dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

pomozcie
siecieszki  
20-09-2007 15:52
[     ]
     
pierwszy raz pisze na tym forum. moze ten temet juz znacie ale musze sie wyzalic a wy zrozumiecie mnie jak nikt inny. w styczniu w 27 tyg stracilam synka bardzo cierpialam i forum dlaczego bardzo mi pomoglo. teraz znowu jestem w ciazy i jestem bardzo szczesliwa i jednoczesnie przerazona boje sie ze cos sie stanie. fakt jestem pod dobra opieka bo zaraz kiedy dowiedzialam sie o ciazy poszlam od razu do profesora on polozyl mnie do szpitala porobil badania i jest wszystko ok ale mimo to strasznie sie boje.dlatego pisze do was i was prosze o wsparcie. 


Re: pomozcie
laura123  
20-09-2007 16:24
[     ]
     
To wspaniale ze znów jesteś w ciąży, wierze że masz obawy i lęki, ale musi się udać!!!Trzymaj się i myśl pozytywnie:a na marginesie to bardzo Ci zazdroszczę:) 


Re: pomozcie
aniazuza  
20-09-2007 16:28
[     ]
     
mamusiu małej fasolki pod serduszkiem , musisz byc dobrej mysli ,nie dołuj sie prosze , mysl teraz pozytywnie bo dzidzia wyczuwa twoje emocje , nawet jak jest bardzo malutka , wiec nie denerwuj sie tak, wiem ze przeszłas juz swoje i masz prawo sie denerwowac , ale teraz mysl tylko o swojej dzidzi i dbaj o siebie na maxa ja poprosze Bozie aby wszystko było dobrze . 
<*><*><*>Ania Mama Kochanej Zuzi (20.08.2007)<*><*><*>
gg 1880752

Re: pomozcie
edi7  
20-09-2007 22:04
[     ]
     
Ja już przeszłam swoją ciążę po starcie.NIe było lekko,ale jakże się opłacało;)Gdy patrze na rozesmianą buzię swojego 1-latka to się rozczulam:)
Będzie dobrze:) 
edyta

Re: pomozcie
Soffija  
20-09-2007 22:32
[     ]
     
Można Ci tylko pozazdrościć tak zaangażowanego pana doktora :) A skoro już masz taką opiekę, musi być tylko dobrze!!!
Wiem, że początki ciąży po stracie są trudne. Przydaje się coś. co pomaga w niemyśleniu o zagrożeniach: jakaś niezbyt ciężka praca, dobra książka, bycie wśród ludzi... Wszystko to wspólnie przetrwacie, a potem będziesz tulić zdorwiego, tłustego malucha w objęciach. 


Re: pomozcie
jaska_k  
20-09-2007 22:37
[     ]
     
Ja mam dwójkę zdrowych wspaniałych dzieciaków i trzecią córeczkę aniołka. Urodziła się zdrowa i dobrze się wychowywała do chwili, kiedy w śpiączce trafila do szpitala na OIOM i po tygodniu umarła. Miała wówczas 4 i poł miesiąca. Teraz od niedawna jestem w ciąży i boję się, że znów bedzie nie tak. Obecnie czuje sie fatalnie. W poprzednich trzech ciazach sie tak nie czułam. Cały czas mnie boli brzuch i głowa. Boje się, ze za szybko ponownie zaszlam w ciąże (trzy m-ce po śmierci córeczki) i ten cały stres odbije sie na dzidzi. 


Re: pomozcie
Agik  
21-09-2007 22:06
[     ]
     
Jaska ja podobnie jak Ty, zaszłam w ciążę dosyć szybko po urodzeniu córki. U mnie upłynęły zaledwie trzy miesiące. Dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Pewnie będzie Ci towarzyszył strach, ale bardzo Cię proszę, postaraj się , w miarę możliwości zachować spokój i nie martwić się na zapas. 
Aga
Mama:Karinki(30.03.2001r.), Marysi(ur.i zm.2.11.2005r.),Julci(2.10.2006r.)

Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę.


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora