [*] i Drobinki 06.09.08 5 tc [*] i maleńkiego, pięknego Krzysia 30.05.10...Would you know my name if I saw you in Heaven...?


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora