dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
aniao3  
19-04-2005 19:03
[     ]
     

Kochani!
mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim
a zatem:
Aniao3 - Ania - Warszawa
mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...
Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...
sciskam
a
aniao3 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ewamonika1  
19-04-2005 19:35
[     ]
     

Ewa, Warszawa,
mama trójki dzieci, w tym 17-miesięcznego Piotrusia urodzonego z niewykształconą dłonią.

 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: ^^^^^^^^^^^^ LISTA - my i nasze dzieci (aktualizowana na bieżąco) ^^^^
ewamonika1  
07-11-2005 21:45
[     ]
     
http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_chore&key=1131317023

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 03-04-2006 16:47 przez ewa

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Ludmila  
14-12-2005 20:57
[     ]
     
Witam,
Ludmila - Magdalena - Bielsko-Biała
Mama 13 miesięcznego Radusia z wadami (wodonercze, padaczka, niezidentyfikowana jak na razie choroba metaboliczna), i dwóch Aniołków.

Jestem na razie tu troskę zagubiona więc proszę o wyrozumiałość. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
meggi  
25-03-2007 13:19
[     ]
     
Witam wszystkich
mieszkamy na dolnym śląsku, moja córeczka ma nie zdiagnozowaną chorobę nerwowo-mięśniową, jest globalnie wiotka(tracheostomia, gastrostomia)i jest największą śmieszką w rodzinie 


Re: Do Meggi-Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
SylwiamamaKajtusia  
26-03-2007 08:26
[     ]
     
Meggi, moj synek takze ma chorobe nerwowo-miesniowa, tez ma tracheostome i jest na wentylatorze. Jakbys mogla to napisz do mnie maila na sylwia29@hotmail.com, mam troche pytan.
Sylwia 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorota dziemianczuk  
03-05-2007 21:55
[     ]
     
DO MEGGI:TEZ MAMY CHORA CORECZKE.JULIE.MA GASTROSTOMIE,ROZSZCZEP PODNIEBIENIA I...INNE WADY.MA TEZ COS Z ZESPOLU PIERRE ROBIN.CHCIALABYM SIE Z TOBA SKONTAKTOWAC.MOZE NA GG 6681217 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorota dziemianczuk  
07-05-2007 22:46
[     ]
     
meggi,jesli mozesz to odezwij sie do mnie;chyba mamy dzieci z podobna choroba.dorotakdoris@interia.pl 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
basia 30 babelek  
20-08-2007 16:32
[     ]
     
CZESC nazywam sie Basia jestem mamą 8 letniego SZYmonka zdrowy chociaz urodzil sie w ciezkiej zamartwicy,i mam jeszcze 1.5 rocznego Danielka,ktory urodzil sie z kranostenozą(zawczesnie zarosniety szew czolowy) 
Baśka

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
basia 30 babelek  
20-08-2007 16:33
[     ]
     
mam 30 lat i jestem z BYTOMIA 
Baśka

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Timciak  
21-04-2005 15:33
[     ]
     
no to teraz ja:)
Magda mama Małgosi, pieciomiesięcznego cuda, która podobnie jak synek Ewy ma niewykształconą lewą dłoń.

2006-01-07
Cud ma 13 miesiecy i dalej jest cudny:) 
Magda gg1178884







http://www.stepinska.republika.pl/
Ostatnio zmieniony 07-01-2006 19:43 przez Timciak

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Marysia  
18-05-2007 17:11
[     ]
     
Witam mam na imie Liliana jestem mamą 6 letnie Marysi z MPD i od 6 miesięcy mamą Maji 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Marysia  
18-05-2007 17:17
[     ]
     
Marysia napisał(a):
> Witam mam na imie Liliana jestem mamą 6 letnie Marysi z MPD i od 6 miesięcy mamą Maji

jestem z Zelowa woj łódzkie ...
gapa ze mnie :) 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
paulina21  
06-09-2007 18:55
[     ]
     
witam mam na imie Paulina i jestem z Poznania 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
becia83  
03-02-2010 11:19
[     ]
     
Cześć mam na imię Beata jestem ze Świebodzina woj.Lubuskie,jestem w 20tyg.ciąży u małego stwierdzono wytrzewienie wątroby,jelit.żolodka,wczoraj doszło skrzywienie kręgosłupa i żeber nie mam już sił nie chce aby mój syn byl roślinką. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Joanna,Myszka  
02-05-2005 17:53
[     ]
     
Ja jestem Asia,mam niepełnosprawną córcię Karolinkę vel Myszkę.Jesteśmy z cudownego miasteczka w zachodniopomorskiem-Złocieńca.Borykamy się z paroma problemami naszej Mysi,ale nie nawidzę narzekać za to uwielbiamy się śmiać-nawet kiedy nie jest do śmiechu!!! 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
annanie  
04-05-2005 17:37
[     ]
     

annanie - Ania, Krakow


Moja corenka- Nastulka, ma juz prawie 1,5 roczku. Jest chorutka od urodzenia, choc na poczatku choroba nie pokazala jeszcze jak jest podstepna i ze bedzie postepowac. Nie mamy konkretnej diagnozy, ale po kilku rozpoznaniach i wykluczeniach choroba ma raczej charakter jakiejs encefalopatii o niejasnym podlozu.


Dzis cieszymy sie kazdym dniem, zwlaszcza, ze po wielu miesiacach hospitalizacji, od ponad miesiaca jestesmy w domku.


Sciskam wszystkie dzielne mamy i tatusiow. Kiedy mam chwilke zagladam do Was, ciesze sie i smuce z Wami.


Ania.



 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Sabina  
09-05-2005 11:36
[     ]
     



witam na forum:-)


Mam dwójkę dzieciaczków, w tym Kasię 14 miesięczną z wadą dłoni,
Sabina


 
Sabina
Ostatnio zmieniony 09-05-2005 11:38 przez Sabina

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Timciak  
09-05-2005 18:24
[     ]
     

Witaj:)
Napisz proszę jak sobie radzi córeczka. Ja mam pięciomiesięczną Małgosię z wadą wrodzoną lewej rączki.  
Magda gg1178884







http://www.stepinska.republika.pl/

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Sabina  
10-05-2005 09:50
[     ]
     

witam serdecznie:-)
kasia radzi sobie dobrze; wada jej raczki, jest mala, cala wadliwa dlon jest troche mniejsza od tej zdrowej, ale ma wszystkie paluszki, tylko krotsze (w palcu wskazujacym i srodkowym ma tylko po jednym paliczku), nie ma wiec wiekszych problemow z chwytaniem czegokolwiek czy trzymaniem sie, problemem dla niej sa jedynie jakies grubsze przedmioty, bo wtedy ich nie obejmuje;

> Witaj:)
> Napisz proszę jak sobie radzi córeczka. Ja mam pięciomiesięczną Małgosię z wadą wrodzoną lewej rączki.
 
Sabina

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
DorotaC  
10-05-2005 10:15
[     ]
     

Witam.
20 kwietnia urodziłam syna z wadą lewej rączki.
Ma tylko dwa paluszki - kciuk i mały. W miejscu palca wskazującego i serdecznego są dwa malutkie guziczki, które pewnie miały byc palcami, a palca środkowego nie ma wcale.

Jestem z Reszla na Warmii 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Dorota  
12-05-2005 12:27
[     ]
     

witam.
mam na imie Dorota i jestem mamą 4 letniego Hubercika który urodził się z zespołem wad wrodzonych.
pozdrawiam. 
Dorota Zywicka

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorka71  
28-10-2006 19:32
[     ]
     
Cześć wszystkim mam na imię Dorota i jestem mamą dwóch córeczek w tym 11 letniej Monisi bez gałek ocznych i szeregiem innych wad wrodzonych(aberracja chromosomu pary 4)Pozdrawiam 


Re: witam wszystkich wpisanych do tej pory na listę...
ewamonika1  
12-05-2005 13:19
[     ]
     

oraz tych, którzy nas na razie jedynie odwiedzają.

ps. Doroto, cieszę się, że do nas dołączyłaś, napisz, co słychać u Huberta, to już całkiem duży "facet" ;-)

pozdrawiam, ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


nemiki1
nemiki  
16-05-2005 18:53
[     ]
     

Witam :-)
Aneta - mama niewidomego Tomeczka (niewykształcone nerwy wzrokowe i siatkówki obu oczu).
A mieszkamy narazie w Piasecznie.

Pozdrawiam wszystkich! 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ulak  
18-05-2005 08:12
[     ]
     

Jestem mamą 13-letniego Pawła.
Urodził się z przetoką przełykowo-tchawiczą i brakiem kciuka w lewej dłoni.
Poza tym jest świetnym "facetem" 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Ania  
30-06-2005 09:04
[     ]
     

Witam:) i przepraszam, że dopisuję się dopiero teraz...
Ania, mama 3 aniołków i 5-cio letniego Mateuszka- mały ma wadę genetyczną SRS i wiele innych choróbsk(leczymy go u 8 specjalistów). Mieszkamy w Szczecinie.

 
Ania- mama 4 Anielskich dzieciątek( oraz chorego Mateuszka(wada gen.SRS) i Aleksandry(ASD-II)

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
pelkaka  
27-09-2005 16:12
[     ]
     
Witam , mam na imię Elżbieta jestem mamą Julki. Mała urodziła się z wadą wrodzoną lewej rączki , brak wykształconego przedramienia. Obecnie mała ma 21 miesięcy i jest najcudowniejszym małym człowieczkiem na świecie. Podaję mojego maila, tak na wszelki wypadek - pelkaka@wp.pl A ,mieszkam w Kolnie, województwo podlaskie. Pozdrawiam 


Re: cześć :-)
ewamonika1  
28-09-2005 11:30
[     ]
     
Witaj Elżbieto,
zaglądaj do nas, polecam również kilka wątków na forum dot. wad dłoni i kończyn.

pozdrawiam,
ewa (nasz synek Piotruś ma niewykształconą lewą dłoń; w tej chwili ma 22 miesiące, a więc nasze dzieci są prawie rówieśnikami). 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: cześć :-)
pelkaka  
02-10-2005 10:06
[     ]
     
To forum ,to nie jest to na którym aktualnie jesteśmy? Może inny wątek?
Swoją dtogą chetnie wymienie informacje na temat rozwoju naszych pociech i tak ogólnie o troskach i radośćiach dnia codziennego.
Obecnie w moim zyciu więcej jest trosk, własnie odszedł mój ukochany Tatuś, tym bardziej jest mi ciezko,ze to on pomagał i wychowywać moją ukochaną Julkę.
Mimo wszystko pozdrawiam. 


Re: cześć :-)
ewamonika1  
02-10-2005 11:01
[     ]
     
Pelkako,
Bardzo współczuję z powodu śmierci Taty :-(

Ps.
Niedokładnie się wyraziłam, chodzi właśnie o to forum, gdzie się dopisałaś, tylko o kilka innych wątków nt. wad dłoni.

pozdrawiam,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
karasia  
10-10-2005 20:47
[     ]
     
Cześć! jestem mamą Michałka z dystrofią Beckera i Dominika jesteśmy z Chorzowa.
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów pa pa! 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Magda  
14-10-2005 20:23
[     ]
     
Witam Mam na imie Magda jestem mama 2 letniego Samuelka ktory nie ma djagnozy jego wadami sa

Wada wzroku
wada rouzwoju psychicznego i fizycznego
brak kordynacji ruchowej itp

Samuel jest Kochanym dzieckiem pogodnym cieszymy sie z kazdego nowego postepu kazdego usmiechu. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
pelkaka  
19-10-2005 16:15
[     ]
     
Do Eweliny , która napisała do mnie maila nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości serwer mi zgłasza ,że jest zły adres , może odezwiesz sie do mnie na telefon? (o-86) 278-28-01. Bardzo zależy mi na kontakcie z Tobą , odezwij się. 


Re: do Pelkaki
ewamonika1  
19-10-2005 18:10
[     ]
     
cześć,
jeśli się nie mylę, pisałam do Ciebie :-)
Czy chodzi o Ewelinę, czy może o mnie;)
A może pisała i Ewelina, i ja?

daj znać,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: do Pelkaki
pelkaka  
20-10-2005 15:11
[     ]
     
Masz rację Ty równiez pisałaś ale twój e-mail mi sie nie wyswietla a ma problem bo jak cos sciagnę przez Outllok to nie moge wysłać a tam barakowało mi Twojego czytelnego adresu. Dzięki ,ze sie odzywasz może pogadamy telefonicznie kiedys? 


Re: do Pelkaki
ewamonika1  
20-10-2005 23:04
[     ]
     
pelkaka napisał(a):

może pogadamy telefonicznie kiedys?

Bardzo lubię rozmawiać przez telefon, ale potem trudno patrzeć na rachunki, a jeszcze gorzej, gdy przychodzi je płacić :-)
A masz może gadu-gadu? Też chętnie pogadam.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Majka  
21-10-2005 13:19
[     ]
     
Witajcie
jestem mamą trzyletniej Bogusi z zespołem Freemana Sheldona i Joasi lat 8, z wieloma z Was zetknęłam się na forum Gazety 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
sylwia  
24-10-2005 09:35
[     ]
     
Witam
jestem mamą 8 mieśięcznego Michałka z b,.rzadka wadą genetyczną. Na razie wiemy bardzo mało czego możemy się spodziewac, Mały ma duże opóźnienia, ale jest kochany. Czuje się osamotniona w tym problemie.
pozdrawiam 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Manatka  
26-10-2005 13:19
[     ]
     
Witam :) Jestem mamą ponad czteroletniej Tali z MPD.
W zasadzie nie powinnam się wpisywać do tego wątku bo uparcie twierdzę, że moje dziecko nie jest chore (za co Bogu dziękuję) ma tylko porażenie mózgowe.
Tala jest bystrą, wesołą, cudowną i śliczną dziewczynką. Jej problemem jest nieumiejętność samodzielnego chodzenia. Jednak wszyscy mamy nadzieję, że już wkrótce Tala nauczy, a raczej odważy się chodzić samodzielnie, bo pierwsze kroki (kilkanaście) ma już za sobą. Niestety odczuwa paraliżujący strach, który powoduje napięcie mięśni i... bach! :)
Pozdrawiam wszystkich ciepło. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
mblazusiak  
09-12-2005 21:15
[     ]
     
Cześć Sylwia,
mam na imie Małgosia i jestem mamą 8-miesięcznego Patryczka. Mój synek również sie urodził z całym mnóstwem wad wrodzonych (mózgu). i choć lekarze mówili ze będzie bardzo zle i nie wiemy czego sie spodziewać to mały jest fantastyczny. rozumiem Twoje osamotnienie.
trzymaj się ciepło
Małgosia 
Małgosia mama Kamilka www.pomagamykamilkowi.com.pl

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
esz  
03-11-2005 23:03
[     ]
     
Witam,

Ela, mama dwójki dzieci. Córka Basia obecnie 13 letnia z niedorozwojem lewej dłoni. Przeszłyśmy leczenie chirurgiczne, przeszczepy skórne i wiele innych zabiegów. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Timciak  
05-11-2005 12:34
[     ]
     
Witam Was serdecznie 
Magda gg1178884







http://www.stepinska.republika.pl/

Re: witam nowe osoby :-)
ewamonika1  
04-11-2005 10:28
[     ]
     
Rozgośćcie się wygodnie i zaglądajcie na forum :-)

do esz:
cieszę się, że tu trafiłaś.
ps. kolejne dziecko z niedorozwojem lewej ręki. Czasem zastanawiam się, czemu ta właśnie ręka częściej jest dotknięta nierozwojem (chodzi oczywiście o dzieci, których historię poznałam).

Napisz, proszę, jak sobie radzicie, jak rozwija się Twoja Córka.

pozdrawiam,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: witam nowe osoby :-)
esz  
04-11-2005 22:27
[     ]
     
Ewo,

zrobiło mi się miło po Twoim powitaniu. Dziękuję.
Tak jak pisałam Basia ma już 13 lat, na szczęście poza niedorozwojem dłoni nie wystąpiły inne wady wrodzone. Jej pierwsze lata życia wspominam jak koszmar. Szpitale, operacje, badania. Leczyłam ją w Klinice Chirurgii Ręki w Poznaniu oraz w Plastycznej w Polanicy. Lekarze robili co mogli, ale brakujących paliczków nie byli w stanie odtworzyć, Jednak teraz każdy paluszek jest oddzielny i ruchomy. Wygląd - no cóż tu duzo mówić, wadę po prostu widać.

Od początku starałam się, żeby córka dużo ćwiczyła. Chodziłyśmy na basen. Teraz jest bardzo wysportowana, wada ręki nie przeszkadza jej ani w życiu ani np w grze w siatkówkę. kilka lat temu zapisałm ją do zespołu tańca. Zrobiłam to gdy zauważyłam, że lekko widać dysproporcję pomiędzy prawym a lewym ramieniem. Był to strzał w 10. Basia świetnie tańczy, wyrazy uznania należą się też pani instruktorce, która tak dobierała kostiumy, aby moje dziecko zawsze występowało w rękawiczkach.

Życzę tobie i Piotrusiowi powodzenia, a innym Mamom cierpliwości. Jeżeli mogę coś doradzić to chętnie pomogę. U nas na razie przerwa w leczeniu ale oczywiście ciągle szukam i dowiaduję się co jeszcze można zrobić.
pozdrawiam
Ela 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
pumka.pumek  
07-11-2005 20:59
[     ]
     
Paulina, Warszawa,
mama 3-letniego Kacperka i 3 miesięcznego Mikołaja urodzonego z wadą rączki prawej. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
agnieszka  
18-11-2005 19:01
[     ]
     
Witam!!
Mam na imie Agnieszka mieszkam w warszawie mam synka siedem lat który nie mówi i ma ubytek siódmego chromosomu 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Ania  
18-11-2005 22:49
[     ]
     
Witam. Mam na imię Ania. Moja coreczka Julcia ma teraz 13 miesiecy Urodziła sie bez lewej dłoni- brak paluszków i śródręcza. Mamy propozycję operacji polegającej na transplantacji paliczkow palcow stop do srodrecza i podjecie tej decyzji zaczyna nas przerastac. prosze o kontakt osoby, ktore mialy podobna sytuacje

Pozdrawiam

Ania 


Re: do Ani
ewamonika1  
19-11-2005 08:05
[     ]
     
Witaj Aniu,
Cieszę się, że i Ty do nas trafiłaś.
W tej chwili na forum pisuje już dwanaścioro rodziców dzieci z wadami kończyn górnych.
Zajrzyj do naszej listy użytkowników (jest w jednym z wątków), tam znajdziesz nicki tych osób.
Dodatkowo może będziesz chciała poznać historię Anusi:
http://www.dlaczego.org.pl/nhchore8.htm

Jestem mamą Piotrusia (2-latka), który urodził się z niewykształconą lewą dłonią. Też staliśmy przed takim wyborem.

Kilka postów nt Twego dylematu znajdziesz tutaj:
http://dlaczego.org.pl/forum/view.php?site=nowe&bn=nowe_chore&key=1130238004

pozdrawiam i zaglądaj do nas,
ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 19-11-2005 08:10 przez ewa

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
bobik  
17-12-2005 21:58
[     ]
     
witam mam na imię Mirka mam córkę bez wszystkich kończyn. Czy możesz powiedzieć kto prponował Wam operację? Pozdrawiam 


Re: do Marty (bobik)
ewamonika1  
18-12-2005 09:55
[     ]
     
Mirko,
prześlę Ci na adres mailowy informację o tym, kto nam proponował operację.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/

Ostatnio zmieniony 18-12-2005 09:55 przez ewa

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
marta c  
03-12-2005 13:57
[     ]
     
Mam na imię Marta,mieszkam w OŻAROWIE(ŚWIĘTOKRZYSKIE). Jestem mamą 2,5-rocznej KAROLINKI,urodzonej bez przedramienia i dłoni.Proszę o kontakt rodziców dzieci z podobnymi wadami.
Pozdrawiam. 

Ostatnio zmieniony 14-12-2005 23:30 przez denwerek

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ira  
03-01-2006 12:54
[     ]
     
Cześć, jestem mamą 2-letniego Igorka z małomózgowiem. Mój synek jest prześlicznym, radosnym chłopczykiem, który już wiele przeszedł i wiele razy walczył o życie. W ciągu tych dwóch lat ponad połowę spędził w szpitalach, teraz jest w domu ale jego choroba ciągle nas dogania, synek ma założaną tracheostomię, gastrostomię stale wymaga podaży tlenu.
Pozdrawiam wszystkich rodziców chorych dzieci "zwychajnych niezwyczajnych". 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
kasiaslowik  
05-01-2006 10:01
[     ]
     
Kasia z Żar.
Mama dwójki dzieci Gabrieli (2 lata i 3 miesiące) i Łukaszka ( 4 miesiące) urodzonego z wrodzoną wadą rozwojową lewej dłoni. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Timciak  
07-01-2006 19:36
[     ]
     
Witamy:)
Napisz cos więcej o synku:) 
Magda gg1178884







http://www.stepinska.republika.pl/

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
kasiaslowik  
31-03-2006 21:14
[     ]
     
Witam ponownie.
Długo się broniłam, aby tu nadal pisać.
W między czasie zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Przeprowadziliśmy się do Poznania.
Łukaszek ma pomniejszoną i zniekształconą lewą dłoń. Rączki na długość są równe ale nadgarstek już jest cieńszy. Ma kciuk i paliczek środkowego palca a reszta paluszków, jak to fajnie ktoś określił - kuleczki. Zachowane są chwyty. To tak w skrócie. 


Re: do Kasi Słowik
ewamonika1  
02-04-2006 09:17
[     ]
     
witaj Kasiu (ponownie :)

wirtualnie dodaję odwagi do pisania. Zaglądaj do nas ;)

pozdr. ewa 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Sylwia M.  
07-05-2006 01:35
[     ]
     
cześć mam na imię Sylwia. Mieszkam w Szczecinie. Przez rok i 8 miesięcy byłam mamą przecudownego Pawełka, który miał zespół Downa i wadę serca-tetralogię Fallota. Mogę służyć radą i wsparciem wszystkim mamom,borykającymi się z podobnymi problemami u swoich pociech. 


Re: do Sylwii - napiszę dziś wieczorem maila, odbierz później :) pozdrawiam, ewa
ewamonika1  
10-05-2006 14:35
[     ]
     
 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: do Sylwii - napiszę dziś wieczorem maila, odbierz później :) pozdrawiam, ewa
Sylwia M.  
12-12-2006 07:59
[     ]
     
Ewomoniko! Melduję gotowość do pracy. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
kasia  
26-03-2006 17:02
[     ]
     
Witam.
Mam na imie Kasia,jestem mamą 6-cio miesięcznego Adriana,który urodził się z licznymi wadami kończyn górnych i dolnych.
Mieszkamy w malutkiej miejscowości koło Ostrowa Wlkp.(woj.wielkopolskie).
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia 
kasia

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ewamonika1  
26-03-2006 20:44
[     ]
     
witam Cię Kasiu, cieszę się, że do nas dołączyłaś, choć oczywiście wolałabym, żeby było to "nudne", towarzyskie forum, a nie forum nt. chorób dzieci.

Ale razem na pewno łatwiej jest przejść przez gorsze chwile, więc zaglądaj do nas.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
MagdaCz  
30-05-2006 13:58
[     ]
     
Jestem Magda, mam 8 miesięcznego syna Kamilka, który ma wady rozwojowe stóp i dłoni prawej. Napisz coś więcej, może wady naszych dzieci są podobne i sposoby leczenia lub rehabilitacji także 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
siaba  
26-04-2006 22:16
[     ]
     
witam wszystkich,
Jestem mama Adasia 10 cio letniego chlopca z uposledzeniem w stopniu umiarkowanym.Mieszkamy w warszawie. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Renata  
19-08-2006 10:25
[     ]
     
Cześć!
Mieszkam w Krakowie i jestem mamą niespełna 5-cio letniej Nikolki chorej na fenyloketonurię.Dzięki temu że od urodzenia prowadzimy rygorystyczną dietę Nikolka nie ma żadnych wad rozwoju.Każdego dnia staramy się aby tak było nadal.Mam też kuzyna chorego na zespół morgvio -b.ciężki przypadek. 
Renata

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Honorata  
01-05-2006 17:21
[     ]
     
Honorata - Gdańsk. Jestem mamą dwójki wcześniaków z problemami rozwojowymi. I jak by to było mało, są chorzy na dystrofię mięśniową Duchenne`a (zanik mięśni). 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ada16  
15-05-2006 10:22
[     ]
     
Ada Gdańsk. Mama Prawie 3 letniego Kubusia z niedorozwojem nerww wzrokowych. Kuba mimo takiej diagnozy widzi sporo. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
herzig  
11-12-2006 14:56
[     ]
     
Ada,
Jestem po kursie terapi mozgowo-krzyzowej i na zajeciach tez mowilismy o wadach zwiazanych z nedorozwijem nerwow wzrokowych.Nie moge oczywiscie duzo powiedziec ale sprobuj isc z Twoim dzieckiem do takiego fachowca,ta metoda naprawde potrafii duzo pomoc.Jest to jedna z tzw.metod medycyny komplementarnej.Jezeli poszukasz w internecie dowiesz sie wiecej.Ja chodzilam na zajecia w Warszawie do P.Grazyny Walasek tez ma strone
pozdrawiam 
agnieszka herzig

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
gs2012  
01-11-2007 21:55
[     ]
     
jestem ksiedzem i chce po prostu z Wami być. jestem z plocka 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
abra77  
12-06-2006 01:11
[     ]
     
cześć jestem mamą małe Wikusi urodzonej 24 listopada 2005 maja córcia jest chora na nie uleczalną chorobą mówiąc najprościej ma wrodzoną łamliwość kości chciałabym nawiązać kontakt z innymi rodzicami dzieci chorych też na tą chorobę chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o tej chorobie i w miarę możliwości pomóc innym rodzicom 

Ostatnio zmieniony 12-06-2006 01:36 przez abra77

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ania30  
11-08-2006 14:53
[     ]
     
Witam wszystkich!!Mam na imie Ania .Jestem mamą niedowidzącego 7 letniego chłopca. Mój synek niedowidzi od 4 miesięcy.Ciesze się że trafiłam na takie forum. Uważam że jest ono bardzo potrzebne nam wszystkim, ponieważ my przeżylismy tragedie gdy nasz synek zaniewidział. Pozdrawiam ANIA 


witam
marzena_mm  
19-08-2006 15:12
[     ]
     
Jestem Mamą 10 miesiecznego Mateuszka. Ma wady rączek i nóżek - artrogrypoza. też bardzo rzadki przypadek.
Mieszkamy w Szczecinie
pozdrawiam Marzena
macoszka@op.pl 
Marzena

Re: witam
MamaAdusia  
19-08-2006 23:07
[     ]
     
Witam ja też jestem ze Szczecina, ale mój mały nie miał takiego "szczęścia". Artrogrypoza, cholestaza i niewydolność nerek. Bardzo rzadki przypadek. W Polsce chyba takiego nie było. Synek żył 5 miesięcy i jeden tydzień. Odszedł 10 lipca tego roku. Kocham cię Adrianku (*) 
Magdalena Puzoń

Re: witam
basia76  
27-01-2007 11:36
[     ]
     
marzena_mm napisał(a):
> Jestem Mamą 10 miesiecznego Mateuszka. Ma wady rączek i nóżek - artrogrypoza. też bardzo rzadki przypadek.

> Mieszkamy w Szczecinie

> pozdrawiam Marzena

> macoszka@op.pl

witam mam córke 5 lat z artrogrypozą tez miała stopy końsko szpotawe proste ręce i kolana w tej chwili jest po 5 operacjach,jakbyś chciała pogadac bedzie mi miło podzielic sie tym co przeszlismy i co juz wiemy, moje gg 6104389 pozdrawiam wszystkich basia 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorka71  
13-09-2006 20:41
[     ]
     
Witajcie!Mam na imię DOrota i jestem mamą Monisi z aberracją chromosomu pary 4,jest to prawdopodobnie zespół Wolfa-Hirshorna
aniao3 napisał(a):
>

> Kochani!

> mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> a zatem:

> Aniao3 - Ania - Warszawa

> mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> sciskam

> a

> aniao3 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
mama_kubusia_2006  
27-09-2006 10:40
[     ]
     
Witam
Mam na imię Alicja, mama 6 tygodniowego Kubusia, który urodził sie z krótszymi dwoma paluszkami w lewej ręce (wskazujący i środkowy). Jesteśmy z Warszawy
kontakt z nami: sliwka26@poczta.onet.pl 


Re: Mamo Kubusia - wyslałam @, pozdrawiam :)
ewamonika1  
27-09-2006 21:35
[     ]
     
e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Mamo Kubusia - wyslałam @, pozdrawiam :)
mama_kubusia_2006  
28-09-2006 09:50
[     ]
     
oki, czekam :) 


Re: wysłałam już wczoraj, nie doszło?
ewamonika1  
28-09-2006 09:58
[     ]
     
 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: wysłałam już wczoraj, nie doszło?
monikaewa  
29-09-2006 09:11
[     ]
     
doszlo, ale do mnie:)) 


Re: wysłałam już wczoraj, nie doszło?
ewamonika1  
29-09-2006 09:24
[     ]
     
Moni, Alicja też dostała już @, dzięki :)

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Katja  
24-10-2006 07:48
[     ]
     
Dzien Dobry,
moj Synek skonczy jutro 12 tygodni. Urodzil sie bez prawego miesnia piersiowego. Chodzimy na rehabilitacje i cwiczymy w domu. Podobno jest to bardzo rzadka wada, wystepuje czesciej u chlopcow niz u dziewczynek. Materialow na ten temat nie znalazlam, ale moze po prostu nie wiem gdzie ich szukac.
Mieszkam w Hamburgu, pochodze z Gdanska.
Pozdrawiam 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
justyna m  
24-10-2006 19:17
[     ]
     
Witajcie. Jestem Justyna, mama najwspanialszej, najpiękniejszej i najmądrzejszej 7-letniej Oli z Artrogrypozą. Gorąco pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzieciaczki. :) 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Paweł  
25-10-2006 04:38
[     ]
     
Witam nazywam sie Pawel. Dawno nie zagldalem na Forum. W sobote moja cureczka skonczyla rok; urodzila sie z krutszym przedramieniem i trzema paluszkami konczyny lewej. Bardzo ja Kochamy! Zywiec 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
MamaPatryka  
29-10-2006 21:06
[     ]
     
Witajcie, jestem z Grójca. Mój synek ma 6 lat, choruje na porażenie mózgowe. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
marzena_mm  
11-12-2006 18:03
[     ]
     
Cześć. Jestem mamą rocznego Mateusza. Ma artrogrypozę. Głównie problem ze zginaniem rąk w łokciach i kolanek. Do tej pory nie chodził. Miał stopy końsko-szpotawe. 28.11.06 miał operację na stopy. w marcu będzie miał ściagane gipsy. i mam nadzieję, nie- ..- jestem tego pewna - BEDZIE CHODZIŁ !!
jest wspaniałym dzieckiem. kocham go najbardziej na swiecie
Marzena 
Marzena

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
kasia  
12-12-2006 17:01
[     ]
     
Witam Cię Marzeno.Czy mogłabyś mi napisac gdzie synek miał operacje,jak wyglądał Wasz pobyt w szpitalu i jak długo to trwało.Czy mogłaś byc przy nim cały czas? 
kasia

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
gosia102  
31-10-2007 10:00
[     ]
     
Cześć nazywam sie Gosia moja córeczka jest chora na hoioprosencefalie (choroba śmiertelna) w tej chwili ma osiem miesięcy kochamy ją najmocniej na świecie, jesteśmy z Czestochowy. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
SylwiamamaKajtusia  
13-12-2006 03:35
[     ]
     
Witam, jestem mama czteromiesiecznego synka. Moj syneczek jest nadal w szpitalu. Diagnozy jeszcze nie znamy, co wiem to ze ledwo rusza wszyskimi miesniami tz jest hypotonic, przez to jest na wentylatorze bo nie moze sam oddychac. Jestem ze Szczecin ale od 20 lat mieszkam w Kalifonii.
Sylwia mama Kajtusia 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorota dziemianczuk  
03-05-2007 22:42
[     ]
     
moja julcia ma 3 latka,nie je,nie chodzi,nie rozmawia,ma slabe miesnie,przykurcze stopek i NAJCUDOWNIEJSZY USMIECH NA CALYM SWIECIE 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Katarzyna  
13-01-2007 02:11
[     ]
     
Katarzyna Calla
Studentka Pedagogiki Specjalnej ( przy okazji chora na padaczke pourazową ale z tym sobie radzę) córka lekarzy, moim hobby jest genetyka.
Jestem z okolic Poznania, studiuje w Poznaniu.
Jestem tu by pomóc
K.Derewnicka@interia.pl 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
agnieszka752  
05-02-2007 11:41
[     ]
     
Witam!
Jestem mamą 10-miesięcznej Alicji chorej na hiperinsulinizm. Czy jest wśród was rodzic dziecka z tą chorobą? 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Laurencja  
27-02-2007 13:31
[     ]
     
nie jestem mamą dziecka z hiperinsulinizmem, ale pracuję z takim dzieckiem - muszę Ci powiedzieć ,że rozwija się i funkcjonuje bardzo dobrze,żyje pełnią życia 5-latka. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
KasiaWach  
29-04-2007 18:14
[     ]
     
jestem mama takrze małej MAłGORZATKI ur.03.06.1991r.zmarła 09.06.0991.lata mijaja a ból i tesknota jest coraz wieksza.CZARNKóW
aniao3 napisał(a):
>

> Kochani!

> mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> a zatem:

> Aniao3 - Ania - Warszawa

> mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> sciskam

> a

> aniao3 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
iwona3  
01-05-2007 11:16
[     ]
     
witajcie,jestem Iwona mama zdrowych córek Roksany i Nikoli,Aniołka Oliwii(37tc)i Stasia 2 latka-chorego na mpd i padaczke,mieszkam w małym miasteczku w kujawsko-pomorskim.... 
iwona3
Ostatnio zmieniony 06-02-2010 19:06 przez iwona3

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
KasiaWach  
01-05-2007 20:43
[     ]
     
czarnków 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ANUL@  
22-07-2007 01:19
[     ]
     
Ania mama dwójki dzieci z MPD i trzech aniołków,zachodniopomorskie pozdrawiam 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
justynal  
20-08-2007 14:05
[     ]
     
Witam wszystkich mam na imię Justyna jestem mamą 5 letniej Oli z wrodzona wada mózgu PACHY I MIKROGYRIA
chętnie porozmawiam z rodzicami o podobnych problemach
aniao3 napisał(a):
>

> Kochani!

> mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> a zatem:

> Aniao3 - Ania - Warszawa

> mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> sciskam

> a

> aniao3


aniao3 napisał(a):
>

> Kochani!

> mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> a zatem:

> Aniao3 - Ania - Warszawa

> mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> sciskam

> a

> aniao3 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Małgosia82  
07-06-2011 11:17
[     ]
     
Cześć, jestem w 33tc, dwa miesiące temu wykryto u naszej córeczki wodogłowie, agyrię lub mikrogyrię i wiele innych wad rozwojowych. Lekarze nie dają jej żadnych szans na przeżycie. Czekając na rozwiązanie, tak naprawdę nie wiem na co czekam.
justynal napisał(a):
> Witam wszystkich mam na imię Justyna jestem mamą 5 letniej Oli z wrodzona wada mózgu PACHY I MIKROGYRIA

> chętnie porozmawiam z rodzicami o podobnych problemach

> aniao3 napisał(a):

> >

> > Kochani!

> > mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> > a zatem:

> > Aniao3 - Ania - Warszawa

> > mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> > Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> > sciskam

> > a

> > aniao3

>

> aniao3 napisał(a):

> >

> > Kochani!

> > mysle ze czas najwyzszy na taki zapoznawczy watek :) (drugi taki sam zalozylam na stracie). Mysle ze z czasem bedzie nam latwiej sie znalezc po miastach + wiedzieć kto jest kim

> > a zatem:

> > Aniao3 - Ania - Warszawa

> > mama Małgorzatki urodzonej 04 lutego 2004, zmarłej 27 godzin później...

> > Malutka miala zespol CHILD - przewrotna nazwa bo bedaca skrotem deformacji jakie niesie ze soba, wada na tyle rzadka ze ledwie kilka przypadkow jest opisanych. No i jeden trafil na nas...

> > sciskam

> > a

> > aniao3 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Emma  
24-08-2007 17:35
[     ]
     
Witam
Mam na imię Ewa, jestem mamą dwójki zdrowych dzieci ur.1991 i 2000(chwała Bogu) oraz Aniołka ur.1988, zm. 1992. Mój Aniołek miał zespół Apperta(Cushinga)- diagnozę stawiano pół roku, nie wydano mi dziecka do domu, jedyna rada jaką otrzymaliśmy od lekarzy, to zrzec się praw rodzicielskich , czego nie zrobiliśmy. Pomimo upływu lat, ból pozostał i wcale się nie zmniejsza...mieszkamy w mieście powiatowym, woj. łódzkie. 
Emma

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
dorotad  
30-08-2007 21:28
[     ]
     
Cześc.Dorota z Katowic.
Jestem mamą osmiomięcznego Tomka z zespołem Freemana Sheldona.
Jeżeli jest ktoś kto ma dziecko z tą chorobą to proszę o kontakt: dorota_dlugosz@wp.pl 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ula:):)  
12-01-2009 13:05
[     ]
     
Witam jestem mamą trójki dzieci.W tym 10 miesięcznego Maksymilianka który urodził się z ciężką wadą OUN. Holoprosencefalia z małogłowiem.Jesteśmy z Krosna -woj.podkarpackie.Pzodrawiamy :):) 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
bella29  
23-03-2009 18:46
[     ]
     
Witam jestem mamą 17-latki chorej na rdzeniowy zanik mięśni(SMA) typ III.
Chciałabym nawiązać kontakt z rodzicami których dzieci chorują na tą chorobę.Jaworzno woj. śląskie. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
madzia14  
27-01-2010 10:31
[     ]
     
Cześć ,mam na imię Małgorzata mama trójki dzieci,Adrianny 12lat,Magdalenki trzy latka (holoprosencefajia,padaczka lekooporna, małogłowie)i Jakuba 14 miesięcy.Mieszkamy w Częstochowie.Pozdrawiam.


ula:):) napisał(a):
> Witam jestem mamą trójki dzieci.W tym 10 miesięcznego Maksymilianka który urodził się z ciężką wadą OUN. Holoprosencefalia z małogłowiem.Jesteśmy z Krosna -woj.podkarpackie.Pzodrawiamy :):) 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
ELA116  
15-02-2010 21:44
[     ]
     
witam. jestem mamą czwórki dzieci w tym kasi która ma zespół wolfa hirshorna. mieszkam 30km za krakowem. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
iwonaa70  
01-12-2009 09:01
[     ]
     
Cześć Dorota jestem mamą 12 letniej Monisi z zespołem Freemana-Sheldona dużo przeszliśmy ale wiem że jeszcze więcej jet przed nami czasami jest ciężko ale co tam :) jestem z Warszawy pozdrawiam odpisz Iwona 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
sylwia1975  
18-12-2009 08:51
[     ]
     
jestem z torunia od 19 lat w holandi enschede,pisze do was bo to wazne ja mam chorobe krwi czynnik Leidena factoor v .8 na 100 osob to ma lekarze czesto nie bioam pod uwage ,moja coreczka zmarla w 29 tyg ciazy zator w lozysku ,to jest choroba genetyczna kobiety w ciazy czesto majam,tak jak trombofolie ,krew moze byc za zadka badz za gruba ,ja powinnam w ciazy dostac heparyne a nie wzial pan doktor tego pod uwage pozdrawiam sylwia mama 3 aniolkow i sevennki 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
Lamia74  
25-01-2010 23:54
[     ]
     
Mam na imię Agnieszka jestem mamą 10 letniej Julitki Wiktorii urodzonej z wrodzonym wytrzewieniem jelit i 10 miesiecznego Natanielka Eliasza urodzonego z przepukliną przeponową. Pochodzimy z Olsztyna ale mieszkamy pod Krakowem. Pozdrawiam wszystkie mamy i przytulam ich dzieci. 
Julita Wiktoria 30.06.2000r.
Nataniel Eliasz 19.03.2009r.
http://natanielek.blog.pl
     
Witam. Mam na imię Barbara. Jestem mamą 2 letniego Huberta urodzonego z lewostronną przepukliną przeponową, obecnie po 3 operacjach. Pochodzimy z Pińczowa (województwo świętokrzyskie). Jesteśmy pod stałą opieką CZMP z Łodzi. Pozdrawiam wszystkich rodziców i ich Bohaterów. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
mondziaczek  
07-02-2010 22:27
[     ]
     
Witam, mam na imię Monika. Jestem mamą Mateuszka, który urodził się z wrodzoną przepukliną przeponową. Jesteśmy z Kraśnika, niedaleko Lublina. 
Monika - mama Macia - Żółwiczka 22.02.2007r.

Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
kulkry58  
22-02-2010 08:00
[     ]
     
Mam na imie Krysryna,pochodze z woj.kujawsko-pomorskiego. Mama Jarka <14.02.93-+30.11.09> Jarek chorowal na ciezka postac MPD i choroby wspolistniejace. 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
nadzieja daje mi siłę  
03-02-2010 15:32
[     ]
     
warszawa 


Re: Poznajmy się - czyli kto jest kim i skąd
MAMA VIOLI  
25-10-2011 15:34
[     ]
     
Monika, Warszawa
mama 2 letniej Violi, z MPD, małogłowie, głęboki niedosłuch ucha, polimikrogyria (wrodzona cytomegalia)

Pozdrawiam wszystkich 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora