dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

czy wszystko bedzie ok???????????
hankap  
14-12-2006 13:29
[     ]
     
dzisiaj zrobiłam tes i zobaczyłam na nim dwie wymarzone rózowe kreski. w pierwszej chwili zaczełam sie bardzo coieszyc a za chwile pezyszło opamietanie.... dlaczego nie mam typowych objawów ciązy??????w poprzedniej ciazy poczatek był taki sam i skonczyło sie bardzo zle...tak bardzo sie boje... 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
beatab  
14-12-2006 13:48
[     ]
     
Gratuluję Ci Haniu z całego serca! Nie bój się. Musisz myśleć pozytywnie i wierzyć, ze Twój Aniołek bedzie czuwał nad tą maleńką istotką którą nosisz. Ja też próbuje tak do tego podchodzić, chociaż nie jest to łatwe - ale naprawde wierze, że moje Aniołki nie dają skrzywdzić mojego maleństwa.
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec374.htm 
Beata

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
mamafilipa  
14-12-2006 15:00
[     ]
     
Gratuluję. Cieszę się, że Tobie się udało. Jednak troszkę Ci zazdroszczę. Wierzę, że kiedyś u mnie też tak będzie.
A teraz życzę Ci dużo uśmiechu na twarzy, pogody ducha oraz pozytywnego myślenia. Nie bój się zobaczysz wszystko będzie dobrze. TYlko pozytywne myślenie od dziś. Pamiętaj.
Pozdrawiam AGA 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
edi7  
14-12-2006 15:57
[     ]
     
Haniu, ja na początku kolejnej ciąży tez nie mialam żdanych objawów.Potem pojawiły sie małe mdlości a piersi wogóle mi nie dokuczały.Głowa do góry;)trzeba mysleć pozytywnie.Mnie w maju ub.roku opuscił synek a teraz w sierpniu urodził sie drugi:)
Trzymaj się;) 
edyta

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
izaR  
14-12-2006 17:40
[     ]
     
Gratuluję Haniu. Będzie dobrze, a na objawy ciąży musisz poczekać jeszcze kilka dni. Gdyby każda wczesna ciąża miała jakieś konkretne objawy to testy ciążowe byłyby nam niepotrzebne. Pozdrawiam. 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
sillke(mama Remika)  
14-12-2006 17:52
[     ]
     
Jejuuu bardzo ci gratuluje i przyznam szczerze,że też ciuteczke zazdroszcze.Będzie dobrze ,WIERZ W TO MOCNO!!! Pozdrawiam.





http://www.tickercentral.com/view/7jdj/9.png 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
siudka  
14-12-2006 18:07
[     ]
     
Haniu, ja kreski na teście zobaczyłam w poniedziałek w ubiegym tygodniu i bardzo się cieszę, a zarazem bardzo boję jak to będzie; pewnie będziemy przechodziły kolejne etapy ciąży w podobym czasie, zawsze to raźniej; z obajwów to na razie miewam lekkie bóle brzucha i śpiąca jestm ciągle, po pracy padam na twarz; trzymam kciuki i pozdrawiam
światełko dla naszych Aniołków (*****) 
Agnieszka mama aniołka Agatki i Dorotki (24.07.2007)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec405.htm

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
siudka  
14-12-2006 18:11
[     ]
     
Właśnie, zapomniałam o najważniejszym, czyli o GRATULACJACH !!!! trzymaj się ciepło i staraj się myslec pozytywnie
pozdrawiam 
Agnieszka mama aniołka Agatki i Dorotki (24.07.2007)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec405.htm

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
Soffija  
14-12-2006 22:32
[     ]
     
Dobra, Ciebie też będę pilnowała, żebyś w nocy wypoczywała i nie przesiadywała przy komputerze! Dbaj o siebie i Maleństwo, trzymam za Was kciuki! 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
martaimisio  
14-12-2006 18:23
[     ]
     
szczerze GRATULUJĘ!!!!!!!!!!
musi być dobrze
ściskam mocno 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
aniap  
14-12-2006 19:02
[     ]
     
Oby takich wieści było jak najwięcej. BĘDZIE DOBRZE ZOBACZYCIE
aNIA 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
maria  
14-12-2006 22:17
[     ]
     
Na pewno bedzie dobrze:)
Serdecznie gratuluje!! 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
Soffija  
14-12-2006 22:29
[     ]
     
Jakże bym chciała byc w Twojej sytuacji! Kochanie, niczym się nie martw. Wręcz przeciwnie, badź pełna optymizmu i zrelaksowana. To NAPRAWDĘ ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Spróbuj się zdrowo odżywiac i koniec z siedzeniem po nocach, a zwłaszcza przy komputerze! Nie zartuję! Masz byc wypoczęta, rumiana, wyspana i wesoła. Żebym Cię czasem nie widziała w środku nocy na forum :)!!! Po dobranocce siusiu, paciorek i spac (tak do mnie, gdy byłam małą dziewczynką, mówiła babcia :)) Trzymajcie się cieplutko - Ty i Twoje ziarenko (na fasolkę chcyba jeszcze za małe...) No Haneczko, czas na Ciebie, pora do łóżka :D 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
Ewa41  
14-12-2006 22:43
[     ]
     
Musi być ok,bo Ty na to zasługujesz.Wierzę w Ciebie,w Was.Gdy byłam w drugiej ciąży miałam taką siłę,wierzę,że to sprawka córci Aniołka,że niedopuszczałam do siebie żadnej złej myśli.Musi być dobrze i tyle nie ma żadnej innej opcji.Masz nas życzliwe Ci dusze ,które za Was już teraz trzymają kciuki,niektóre modlą się,każda na swój sposób.A Ty trzymaj się,dbaj o siebie,pozdrawiam Ewa41mama Agnieszki 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
tynka  
14-12-2006 22:53
[     ]
     
Serdecznie gratuluje.Tak jak pisały dziewczyny dbaj o siebie i maleństwo,mysl pozytywnie a brakami objawów sie nie przejmuj.Pozdrawiam gorąco,trzymam kciuki dziewczyny. 

Ostatnio zmieniony 14-12-2006 22:53 przez tynka

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
hankap  
15-12-2006 11:59
[     ]
     
Dziekuje wam Aniolkowe Mamuski.Tak bardzo sie wzruszyłam Waszym odzewem na moje niepokoje ze az sie popłakałam.Macie rację, musze myslec pozytywnie,musze byc silna bo wszystko MUSI byc ok. tak bardzo czekałam na te dwie kreseczki....Ściskam was i dam znac co i jak po wizycie u lekarza prowadzacego.
*** Dla Aniłeczka Amelki i dla Waszych Kochanych Aniłków 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
hankap  
15-12-2006 12:01
[     ]
     
A wiecie co jeszcze chcialam powiedziec? dokładnie 2 lata temu(dokładnie 22 grudnia) tez sie dowiedzialam o ciazy o Fasolce. czy to zbieg okolicznosci??? 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
Green Tea  
15-12-2006 14:43
[     ]
     
Może i zbieg okoliczności, a ja tam wierzę, że po prostu dobry znak.
Wszystko będzie dobrze!! 
Beata - mama Sary (20.12.2001),Tamary (+20tc -12.03.2006) i Grety (04.06.08)

Re: czy wszystko bedzie ok???????????
Ewa41  
17-12-2006 12:10
[     ]
     
Daty też nam są potrzebne i służą dobrej ,życzliwej atmosferze,która ma nam sprzyjać.Moją aniołkową Agnieszkę prosiłam przy drugiej ciąży by mi pomogła.Termin mojej córeczki był wyznaczony na 21 stycznia w dzień imienin Agnieszki.Urodziłam Agatkę 11 stycznia w terminie.Mam Ją do dzisiaj piękną,dobrą i bardzo wdzięczną córeczkę ,jest już duża,ale bardzo kochana i wiem ,że to zasługa mojej anielskiej córeczki.Wierze w to Ewa41mama Agnieszki 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
hankap  
10-02-2007 12:23
[     ]
     
no i nie jest ok.... po raz kolejny straszne niepowodzenie...nie udało sie.... 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
maryś  
10-02-2007 14:10
[     ]
     
Ojej Haniu nawet nie wiesz, jak bardzo mi przykro... Mocno Cię przytulam... Brak słów po prostu jestem z Tobą... :*:*:*:*:*:*:*:*
Mama Marty (8.04.06-22tc) i Magdy (22.12.06-20tc) 


Re: czy wszystko bedzie ok???????????
kasia19812  
10-02-2007 14:38
[     ]
     
bardzo mi przykro.....
(**) 
Kasia mama Igorka Aniołka

http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec349.htm

Re:
agawie  
12-02-2007 08:20
[     ]
     
Strasznie mi przykro!!!!!!! Przepraszam... 

Ostatnio zmieniony 12-02-2007 10:39 przez agawie

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora